Epický vrh jídlemEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:142
Počet zobrazení:4 239

Dnes má pro nás Robby jednu kachnu, opilého muže a pejska se špatným prostorovým viděním. Videa: - kačena - opilec - Fritz

Přepis titulků

Panečku, tady je tak hezky. Prosím? Equals Three... Můžu tam být za 3 vteřiny. Můžete to sundat? Už jsem skoro... Už jsem tu. Jasně. Jednou za čas byste chtěli dovolenou...

Tak jo, naše první video... Máte rádi rybaření na ledu? První video je z 3. března a má přes 3 miliony zhlédnutí. Je na něm pár chlápků, co v Pensylvánii rybaří na ledu. Nebo na ledu kachnaří. Jo, nejdřív musíte to video vidět... Ví, že něco chytli, protože se jim u pasti objevila tahle červená vlaječka, ale když háček vytáhnou... Co to, kachna?

Říkají si: "Si děláš srandu?" A kachna zase: "Mrzne tu! Co vám tak trvalo?" To video ledově i zní, poslechněte si ten vítr. Safra, ještě že jsem v Kalifornii. Nelítají kachny na zimu na jih? Proč je tam kachna pod ledem? Kdyby tu jen byla nějaká zajímavost... Zajímavost: Tahle kachna je morčák prostřední, loví malé ryby pod ledem, pod vodou vydrží až 5 minut a bývají hodně sprosté.

Co to k****, do pr****? Vy zas**** ko**** v těch brýlích, vaše zas**** udice, ko**** jedni. Tenhle morčák je hroznej sprosťák. Naštěstí kachna háček nepolkla, odhákli ji a ona odletěla do vody. Nebo se tam spíš doklouzala.

Kachna je tedy v pohodě. Ale co ti chlapi? Tak blízko vody. Jak tlustý je ten led? No, ale kachna je v pohodě. Moje videjko číslo 2 je z 24. března, a nasbíralo 9 milionů zhlédnutí během týdne. To je moje videjko! Jsou 2 možnosti, co se na něm děje.

Buď je týpek nadraný nebo má boty od másla. Nebo obojí. Mluvím o tomhle chlápkovi, pokud jste to nepoznali nebo jste slepí, v tom případě vám ta šipka stejně nepomůže. Podlaha vypadá, že je trochu vlhká, asi by tam měla být cedule, ale tak hrozné to nebude, holky v podpatcích to zvládají líp než on. Chodit v podpatcích je náročné.

Prý. I když ale klouže a padá, svého pivka se drží zuby nehty. teda spíš svého kelímku, který je teď prázdný. Díkybohu, víc alkoholu nepotřebuje. A týpek v růžové košili si zaslouží metál, protože ve jménu přátelství okusí tak 3 pády. Přátelé navěky!

Přátelství! Kreju ti záda! Na svých zádech. Mám tě, to zvládem. Jsem tu. A všichni se koukají a neví, co mají dělat. Ani sekuriťáci neví, co dělat. Říkají: "Běžte to vyřešit ven" a kamarád na to: "Snažím se". A postavme se tomu, touhle rychlostí to ke dveřím nezvládnou. Ty osamělé dveře...

Tak blízko, přesto tak opile. A ty podpatky jsem nosil kvůli jedné divadelní hře! Nesuďte mě! Jednou za čas najdu suprovní video, tohleto je pořádný úlovek. Je z 22. března a jeho hvězdou je Fritz, nejšťastnější, ale nejmíň koordinovaný pes, kterého jsem kdy viděl.

A to už něco znamená. Tohle Fritz, chytání mu fakt nejde. Jak jsem řekl, pořádný úlovek. Na druhou stranu se mi vrací špatné vzpomínky z těláku. Jo, házeli na mě jídlo. Střední byla náročná. Už se přes to přenes, Robby. Ale majitel Fritze na jídle, co mu háže, zrovna nešetří, ten pes nedostane jen hotdog, dostane hotdog s hořčicí!

Nebo plné taco deluxe. Pizzu. A donut? Neházejte na psy donuty! Nevíte, co to s člověkem udělá... Teda se psem. Nakonec Fritz přece jen něco chytí.

Tak trochu, uznáme to. Je to přeci zlatý retrívr, ne zlatý chytač. Jeho vytrvalost je inspirující, připomíná mi to motivační plakáty. Když tě život praští do tváře steakem, pokračuj. Když tě sejme donut, nevzdávej se. Když tě taco plácne přes týl, výdrž je klíč.

Protože jednoho dne tu hranolku chytíš. Nevzdávejte se! Pokud nejste tenhle týpek. To to vzdejte. Co děláš? Odplaz se. Přestaň. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Hranolka říká: Nevzdávej to!

Do háje. Sakra. Mrznou mi prsty. Ještě že jsem v Kalifornii. Sakra. Další video je z 24. března a za týden nasbíralo 9 milionů zhlédnutí. Taky o něm teď mluví žabák Kermit. To bylo na inspirační plakát. Mám si stoupnout jako pejsek? Hej, Robby.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Retriever od slova "retrieve" = v tomto významu "donést" (ulovenou zvěř) nebo "aportovat". Aby ta slovní hříčka dávala smysl ;)

130

Odpovědět

V tomhle dílu bylo několi slovních hříček, které jsem byl nucen vzdát. Ať už jde o tuhle, ducking on ice nebo fowl language. Někdy se inspirace dostaví, jindy bohužel ne, tak snad mi to odpustíte a příště to půjde líp :-)

20

Odpovědět

"I love you that much."
"That's not very much."

171