Červená, bílá a slaninaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:157
Počet zobrazení:3 601

Dnes má pro nás Robby souboj dvou kočiček, závod dvou nepříliš chytrých individuí a správný americký nářez. Videa: - kočka ve skříni - závodníci - Amerika!

Přepis titulků

Někteří z vás si myslí, že tu předvádím humor třetí cenové, ale =3 je umění. Jsem umělec. Jestli jste neviděli naše první video, nevím, co jste dělali se svým životem. Na Facebooku se objevilo 13. března a získalo 27 milionů zhlédnutí za pouhé 3 dny. Je na něm nefér souboj dvou koček.

A myslím opravdových koček, ne těch polonahých. Kočka ve skříňce si to perfektně načasovala, tlapku drží nataženou a čeká na ten pravý okamžik. Lítá jako motýlek, píchá jako včelička! MŇAUHAMMAD ALI Jak dlouho byla ta kočka v té skříňce a čekala na správný okamžik? A co má vlastně proti té druhé kočce? Když hrajeme na schovávanou, musíš mě hledat!

Poslední otázka: Na co ta druhá kočka celou dobu zírala? Rozptylovalo ji něco? Kočka pitomá. Další video nádherně prezentuje hloupost, je to ten typ hlouposti, ze které vznikl internet. Je z 12. března a vypadá to, že je z nějaké slavnostní síně. Dva týpci se rozhodnou zjistit, kdo z nich je nejrychlejší. Hloupí jsou totiž oba stejně.

Kluci... je tam zeď! Proto necháváte závodit děcka na základce, ty jsou vychrtlá a neudělají do zdi díru. Děcka na základce totiž nejsou nabušená a svalnatá jako dospělý muž. Ne já, ale ti chlapi z videa. Ale kdo vyhrál? Podle popisku to byla remíza, ale ve zpomalených záběrech to vypadá...

jako remíza. Asi budeme potřebovat experta. Pokud dva soutěživí, různě vážící, dospělí muži běží přímo na zeď, jaký bude výsledek? Škoda za tisíc dolarů a zákaz vstupu do hotelu Mariot.

Tvrdé životní lekce. Asi vyhrál kluk v červené, protože udělal menší díru a dluží méně peněz. A znovu se musím zeptat: Proč? Proč vlastně závodili? Víte co? Lepší otázka: Kde mají boty?

A rodiče? A ještě jedna věc. Jak moc mají teď zlomené ruce? Podle mých výpočtů je mají pořádně zlomené. Poslední video ukazuje, jak já si představuju život v Kentucky. Je z 3. března a chlápek na něm zkombinuje dvě nejoblíbenější věci Američanů.

Zbraně a slaninu. Chlápek bude vařit slaninu tím, že ji obalí kolem hlavně své M-16. Tohle je americký! Co je to za zvuk? To, dobrý muži, je zvuk svobody. Zapomeňte na hymnu!

Měli bychom před sportovními událostmi přehrávat zvuk slaniny, co se peče na automatické pušce. Musím uznat, že ta slanina vypadá velmi chutně, a snad i tak chutná, protože je to pěkně drahá slanina. Pohoda. Chutná takhle líp? Určitě chutná jako svoboda. Lidi, jak si slaninu správně okořenit?

Pomocí autoMAGGIcké pušky. Ale na co vlastně střílí? Střílí na něco v lese? To by bylo kruté, ale... slanina! Zabít a uvařit jídlo najednou... ten muž je inovátor! A patriot.

Má nějaké další úchvatné kuchařské nápady? Dnes si uvaříme polívku. Hop! Je to má občanská povinnost, jako Američana. Je super, že na začátku řekne: Tohle je americký! Nemýlí se totiž. To video je tak americký!

Má kufr. Americký! Zbraně. Americký! Miluje maso. Americký! Přehání to. Americký! Nosí americkou vlajku. Americký! Miluje Ježíše. Americký! To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Je to hrozně americký! Jsem umělec v prdění.

Prdělec. A co má vlastně proti té druhé kočce? Vypadá to, že budeme potřebovat experta. Celkem to funguje. Máme nějakou vtipnou paruku? Myslím, že tenhle učitel má taky podivnou historii s drogami. Dobrý muži, to je zvuk svobody. Dobrý muži, to je zvuk svobody.

Sakra. Nedávám to. Jsem hrdý na to, že jsem Američan... Aspoň jsem tu svobodný. A na ty, co zemřeli, nezapomenu, protože zemřeli, abych mohl žít. A rád se postavím... Jsem Amerika a vy můžete taky.

A miluje indiánského Ježíška. Potím se. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To s tou slaninou není vůbec americké, už za druhé světové to zkoušeli Němci na své MG-42 a Rusové na špaginech; jen nevím, jestli zrovna se slaninou, no :-) https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/7e/69/5d/7e695d3e40e09d695e5509403c685f57.jpg

10

Odpovědět

Americký je, že si to ten kkt j**e přímo na zbraň, místo aby pod to dal taky nějakej alobal...

40

Odpovědět

Já chci to jeho triko :D Naprosto dokonalé!!!

10

Odpovědět

Začněte překládat Carlose, je to zatím nejlepší moderátor toho pořadu a nejsem jediný kdo si to myslí :D

414

Odpovědět

Mňauhammad Ali :D :D Achjo, Robby mi bude chybět :/

260