Emo emuEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:227
Počet zobrazení:4 301

Dnes má pro nás Robby vyloučeného hokejistu, unikátní kočičí video a záběry z jednoho safari. Videa: - karma - kočičky - emu a emu

Přepis titulků

Ahoj lidi, doufám, že vám nevadí tenhle strom. ale když pracuju na Equals Three, chci být blíž přírodě. Robby, ten strom je umělý. Sklapni, Justine! Jasně, šéfe. Není to ono. První video je z 11. ledna a má 1,5 milionu zhlédnutí. Hokejista Mitch Skiba je nejprve vyloučen ze hry a pak zcela zničen.

Nevěděl jsem, že se dneska pere. Někdo se nám tu totiž zamotal do šňůry. Karma mu to hned vrátila za nesportovní chování. Je naštvaný, že ho vyloučili, tak praští holí to plexiskla, ale to se jen tak nedá a ránu mu vrátí. Respekt. Mitchovi je očividně trapně, protože okamžite uteče.

Možná, že když rychle zmizí, nikdo si ničeho nevšimne. Nic se nestalo. Obecenstvujte dál. No tak, chlape, spousta lidí to viděla a ti, co ne, to zjistí, když si všimnou holi na ledě. DŮKAZ Ale možná že ta hůl akorát nechtěla být spojována s jeho chováním. Myslíte, že se pro tu hůl vrátil, nebo se i s tímhle vypořádal po Mitchovsku.

Stejně jsem tu blbou hůl nechtěl. Další video je z Facebooku a má přes milion zhlédnutí. Vypadá jako další kočičí video a já vím, že jste takových viděli hodně, ale prosím, ještě jedno zvládnete. Jo? Jenom jedno. Moc to pro mě znamená. Koukejte, je to jen kočka, co se snaží chytit hračku na udici. Je to roztomilé jako každé jiné...

Co? Panebože, celou tu dobu držela tu udici další kočka! Zvrat! Je to legrační a navíc poměrně působivé. Většina koček si vystačí, ale tyhle už vůbec nepotřebují lidi. - K ničemu mi nejsi. - Tak rychle vyrostly... Zajímalo by mě, jestli je ta kočka s udicí ta chytrá a s tou druhou vytírá podlahu.

Skoro. Už to skoro máš. Blbeček. Nejdřív si s tou udicí hraje, ale po chvíli i ji ta hračka uchvátí. Je to návykové. Jako World of Warcraft pro kočky. Musím vylevelovat. Najím se později. Děti mě nezajímají. Tyhle dvě kočky jsou suprové, rád bych si je představil při dalších činnostech.

Třeba že malými otvíráky otvírají konzervu se žrádlem, - hrajou karty... - Třeba rybí pexeso. A taky že žijí v domě bez lidí. Dobrá, víme, že aspoň jeden člověk tam je. Někdo to přece musel natočit. Ne? Tohle bude mít tolik zhlédnutí! Lidi tyhle blbiny žerou. Zvrat!

Poslední video je z roku 2012 a nechápu, že jsem ho dřív neviděl, protože je super. Holka na něm vyšiluje kvůli dvěma emu na jednom šíleném safari v Tennessee. Jsme na šíleném safari. Myslely jsme si, že to bude legrace, ale je to dost děsivé. Ahoj. Vidíte? Je to šílené safari. Pořádně se koukněte, dalo nám to zabrat. Proč je teda safari tak děsivé?

Dal by sis kousek jídla? Proboha! Nekousej. - Pozor, blíží se emu! - Proboha. Emu se hrozně bojím. To je ten jednooký! Ale vážně... Ale jak ho mám... Nemůžu... Nemůžu... Snažím se řídit... No tak, přestaň! Běž pryč, vypadni!

Celkem děsivé. Jedna z nich říká, že se blíží emu, úplně jako by to byl nějaký gang. Čau holka, máš pro mě něco k zakousnutí? - Rád si posloužím. - Jdi do ní! Do téhle čtvrti jsi neměla chodit, krávo! A ten jednooký emu je dost děsivý, je hrozně agresivní a plný hněvu. Dá se říct, že je to emo emu.

Tyhle obrázky nám daly zabrat, tak si jich važte! Ten druhý emu je o dost šťastnější. Ahoj! Čau lidi! Takový trochu divný, ale hodně přátelský kolega z práce. Ahoj lidi, přinesl jsem dort. Vše nejlepší k narozeninám, Cheryl. Žena nakonec odjede k velbloudům a těm emu uteče.

Nebo ne? Copak se tu děje? Proboha! Hele, to je zase ten veselý. Ahoj, kam jdete? Chyběli jste mi. Ty mi taky. To je sranda, že děláte, že odcházíte beze mě. Zajímalo by mě, jestli jízda kolem zvířat není nebezpečná. Pro zvířata.

Ta žena totiž pořádně vyšiluje a vypadá to, že brzy nějakého emu přejede. Vypadni! Snažím se řídit. To bylo temné. Jo, temné jako moje duše. Vím, že jsem předtím tu grafiku chválil, ale... Pojďme odlehčit téma. - Ahoj! - Proboha! Dámo, chcete dort?

Je výborný! To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Jdu nevhod? - Bobe, musíš s tím přestat. - Pardon, sorry. - Pardon. - Bože. Tohle bude mít tolik zhlédnutí! Lidi tyhle blbiny žerou.

Kdo se bojí emu? To je sranda, že jsme se sešli u pítka. Pondělky, že jo? Ale ne, tiskárna je rozbitá! Nepřišli jste na mou oslavu, ztratili jste snad pozvánky? Neviděli jsme se na seznamce? Brácha... Miluju ležérní pátky.

Depka z práce, co? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Smějící se EMU byl best :)

10

Odpovědět

Robby má pěkné koláče :D

111

Odpovědět

Hokejista super ale ty dvě další videa, slabota.

49

Odpovědět

Mne sa naopak najviac páčil ten vysmiaty dabovaný emu :D

220