Drony útočíEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:234
Počet zobrazení:4 863

Dnes se s námi Robby podělí o bolestivou hymnu, zajímavé využití 3D tiskárny a jednu podivnou reklamu. Videa: - Au Kanada - papírová letadla - Boží Hadry

Přepis titulků

V pondělí byl Kolumbův den a musím říct, že tenhle svátek nesnáším. Je přece směšné oslavovat člověka, který vzal něco cizího a tím se proslavil. Prostě někteří lidi... MAJETEK RAYE W. JOHNSONA První video je z Kanady, ze zahájení hokejové sezóny hokejového klubu Pendiktonských Véček.

Co je sakra Véčko? Kanado! Náš domove a rodná země! Láska pravého vlastence vede všechny tvé syny. Vidět někoho spadnout se nikdy neomrzí. Je dobré, že nepřestal zpívat, ani po tom katastrofálním pádu.

Přesně to jsem měl v plánu. Koberec byl použit při zahajovacím ceremoniálu a před hymnou měl být odstraněn... Ale nebyl. Někdo dostal padáka. Tohle je klasický příklad: "Měl jsi udělat jednu věc!" Ale protože jsme v Kanadě: "Příště to vyjde." Zpěvák se jmenuje Mark Donnelly a hymnu na hokeji zpívá už deset let.

I po tom všem ho diváci milují. Nejlepší část hokeje je totiž ta, kdy někdo dostane do zubů. V tomto případě červeným kobercem. Druhé video je z Německa a je to ta nejhustší a nejzbytečnější věc, co můžete udělat s 3D tiskárnou. Je to samopal na papírová letadla, jinak také znám jako Papierfligel- Maschinenpisto-Němec.

I když je to super, musím se ptát: Proč? Chce snad zaútočit na Legoland? Všechno je tu boží... Ne! Není! Na co to vlastně je? Posílání psaníček během vyučování? Rebeko!

Pořádám party, mám pro tebe pozvánku. Ne! Ne! Složený papír! Papírové letadlo! Pozvánka na papírovém letadle! Libí se mi, že chlapík svému produktu natolik důvěřuje, že ani nemluví. Puška A6 v1.0 nepotřebuje slov. Jen vhodné triko, prázdný pohled a úchylácký úsměv.

Následně zbraň otevře, aby ukázal, jak letadla vznikají, což je dost husté, ale taky strašně pomalé. Je to dobré a tak, ale... znám lepší způsoby, jak házet papír do vzduchu. Ať prší! Jó! Poslední video je z Memphisu a je to skutečná reklama na obchod s oblečením s názvem Boží Hadry.

Jo, hadry. Není to zrovna nejlepší volba pro obchod s "vysoce kvalitním" oblečením. Ale ono nic z tohoto videa nezanechá dojem dobré volby. Viděli jste někdy krásnou, dobře oblečenou ženu jak tančí a řádí na parketu?

Krása, že? S dovolením, slečno. Odkud máte tyto úžasné šaty? - No, já... - Šš. Vždycky řeknou, že z Božích Hader z Wolfchase Mall. Krásné ženy mě fascinují vždy, ale více mě fascinují, když jsou dobře oblečené. Nakupujete v Božích Hadrách?

Možná mě taky začnete fascinovat. (Smích šíleného vědátora) Po tomhle budu potřebovat sprchu. Připomíná to Dos Equise, nejzajímavějšího muže na světě, až na to, že nesnáší ženy. Většinou ženy nechávám mluvit, ale když už je nechám... Ne, ženy nenechávám mluvit. A můžeme probrat, že tento klub vypadá spíš jako bordel?

Pojďte si na fascinující pivo a tiché ženy. Těm ženám to očividně není příjemné, ale snaží se to skrýt. Je celkem jasné, na co myslí. "Měli by mi zaplatit mnohem víc." "Řekli mi, že tu bude Ray." "Nesahat!" Dokonce ani střih nestojí za nic.

Má snad dvě pravé ruce? Dvě ruce jsou lepší než jedna, aspoň na ztišení žen. Jaktože to odvysílali? Podle popisku už toto video vidělo 300 milionů lidí na čtyřech kontinentech. Tohoto muže je potřeba zastavit. Máte někdo červený koberec? Tak jo lidi, můj čas vypršel.

Koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Zlato... Ne. Překlad: Xardass www.videacesky.cz To jsem měl v plánu! Pokračuj. Co to bylo?

Druhý dodatek. Jo, musím si pořídit nějaké boží hadry. No tak... Ale ne, nebuď takový.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle je taky pěknej pád:
http://youtu.be/V0KVjoqyMI0

40

Odpovědět

Možná i o trochu lepší.

00

Odpovědět

Dneska videa slabší, nějak jsem asi minul ty drony.

292

Odpovědět

Zřejmě odkazovaly na ty papírový letadla.. Hledal jsem hlubší význam, error.

241

Odpovědět

Pobavil jsem se a super, že tento díl měl spád jak za dob Raye :-D

174