Gepardi nemají smysl pro humorEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:232
Počet zobrazení:4 107

Dnes má pro nás Robby nebezpečné zvíře, nebezpečnou holčičku a velké emoce. Videa: - gepard - nový chvat - popísmenkujem?

Přepis titulků

To mám z něchráněného styku s jednorožcem. Následky, Robby, následky. První video má přes 11 tisíc lajků na Instagramu a je z Kuwajtu. Jo, teď děláme i Instagram. Je na něm několik přátel, co už asi nejsou přátelé. Týpci se poflakují, fotí si geparda a pak... Je totiž hrozně vtipné, když někoho postrčíte k nebezpečnému zvířeti.

Vlastně docela jo. Ale pokud to měl být vtip, gepard ho nepochopil. Vypadni! Gepard je sice přivázaný, ale i tak má možnost se hýbat a já nevím, sežrat ho. Naštěstí chlap sežrán není a nakonec se tomu i zasměje.

Všichni si to užívají, až na geparda. Tohle mě netěší. Být to já, byl bych pěkně naštvaný. Je možná v pořádku, ale co jeho telefon? Ne! Jsou hrozně drahé! Kdo má prachy na to je rozbíjet? Pravděpodobně lidi, co vlastní geparda.

Ten gepard má cenu milionu mobilů. Tohle je nejlepší gepard. Ale o tom víte houby, protože nemáte geparda. Druhé video z Ruska, má přes 3 miliony zhlédnutí. Ne špatný přízvuk jako já mít. Já mít? Už je zase virální, protože zobrazuje něco, co je stále problém.

Šikanu ve škole. Omlouvám se za vážnou vsuvku, ale to video je mi nepříjemné. V tomhle případě totiž nešikanuje student, ale učitel. Holčičku ponižuje před celou třídou kvůli hodině angličtiny. Protože ostuda jí pomůže se to naučit. Kretén. Učitel je stále agresivnější i přesto, že holka má hlavu svěšenou a nic nedělá.

Pak to ale přežene a začne do ní šťouchat. A pak holčička udělá to, v co jsme celou dobu doufali. To máš za to. Konečně jsem to ze sebe dostal. Už je mi líp. Na tom videu vlastně není nic vtipného, kromě učitelova obličeje někdy...

Protože jediná věc lepší, než koukat jak chlápka kopou do koulí je koukat se na to, jak ho kopou, protože si to zaslouží. Kop spravedlnosti! Holčička by měla být hrdá na to, jak situaci zvládla. Jako ninja! Blok! Úchyt! Kop! Očividně dělá karate a vyplácí se to. Nejen že má super chvaty, taky má kázeň přesahující její mládí.

Mladá kobylko, použij tajný chvat. Kop do kulí. Do toho, holka. Poslední video se objevilo hned po Vánocích a získalo tunu zhlédnutí, pak bylo označeno jako soukromé, protože asi nechce, abychom ho viděli. Získali jsme ale kopii a ukážeme vám ji, protože internet. Je na něm holka v nejšťastnější den života.

Nebo aspoň nejemotivnější. Holka otevírá vánoční dárky, ale neví to, že ji přítel požádá o ruku. Kousek po kousku, každý z nich je nápovědou. Vyřeš hádanku, najdi dárek. Je to kopa písmen. - Ber je po jednom. - Písmen lásky. - Měla by ses držet instrukcí. V E Po několika písmenech jí to začne být podezřelé a pak se stane tohle.

- Řekni to nahlas - Vezmeš... Buď jí to došlo, nebo je jí smutno z ypsilonu. Je to souhláska nebo samohláska? Proč tu jsi? Proč? Konečně se dostane přes písmena Postav se.

Nebo už je aspoň nebude potřebovat. Když si pak její přítel klekne, tak to už přestane zvládat. Ještě že fakt žádal o ruku, co kdyby tam bylo něco jiného? Vezmeš si sendvič?

Ty hajzle. Jaký? Je celkem roztomilé, jak to holka nedává. Myslím, že chlápek tu reakci oceňuje. Když totiž utratíte prachy za diamant a požádáte někoho, ať s vámi stráví život, chcete velkou reakci. Vezmeš si mě? Možná ne takhle velkou.

Kdyby to video bylo vytržené z kontextu, mysleli byste, že někdo umřel. Holka není strašně šťastná, Moc tě miluju. ani strašně smutná, jen je strašně emotivní. To má být ano? Na konci videa jim všichni pogratulují a my si uvědomíme, že na to celou dobu trapně koukali.

Můj dárek může otevřít později. To dělá pokaždé? Už to trvá celkem dlouho. Není mi to příjemné. Je super vyjádřit své emoce, dělá to z nás lidi. A ne gepardy. Překvápko! To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku.

Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Kop do kulí. Největší drsňák: ninja gepard. Co říká gepard? Nic. Mám přepnout na Nixona? Tak jo, přepnu na Nixona. Ne špatný přízvuk jako já mít. Já mít? Jako by Rusové neuměli... Tak jo...

Z čelenek se potím. To je teda třída, taková třída! Teda. Myslíte, že umíte být taky takový debil? Usměj se gepardíku, no tak. Co je? Usměj se. Je to kompliment, no tak. Objektivizuju gepardy, no a? Sakra, sklapněte.

Gepardovi se to nelíbí, tak mi taky ne. Nelíbíš se mi. Táhni. Jsem strašněj debil. Mám královskou krev. Král gepardů. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Will you make me sandwich? You son of a bitch :DDDDDD

122

Odpovědět

Chtěl bych vidět dohru s tím učitelem ... "Jak nemocenskou? Co s koulema? Kolego, tohle mi budete muset vysvětlit.." :D

80

Odpovědět

G+ si nezaslouží už ani zmínku :D

41

Odpovědět

Z té holky na konci jsem až začal smíchy brečet. :D

341

Odpovědět

Moc nechápu, proč na youtube pořád dávají tu negřici, když má likes a dislikes 50 ku 50.

1127

Odpovědět

Ty máš "dislajků" dokonce ještě víc než 50 ku 50 a taky tady pořád jsi. Co naděláme. Až budeš velkej pochopíš, že občas, co se nelíbí tobě se může líbit někomu jinému. A taky třeba pochopíš, že se na to nemusíš ani dívat, ale prostě to ignorovat. Ale tahle moudrost přijde, neboj....nebo taky ne :D

142

Odpovědět

Ray si holt potrpí na exotiku, takže zábavnější Árijka neprošla :)

30