Bowling na sněhuEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:244
Počet zobrazení:4 860

Dnes pro nás má Robby jednoho bobaře, světový rekord a psí šampionát. Videa: - boby - parkování - psí závodník

Přepis titulků

Teda, už je skoro Díkůvzdání. Letos děkuji za: tvou matku, tvou matku, vůni deště a tvou matku v dešti. První video má přes 200000 zhlédnutí a je důvodem, proč má většina vysokohorských středisek vyhrazené tratě na bobování.

Tratě, které nekončí na zaplněných terasách. Už jede vole, no kruci. Zpátky, chlape. Ty vole! Zpomal! Vole! Vole! To teda! Dalo se tomu vyhnout, kdyby prostě sklouzl z bobů.

nebo z víka od popelnice? Možná že chtěl dělat bowling se židlemi. V tom případě: strike. Nakonec všichni oslavují a tváří se, jako by udělal něco úžasného. ale ve skutečnosti akorát neumřel. Vole! Vole! No teda! Oddálil jsem svou hloupou smrt. A je to náhoda, že narazí přímo do reklamy na Red Bull?

Red Bull vám dává blbost. Hádám, že pili i něco jiného než Red Bull. Aspoň doufám, že jsou nadrbaní, a proto je jejich nejdelší věta: "Vole". - Vole! - Vole! - Vole! (šílený smích) Chutná jako blbost. Další video natočili v Čang... během čínského šampionátu v driftingu. Han Yue překonává rekord v podélném parkování.

Přesně to totiž potřebujeme. Pane jo, Hane Yue. Překonáváš rekordy i stereotypy. Mini Coopery můžou být drsné. Jste rasisti! Všimli jste si, kolik je tam prve lidí a jak pak jako kouzlem všichni zmizí, když se mu to povede? Možná to s publikem pořád konil. To dáš, to dáš!

Sakra. Pod tlakem je to těžké. No tam, malý Robe. Proč se vlastně rozhodl překonat rekord v podélném parkování a jak trénoval? Že byl tím šmejdem, co vám na poslední chvíli vyfoukne flek? Tam jsi chtěl parkovat ty? To je mi líto. Zajímavost: vzdálenost mezi auty je 8 centimetrů.

To jsou tři palce. To je jako šváb nebo asiatův malíček. A hele! Další akce, co sponzoruje Red Bull. Red Bull sponzoruje totální ztrátu času. Poslední video je z minulého měsíce a už má 8 milionů zhlédnutí. Je z psího šampionátu ve Finsku. Tohle je část soutěže, kdy musí pejsci poslouchat. Běží na čas kolem všemožných dobrot a hraček.

Je to nejtěžší test psí vůle. První a druhý pes to zvládli bravurně a pak přišel tenhleten. To je vítěz! Zamyslete se, chtěli byste jednu dobrotu a jednu hračku nebo všechny dobroty i hračky? Všechny dobroty, všechny hračky! Kdo je nejchytřejší, šupáci?

Divíte se mu? Je to jako byste vzali vysokoškoláka a poslali ho běžet kolem pizzy, piva, prsou, trávy a žhavé učitelky chemie. Mohl by běžet kolem, ale proč? Kdybyste se ničeho nedotkli a dostali jste pochvalu a pytlík chipsů, vyhráli byste? Si děláte prdel? Jako fakt? Kvůli tomuhle jsem minul prsa. Chudák holčina se tváří, že pes poslechne, ale nakonec to vzdá a dotáhne ho do cíle.

Ten párek si beru s sebou. Nakonec všichni tleskají protože ten pes je úžasný. A ví o tom. Věděla jeho majitelka, že tohle bude součástí soutěže? Nedovedu si totiž představit, že by mu to někdy šlo. A co to tam je? Red Bull? Red Bull dává...

psům infarkt! Psi Red Bull nesmí! Ale tenhle chlap jo. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Pane jo, Hane Yue. Jedem! Jsem hrozný šmejd. Ověřit si fakta, musíme si ověřit fakta, ale stejně nás nakonec opraví internet.

Jsem Američan neříkám věci správně, tak to prostě je. Neuděláme jednu takovou: Red Bull, to je rasistické. Zajímavost: asiaté dobře řídí, to jen já jsem kretén.

Tři palce! Aby v Americe věděli, protože používají jiné míry. Byl to snad nevhodný psí hlas? Mělo by to být spíš takhle. Tak jo, zkusím to víc takhle. Vole! Jsem já to ale šmejd.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mezí infarktem a selháním srdce (heart failure) je rozdíl.

11

Odpovědět

Pokud jsi doktor a zrovna ti přivezli pacienta se selháním srdce, tak jo. V daným kontextu je to naprosto irelevantní. Protože tam je to spíš jenom fráze.

70

Odpovědět

to ucho co natáčí v prvním videu kouká na sníh, že to má tak mimo?
to druhé video dávat do prdelky =3 mi přijde divné

01

Odpovědět

Když si vzpomenu kolikrát jsem říkal že tenhle NIKDY nebude jako Ray... Nikdy bych netušil že budu mít pravdu protože se mi líbí ještě mnohem víc. (heterosexuálně...)

394

Odpovědět

Pes byl frajer, ale ty Robbyho hlášky udělaly zábavu ze všeho :)

342

Odpovědět

a poslali ho běžet kolem pizzy, piva, prsou, trávy a žhavé učitelky chemie :D

483

Odpovědět

Kdo také hledal v posledním videu reklamu na Red Bull? :D

242

Odpovědět

Kohba ... až teď

20

Odpovědět

Předposlední !!

312