Chlípný tučňákEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:379
Počet zobrazení:5 408

Dnes si s Robbym ukážeme, jak správně padat, jak nalévat pivo čelem a jak ovládnout davy už v brzkém věku.

Přepis titulků

Jsem kapitán Jack Sparrow. Koukáte na Equals 3! Kapišto? Díky, kapitáne Jacku Sparrowe. První video je z basketbalového zápasu na základce, kde se odehraje malé dráma. Hned po skončení zápasu si ho vyzvedl italský fotbalový tým. Ten klučina je jó herec. Kde nabírají děcka? V dramaťáku? Potřebuju jednoho srábka z dramaťáku!

Chci, abyste padali! Tak jako propadají muzikály! Je čas pokusit se vzepřít gravitaci! Myslíte, že si padání cvičí celý tým? Dolů! Dolů! Moje babička padá líp než ty, a to je mrtvá! Zajímalo by mě, jestli ten druhý ví, že to nahrál? Nebo jestli si jen myslí, že je namakanej? Jasně, jen si spadni! Líbí se ti moje svaly? Tvý mámě se líbily. Říkej mi tati! Nejlepší na tom je, že to zabralo. Rozhodčí zapískal faul!

Tak dík, Obamo. V dalším videu uvidíte chlápka, který nalévá pivo čelem. Ježiši! To si děláš kozy! To video mi pošlete. Tak to je fakt krutý. Ten chlápek je barovej superhrdina. Vypadá jako obyčejný holohlavec, ale ve skutečnosti je to magnet na pivo! Není to jen obyčejný kamarád, je to pivorožec! Jak vůbec přišel na to, že něco takového umí?

Jen si tady na chvilku zdřímnu. Co? Co? Jsem vzhůru! Nalijte mi! Ať pivo teče proudem! Mami! Je bezva, že se pivo jmenuje Hnědá hříva. Páč je plešatej. V posledním videu využije dítě svých magických schopností k ovládnutí celého tábora. Celého tábora. Ty jsi šikovný!

Jen tak dál, batole! Máš úžasný dar ovládat davy. Zajímalo by mě, jestli to v životě nějak využiješ. Od té doby, co jsem byl na tom táboře, jsem věděl, že je mi určeno být "pan někdo", Kruci, já byl vždycky ten nejlepší! Phillie Fanatik, Kuře ze San Diega, Chlípný tučňák... Přijďte k nám a nejvíc sexy holky vám obstarám. Do háje s tím, nemá někdo oheň? Díky bohu. Děkuju. Děkuju, jste moc milý. Lepší maskot než diktátor.

ROZENÝ DIKTÁTOR? Celý tábor se tím dost bavil. Ostatní aktivity asi stály za prd. Kluci, až dokoukáme, jak na zdech uschne barva, nechcete jít spočítat trávu? A potom dělat úplný houby? To batole si to asi taky hodně užívalo. Dokud neuvidělo kameru. Hej, maličký, jsi šikovný.

Co jsi ksakru zač? Mami! Je to chytrák. Jsou mu jen dva roky, a už zná zlaté pravidlo. Nikdy se nenech nahrát. Mami. Tak jo, můj čas vypršel. Koukněte na celý videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Navštivte Chlípného tučňáka! Máme nejvíc sexy holky! Mám na sobě podělaného medvídka, že jo?

Jste... Už jsem chtěl říct, že jste kapitán Jack Sparrow. Moje padat... Moje padat umí babičku líp než ty. Boží. - Můžete. - Dobře. Necháme ji to doříct. Byl jsem ten nejlepší. Phillie Fifínek, Ginnie Čičinka... Co je mi po tom.

Nejlepší na tom je, že... Páni, teď jsem plivnul úplně na všechno. Tak jo. Jsem kapitán Jack Sparrow. Sledujete Equals 3! Kapišto? Utrhl jsem si mikrofon. Fakt mluvím jako děcko. Dáte to pak do nepovedených scén? Chlípný tučňák! Pojď do toho. Mám poslední možnost zablbnout si před kamerou, než to zabalíme.

Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video nefunkční.
"The requested video could not be found, or has been marked as private."

130

Odpovědět

Bohužel ho zase z kanálu smazali (snad dočasně).

10

Odpovědět

+ABigWhiteWolfZase? Oni mažou videa? To jsem si nikdy nevšiml. Ani mi to nedává smysl.. Nemá někdo bližší info?

10

Odpovědět

to byl Depp

06

Odpovědět

Nejlepší je, že jsem tohohle chlapa Jacka Sparrowa viděl před 14 dny naživo :-)

11

Odpovědět

Jo a ještě tam byl Ezio Auditore z Assassins creeda :-)

41

Odpovědět

Imitovat umí dobře a improvizovat zřejmě taky, každým dílem si ho víc oblíbím..

195

Odpovědět

Možná by nebyl až tak strašný. Ale proč mu vybírají taková debilní a nezáživná videa ?

122

Odpovědět

Mám obavu, že si je vybral sám, což jenom potvrzuje, že nemá smysl pro humor

46

Odpovědět

Já toho kluka žeru!

1614

Odpovědět

Taky ho budu mít rád, až začne být vtipný

1713

Odpovědět

Není to Depp, tenhle týpek si špacíruje v Holywoodu a nechává se fotit za prachy jako ostatní tam.

64

Odpovědět

To zkusím taky, vypadám trošku jako Danny DeVito, jen sem o dost vyšší hubenější a mám víc vlasů ... no ale když se nalíčím jako tučňák podoba tam bude

100

Odpovědět

já nevim..... asi jsem jinej, ale tohle je strašný.........

1018

Odpovědět

Přijde to jenom mně, nebo ten kluk prostě není vtipný?

2322

Odpovědět

možná budu za vola, ale je to Depp nebo ne? :) jestli ne tak bravůrní výkon, jestli ano, tak bravůrní výkon ze strany pořadatelů :D

2712

Odpovědět

Taky jsem nad tím přemýšlela, ale myslím, že není, to by tam byl spíš sám za sebe a ne za Jacka. Ale dvojník je to tedy špičkový :D

371

Odpovědět

Podle hlasu to rozhodně Depp není ;)

00

Odpovědět

Příjde jen mě tak jeho hláška "muum" už ohrátá?

3437

Odpovědět

Momentálně to tak přijde pouze vám a 38,71% hlasujícímu publiku ;)

36