Designová náprsní taškaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:218
Počet zobrazení:4 651

Dnes má pro nás Robby přichystaného jednoho skladníka, motorkáře a praktickou ženu. Videa: - rampa - zrcátko - výstřih

Přepis titulků

Letos začínají náhodou dva svátky ve stejný den. Takže chci všem popřát šťastnou chanuku a pro ty, kdo ji slaví: šťastný Svátek světel. - Ale Robby, to je totéž. - Musíme myslet na všechny, Justine. První video je z 10. prosince a má asi 150 000 zhlédnutí. Učí nás, jak nevykládat náklaďák. Není to dobře vidět, ale rampa je něco přes metr nad zemí. Toho chlápka vyhodí.

Ale aspoň má slibnou budoucnost ve skoku o tyči. Vyjede s paletou rovnou z rampy ven. Co měl vůbec v plánu? Musím to dostat co nejblíže k okraji, pak se změním na Spidermana a dám výpověď. A solidně sebou sekne, proč se aspoň nepustil rukojeti? Paletu by nezachránil, ale svůj obličej zachránit mohl. Vsadím se, že to stejně doručil.

Mám tady úplně roztřískanou zásilku pro paní Hansonovou. O čem to mluvíte? Má to být takhle roztřískané. Co rozbijete, to si musíte koupit. A tohle rozbité je. A tohle? Nesouvisející pracovní úraz. Druhé video je z brazilského Sao Paula a má asi 3 miliony zhlédnutí. Další chlap má na něm dostaveníčko s asfaltem. Tenhle motorkář nakopne tohle auto. Je trapné být trapný.

Musím říct, že mi ho není líto, protože to zrcátko kopl úmyslně. AUTOmatická karma. NEJHORŠÍ VTIP VŠECH DOB Pokud rozbijete zrcadlo, čeká vás 7 let neštěstí. Začíná to hned. Podle Daily Mail vjelo auto motorkářovi do pruhu, až se motorkář naštval, přijel k autu a kopl ho. To totiž dává smysl. Jako hodit dítě na zeď a... - To je fuk, chtěl jsem jen hodit dítě.

- KARMA ŠTĚNĚ Zajímalo by mě, jestli do aut kope často, a tentokrát se mu to vymstilo. Bohovi došla trpělivost. Nebudeš idiotem. Nijak moc se nezranil, takže tentokrát vyvázl s varováním. Nechť je to pro vás ponaučením: Nekopejte do aut tak moc, že ztratíte rovnováhu. VOLTE ROBBYHO MOTZE, PREZIDENT 2016 Zůstaňte u klasického prostředníčku.

To není hezké, Robby. Poslední video je z Facebooku a má přes 4 miliony zhlédnutí, protože má v sobě dvě věci, které mají všichni rádi: prsa a extra úložný prostor. Ukážu vám, kam to dávám. Jednoduchý přístup. Tak jo. Moje klíče. Teda, to jsou ale obří klíče.

Ale doopravdy, na co tolik klíčů? Protože taková prsa otevírají mnoho dveří. NEJHORŠÍ VTIP VŠECH DOB Co tam ještě je? Moje placatka. Snad jem to řekla dobře. Roztomilé, že? Je to roztomilé, leopardí vzor, to je dost nóbl. Ještě něco dalšího?

A moje kořalka. Co? Jak se to tam vlezlo? Její slova. Ale doopravdy, proč placatka i flaška s vodkou? Tohle celé do klubů nenosím, jen si přeliju do placatky, ale pro jistotu to nosím, kdybych se musela vracet do auta. Aha, dává si to do prsou, aby si to mohla dát do auta. Buď je hrozně líná, nebo geniální.

A je super, že všem řekne, že vodka má kokosovou příchuť. Je to hrozně dobré, vodka s kokosovou příchutí. Jako by to bylo zajímavější než to, že má ve výstřihu večerku. Schválně jestli se jí tam věci zasekávají a ona na ně časem zapomene. Připadalo mi to jako skvělý nápad. Holky mají kabelky i sklad ve výstřihu, co máme dělat my? Dávám si tam věci.

Prosím, oči sem. Oči sem, ano? Kluci teď mají opravdový důvod, proč poslat holku na plastiku. Je to praktické. Víte, komu by se hodila pořádná prsa? Tomuhle chlápkovi. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. To není hezké, Robby. Při každém prostřihu mě tam najdeš, jak dělám tohle a odškrtneš si to.

Dobře, musím co nejblíž k okraji... Ne. Bude to znít jako Ind. Na tu zem dopadne... Tu zem? Jako by tam bylo více zemí. Tamhleta. Budu taky potřebovat pomoct se smyčkou. Protože jsem hňup. Vypadám jako válečný veterán. Tohle pojede po titulcích.

A proto je zdravotní péče důležitá. V Equals 3 na ničem nešetříme, je to kvalitní toaleťák. Panebože, jak se to vyslovuje? Je to Sao Paolo? Vypusťte trolly. Jak jsem starý, že říkám kozy? Kozičky. #kozy Stojím si tu s věcmi v gatích, užívám si, s věcmi v gatích.

Takže tady mám ovladač ke konzoli... Sranda... Musím říct, že ženám závidím, že nemám sklad v kozách. Žena, přirozený pašerák. Na tomhle jsme hodně blbli, omlouvám se.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nevím proč ale spiderman mě prostě rozsekal :D

170

Odpovědět

Na starý díly to stejně nemá.

712

Odpovědět

Je pravda, že Robby končí?

83

Odpovědět

A jak jsi to zjistil? Já doufám,že ne protože Robby Motz je pro mě legenda ale nedivil bych se, kdyby podprůměrnej vopičák Ray William Johnson žárlil,že Robby je mnohonásobně lepší a závistí ho vykopne- na tohle jsem tipoval docela dlouho a velmi by mne mrzelo,kdyby Robby vodešel.

2027

Odpovědět

+5825co to je za debilní kecy, nevim jestli trollíš nebo jsi jen tak moc vylízanej

815

Odpovědět

+5825Pročpak si tipuješ,že trolím? Píšu jenom čistou pravdu a do kategorie " vylízanec " rozhodně nepatřím. Jenom nejsem zvědavý na předváděcí kousky alá Raye a ten mi nikdy nepřišel sympatický a kolikrát se snažil přizpůsobit být vtipný ale ten Robby Motz má daleko větší charakter a díky němu jsem začal dívat na všechny epizody =3 takže spíš fandím Robbymu :-P A to co jsem napsal o dohadování mezi Ray a Robby tak je to jenom čiště můj názor a já myslel,že každý si zde může vypsat příspěvky :-P Přeji hezký den :D

87

Odpovědět

+5825Osobně já zase nemusím vůbec Robbyho. Věc názoru.

43

Odpovědět

+5825Hlavně Ray měl v titulcích tancující kočku a na konci kočku dvounohou! :D A ten humor měl prostě lepší, od Robbyho je to takové nucené.

52

Odpovědět

Vypadá to tak...
https://www.youtube.com/watch?v=4UBaUUIW6mk&feature=youtu.be&t=4m47s

80

Odpovědět

+morthelitheTak to je velká škoda- poprosil bych o překlad :D

90

Odpovědět

+morthelitheZas tak velká škoda to není, nejspíš se zaprodal někam do produkce k Rayovi. Smutný

015