Fanoušci nahoře bezEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:275
Počet zobrazení:4 509

Dnes nám Robby ukáže dětského kulturistu a dva tanečníky. Videa: - kulturista - nahoře bez - jsem hvězda

Přepis titulků

Před pár týdny jsme položili otázku: Co je to binturong? Někteří jste odpověděli, a teď už víme, že tohle je binturong. Čím víc toho víte… První video vyšlo v červenci a nechtěl jsem vám ho hned ukazovat, protože z něj mám mindrák. A proto jsem měl jako malej pít víc mléka - mateřského mléka. Je to těžší, než se zdá. Věřte mi.

Ale vážně, dokáže to dělat asi minutu. Tak dlouho nic nevydržím. Teda... jako... ale... To... Sex dělám dobře. Koukejte na ten biceps. Nebo je to triceps? Nemám, s čím bych to srovnal. Tomu rumunskému klučinovi Claudiovi je pět let a jeho táta z něj chce vychovat dětského kulturistu. Nebo hvězdu Twilightu 15.

Dík za nic, tati, mohl ze mně být upír. Mám hedvábnou kůži a jsem pěknej úchyl. Ale proč dělat z dítěte kulturistu? Jako by se lidi chtěli dívat na uměle opálené děti producírující se po jevišti. Mám pocit, že by to mohlo vyjít. Dětští kulturisti, co jsou pěkně namakaní. Pouze na TLC. Líbí se mi, jak Claudio na konci videa jen mrkne a zamává jako roztomilý boss.

Vydržím déle, než ty. - Čau. - Čau, šíleně namakané děcko. Další video bylo natočeno minulý týden v Ohiu během hokejového zápasu. Připravte se, protože je na něm člověk nahoře bez, který se umí pořádně vrtět. Jo, nahoře bez. - Přiznejte se, chvilku jste byli natěšení. - Jo. A pak jste uviděli tohohle méně známého Jacka Blacka, tedy úplně neznámého.

Já jsem pořád natěšený. Tolik otázek. Co je to za fanouška? A co se mu honí hlavou? Proč plýtvat pivem za pětadvacet dolarů? A tím nápisem "do práce" myslí, že bude dělat do medvěda? Dost intenzivně ho totiž ojíždí. Podle článku na SB Nation je tanečníkem Kevin Schroeder a ten tanec s medvědem nebyl domluvený.

Počkat, co? Já vím. Miluju medvědy. Kevin na hokeji tancuje často nahoře bez. A je znám jako Kevin, legendární tanečník. Říká, že o tom, co dělá, nepřemýšlí, jen se hlídá, aby si netřel bradavky, protože to v minulosti dělával a ostatní mu pak říkali, že to už je moc.

Takže tření bradavek je moc, ale holý zadek, wiggle wiggle wiggle a ojíždění medvěda jsou zcela v pořádku? Zcela v pořádku. Fanouškům se to ale líbí. Hlavně tomuhle. Aspoň víme, na co Kevin myslí. Netřít si bradavky, pořádně to rozbal, ale netři si bradavky!

Ojeď medvěda, ale nesahej si na ně! Naprosto normální myšlenky. Nesahej na ně, Robby. Nesahej si na bradavky. Nech toho. Nech toho. Nech je být. Nepotřebuješ to.

Poslední video se odehrává na slavnostním otevření tržnice v Summerlinu, Nevadě. Podobně jako Kevin tančí tenhle kluk, jakoby se nikdo nedíval. Protože to tak je. Už je v plném proudu Už je skoro devět a tisíce lidí jsou zde. Exkluzivní sedmidenní předpověď… Proč si nikdo nevšímá těch super tanečních kreací?

Tenhle si ho nevšímá, tahle taky ne. A tahle už vůbec ne. Nejlepší je, že je mu to jedno. Je prostě sám sebou, což je čirou náhodou Beyoncé. Hele na ten drzý výraz a ruku na boku. Je tak hrozně sebevědomý, na co asi myslí? Raz, dva, tři, žádný bradavky! Když vám zakážou sahat na bradavky, musíte to zkusit.

- Zkusili jste to, že jo? - Jo. Tenhle kluk nepotřebuje uznání, jen hudbu a aby ta mu pusa v zeleném přestala zaclánět. Odpal, čůzo. Drž si ty své trapné hadry dál ode mě. Myslíte, že chodí na všechny tyhle akce, aby tančil před kamerou a stal se hvězdou? Už ho vidím za deset let, to z něj bude legenda.

- To je vše, koukněte na celá... - Nesahej si na bradavky! …videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Nesahejte na bradavky. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Tak jo, takhle? Tak jo, můžeme? Co to dělám?

To je sranda. Ne-ne-netři si bradavku. Bra-bra-bradavka. Když vám zakážou sahat na bradavky, musíte to zkusit. Je tak hrozně sebevědomý, na co asi myslí? Nesahej si na bradavky!

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

=D Jsem tu jedinej, kdo měl pokušení sáhnout si na bradavku?

20

Odpovědět

Bear fucking legendary dance Kevin :D

251

Odpovědět

Nevím jak vy ale Robby Motz je u mě legenda! :D

1127

Odpovědět

už zase je pondelok? :( ten čas letí s**t :D

290