ChmatákEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:138
Počet zobrazení:4 044

Dnes má pro nás Robby jedno naštvané zvíře, sekuriťáka a nepovedenou krádež kabelky. Videa: - bizon - tanec - chmaták

Přepis titulků

Šťastný den svatého Patrika! Všem přeju všechno... Všechno... První video je z Yellowstonského národního parku a je z 26. února. Za týden nasbíralo 2 miliony zhlédnutí a ukazuje důvod, proč nenávidět přírodu. Pár zastavil auto, aby nenabořili do divokých bizonů. Takže bizoni namísto toho naboří do nich.

- Nenaboř nám auto! - Sakrafix. Proboha. Jeden z bizonů může to auto jednoduše oběhnout, ale místo toho se rozhodně do něj naběhnout. Jsem bizon, moc rád to auto rozmlátím. Možná bizon čekal, že mu auto uhne, všechno se mu totiž klidí z cesty. Uhni!

Uhni! Uhni! - Dobře, jak chceš. - Sakrafix. Všimněte si, že ostatní bizoni svého vůdce nenásledují. Hej, Bille! Klídek. Tenhle kostým je přesvědčivý, že? Do toho auta to fakt napral, zhruba za 3000 dolarů. A jsem si jist, že ten bizon nebyl pojištěný. Můžete říct, že od nehody odcválal. Druhé video je z baseballového zápasu a na Facebooku je zrovna virální.

Z dobrého důvodu. Maskot Orbit baví diváky, jak už to maskoti dělají. Pak se rozhodně tančit příliš blízko jednoho sekuriťáka. A pak se to rozjede. Ten sekuriťák je můj hrdina, na ten moment čekal celý svůj život. Dobře Geralde, je čas.

Boky, boky, a tři a roznožka... Au, sakra. Nenech je vidět svou bolest. Salut! A konec. Koukejte na ten obličej. Ten to v klubech roztáčí. Nikdy jsem v klubu nebyl, takže co já vím. Kde se naučil takhle tancovat? Na svém posledním fleku? Aha, to dává smysl. Miliju tě, Beyoncé! Možná je to bonus za to, že najali Platinovou ochranku. Platinová ochranka.

Nejdřív vás sbalíme a pak to tu rozbalíme. Jsou snad různé úrovně sekuriťáků? Když on je platinový, co dělá bronzový? - Nenaboř nám auto! - Sakrafix. Chudák Orbit, nakonec odkráčí pryč. S tímhle se nemůže měřit. Nebo si uvědomí, že nemá kalhoty. Vzpamatuj se, Orbite! Nejsi Kačer Donald. Maskoti by kalhoty nosit neměli, já mám na sobě jen motýlek.

Poslední video je z bezpečnostní kamery z uličky v Malajsii a 2. března se objevilo na zpravodajských serverech. Virální videa se totiž počítají za zprávy. Dobrá práce, 2015. Žena prochází uličkou, když u í zastaví zloděj. Co udělá? Počkejte si. Ano, vyměnila kabelku za motorku. Dobrý obchod, řekl bych.

Měj se, trapáku! - Díkes za motorku. - Počkat! Proč tam ten zloděj motorku nechával? Je fakt tak blbý? Nebo je celé to video nafingované? Posaďte se, vysvětlím vám to. Proč mi to přijde narafičené? Když zloděj zastaví, žena se ani neohlédne. Když jste sami v takové uličce a někdo vedle vás zastaví, nekoukli byste se?

Taky je až moc perfektní, že tam tu motorku nechal s klíčky. A když se podíváte do pozadí, uvidíte štáb. Nejsou moc dobře vidět, ale jsou tam. Možná není nafingované. Ale jo, je! Ale vypadá hrozně komicky, jako němý film. Ha ha!

To koukáte, dámo! Ne! Moje kraksna! Ach jaká ironie. V Malajsii se tohle stává často, i během dne. Říká se jim chmatáci. Chmatáci? - Jestli to video není nafingované. - Je. Tak ta žena je má hrdinka. A kolo je v tahu. Co totiž udělá? Zajde na policii? Musíte mi věřit, zrovna jsem jí kradl kabelku...

Aha. To mysleli tím přiznáním. Snad se ta žena dostala do bezpečí a nenarazila na další zloděje. Nebo bizony. Sakrafix. To je vše, koukněte na falešná videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Nepodepisuju. Chci se od toho distancovat!

Nezahrávejte si s Bizonem Billym. Přeju všem... Tak jo, pojďme na to! A pak byl měl zbizonit? Bizon! Vypadám jako kříženec rohatého bezďáka a bizona. Zajímavost: Jsem buvol. A nemáme peníze na kostýmy.

Ano! Být bizonem je fuška. Dobrá práce, světe, ty šmejde. Co mám teď říct? V tomhle kostýmu nemůžu listovat stránkami. Donalda miluju, nenosí kalhoty. - Taky nemám kalhoty. - Fakt že jo. Tomuhle říkám buvol. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

4:05 - bike není kolo, ale motorka

00

Odpovědět

Já mám takovou teorii, že takhle tancovat umí černoši všichni. Tančení mají snad v genech.

150

Odpovědět

Konec mě tak nějak pobavil víc jak ty 3 videa :D Já Robbyho miluju :D

82