Holky nebo slepice?Equals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:298
Počet zobrazení:4 442

Robby nám dnes pustí dva naháče a opravdu šílené čínské hudební video. Videa: - Smeágol - naháč - slepice

Přepis titulků

Koukejte, dostali jsme štěnátko. "Jo, jmenuju se Neptun." "Líbí se mi jak Robby moderuje Equals Three, je nejlepší." Takhle já nezním, mrcho. Co? První video je z Halloweenu a už má 3 miliony zhlédnutí. Pár na něm terorizuje svou kočku jménem Smeágol. Mám dojem, že ho otravují často, protože se naučil protestovat tak, že doslova říká "Ne".

Nezní to jako by křičel o život, spíše že toho už má fakt dost. Kdo snědl poslední perník? Možná měl původně chlupy, ale přišel o ně, protože byl neustále ve stresu. Plešatost ze stresu existuje! Je super, že se jmenuje Smeágol, ale má snad svého Gluma?

Muset zabít hobitky. Milášek. Proč to vůbec nazývat kočkou? Kočky jsou chlupaté a na mazlení, kočky bez chlupů nejsou vlastně kočky. Stejně jako koupelny bez van nejsou vlastně koupelny, sojové mléko není mléko a Ariana Grande není moc grande. Pardon, musel jsem to ze sebe dostat.

Další video je ze 6. listopadu a je prostě hloupé. Klasické video s blbým nápadem. Hele, mám blbej nápad, Pojďme skočit ze střechy do téhle mělké a pěkně špinavé vody. Taky mám super blbej nápad. Budu tě jistit, i když jsem pod ručníkem úplně nahatý. Proč na sobě vlastně nemá plavky? Je to snad nějaká hipísácká chajda na techtle mechtle?

Mimochodem, ručník nikdy nedrží. Zamyslete se, když se opásáte ručníkem, držel vám někdy? Ne. Není to totiž efektivní metoda, jak nebýt nahý. Nejen že je v podstatě nahatý, ale při jištění drží telefon. Proto se s telefony nemá dělat víc věcí zároveň. Aby vám náhodou nevyfotil penis.

Nedivím se ani, že nechal kamaráda spadnout. Buďme upřímní, když se staráte o své nádobíčko, kamaráda a telefon, pořadí priorit bude nádobíčko, telefon, kamarád. To se nemůžete zlobit. Chápu, zachraň iPhone, ten krám je drahej. Možná je dobře, že sklouzl ze střechy, protože je tam dost mělko. Technicky vzato mu nahota zachránila krk. Není zač.

Poslední video je z 22. října a má přes 2 miliony zhlédnutí. Je to skvělé hudební video Chick chick, hraje v něm čínská popová hvězda Rong Wang a další slepice. Nejsem mysogynní, fakt jsou z nich slepice. To video je šílené, skoro jako pohádky na fetu. Tichoučko, ticho. Mám zrovna špičku.

Super je, že si snadno zapamatujete slova. Došly nápady a řekli si: "Old McDonald je super písnička, pojďme ji vykrást." Slepice máme, co dál? Psi! Kachny. Krávy. Tučňáci. "Co říká tučňák?" Počkat, co? Co to říkala? Chci jen ROBBYHO!

Jaká náhoda. Já zase chci 16 Číňanek převlečených za slepice. Jo. Tohle je oficiálně nejlepší hudební video na světě. Bude to moje znělka. Už jim tam chybí jen jedno zvíře. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Chci jen Robbyho. Jo. Koukej.

Jo, quinoa je super. Ať podepíše papíry, nechceme, aby nás ten pes později žaloval. Hele, já mám blbej nápad. Musím si poznamenat své hlasy idiotů. Rozpadá se to. Ale u mě dobrý. To je teda můj taneček. Přestali hrát hudbu. Je tu hrozná zima.

Ne, není, potím se.

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem jen čekala, jak s tim psem na začátku hodí o zeď :D

30

Odpovědět

Je to prostě borec :)

20

Odpovědět

Ne že by na tom záleželo, ale mám pocit že říká november 6th a je to přeloženo jako 6. října, i když november je vlastně listopad

10

Odpovědět

Už to Chick Chick s Wang Rong poslouchám po desáté. :D
https://www.youtube.com/watch?v=gjxSJ0482U4

41

Odpovědět

Pardon, musel jsem to ze sebe dostat...:D

20

Odpovědět

Nejvtipnější byl Robby. Někde za ním slepica a daleko za nima zbytek. Rychle se otrkal :)

30

Odpovědět

Jako vždy super vi.. NO NO NO NO :)

20

Odpovědět

Ta kočka fůůůůůůůůůůůůj, to není ani kočka, takovej salám, vypadá to jako kdyby někdo vytvaroval konzervu spamu do podoby kočky. A ten zvuk, co z toho leze, no ježiši. KDyž to porovnám s mým kocourkem, no nechtěl bych to doma.

185

Odpovědět

"Proč je ta kočka naruby ?!"
"To není kočka."

670

Odpovědět

proč tam zpívají o ,,kokotech" ?

540

Odpovědět

Začíná bejt fakt dobrej, jen mu chybí nějaká kultovní postava jako byl u Raye Jesusman.:-)
Jesus, man.:-)

320

Odpovědět

už má tučnáka xD musí přijít dobrý video no ´

240

Odpovědět

Asijské slepice dělají jinak než ty naše? :D

320

Odpovědět

Budeš se divit, ale ani zvířata si ve světě na vzájem nerozumí. Náš Alík štěká haf-haf, v Británii zase woof-woof a v číně třeba pei-pei.

313

Odpovědět

+PepekZvířata si rozumí, pouze každý národ jejich zvuky slyší jinak :)

246

Odpovědět

neberte úplatky

05

Odpovědět

Bala som sa ze hodi nejaku rekvizitu, ale bude to vyzerat, ze hodil to stena.

260

Odpovědět

Já v to doufal.

290

Odpovědět

+Akul:D

40

Odpovědět

Taky jsem to čekala. A ono nic :(

11