Gejši a feministkyEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:112
Počet zobrazení:6 403

Dnes má pro nás Robby ostrou kočičku, méně ostrou slečnu a čuprového robota. Videa: - trpělivá kočka - japonka a hasící přístroj - GYMNASTIK 4000

Přepis titulků

Znáte ty lidi, co jsou proti pokroku v robotice, protože podle nich roboti ovládnou svět? Můžu vás ujistit, že nic takového neuvidíte. Nikdo nás totiž nebude čekat. Jak víte, většinou mám radši psy, jsou sice hloupí, ale aspoň to nejsou šmejdi. Nikoliv však dnes. Dnes mám radši kočky.

Stejně jako milion dalších lidí, kteří se dívali na tohle video. Tihle dva psi jsou pěkně otravní, ale téhle kočce to, zdá se, nevadí. Zatím. Kočka ho shodila do bazénku! To byl chvat! Zatočila se mi hlava.

To nebyla náhoda, to byla jasná zpráva od kočičky. Počkej si, počkej si. Tohle je Sparta! Normálně jsem na straně psů, protože si akorát chtějí hrát, ale tentokrát byli hrozně otravní, navíc v přesile. Byli v přesile. A jsou to zbabělci, druhý pes se ani nepokouší zachránit kamaráda, jenom zdrhá.

A kdo je teď číča? Ty ne, kočičko, dnes ne. Další video ukazuje klasický fail, díky kterému ze sebe a své koordinace hned máte lepší pocit, protože už nejste nejhorší v těláku. Od října nasbíralo 400 tisíc zhlédnutí a je na něm Japonka, která se pokouší "použít" hasičák.

Tohle je instruktor a tohle "cvičný oheň", který žena "uhasí". Za chvíli uvidíte, proč to bylo v uvozovkách. Ještě že to byl cvičný oheň, kdyby tohle byla opravdová krize a tahle žena měla na starosti hasičák... Mrtvej, mrtvej, úplně mrtvej, oheň je ale v pohodě. A není to její vina.

Instruktor jí ani neukáže, jak se má hasičák držet. Je potřeba si dávat pozor na zpětný ráz! Věřte mi. Maminko! Použijte tenhle přirozený tlumič. Můžete říct mamce, že jste se v =3 něco naučili a ať vás neotravuje. Ze slečny by byla děsná hasička, ale skvělá gejša.

Pokud někomu vadí, že si střílím z gejš, tak aspoň jsem nenarážel na... ten bílý prášek, co má po celém obličeji. Jo. Proč se prostě nepustí? Hašičáky přece nejsou elektrizované. Proto by ženy neměly mít na starost krizové řešení situace. Prosím?

Jen jsem říkal, že by se ženy neměly namáhat, protože jsou v tom muži lepší. Hej! Ublížíš si. Chtěl bych odvolat svůj výrok o ženách. A? A ženy jsou ve všem mužům rovny. A?

A... Kelly je lepší než já. Pamatujete si, jak roboti ovládnou svět a já možná jsem nebo možná nejsem robot? Poslední video je z 2. dubna a je na něm robot, který ovládá... gymnastiku. Kluk si postavil robota - gymnastu.

Nevím proč, ale koukejte. Robot nakonec i vítězně pozvedne ruce, jako opravdový gymnasta. Brzy nepoznáte rozdíl. Bíp, bíp, přistání v pohodě. Jsem nejlepší. No, skoro. Ty ruce za moc nestály.

Nebylo to nic moc. Nejsi člověk. Hlupáku. Roboti infiltrují olympiádu! Proč mě nikdo neposlouchá? Ten robot je velmi působivý, ale že ho postavil zrovna tenhle studentík? Předpokládám, že je student, protože má v pokoji miniledničku, postel, stůl, hodně věcí z robotiky a žádnou ženu.

To nic, máš roboty. Buď je to student nebo šílený vědec, který žije u mámy ve sklepě. I když je to paráda a jsem dost ohromen, mám jednu maličkou poznámku. Zbav se toho otřesného zvuku. Možná je mu to příjemné, protože to odhání ostatní lidi.

Mami. Nejsem si jist, co znamená to číslo 26, ale podle té matrace v místě dopadu bych tipoval, že čísla 1 až 25 jsou pod drnem. Paráda, o starost míň. Kluk na tom určitě nějakou dobu makal a co z toho má? Méně než 30 tisíc zhlédnutí.

Internete, čekal jsem víc. Musíte udělat správnou věc a dát člověku zhlédnutí. Kluk postavil robota, co dělá gymnastiku. A všichni si říkají: "Kde jsou kočky?" A na to říkám: Tady jednu máme. Tu kočku miluju.

To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Feminismus! Jó! Ať žije feminismus. To nebyla náhoda... Ano. Mám hrbolatý loket.

Hele. To je kost. Internete... Teď vypadám jako džin. NSYNC. Když jsme u NSYNC... Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

8 a pol a pol :D

10

Odpovědět

Bóže, jak já toho uječenýho blbánka nesnáším…

443

Odpovědět

Ženy jsou rovny mužům :D :D :D

192

Odpovědět

Jéééééj! :D

41

Odpovědět

Hned jdu hodit shlédnutí gymnastickému robotovi :D

170

Odpovědět

Nevím jak dlouho je to od natočení Robbyho videa, ale už má 97000 shlédnutí. Tak jsem taky jedno přidal :)

70