Hubnoucí fólieEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:131
Počet zobrazení:3 961

Dnes má pro nás Robby jednoho sportovního kouzelníka, paní, co se snaží zhubnout, a lamy na útěku. Videa: - stolní tenis - fólie - lama a lama

Přepis titulků

V minulých dílech Banánových důstojníků Proboha, vrátil se! Pozor! A nyní... Tohle uklidit zabere věčnost. Víš, co tě rozveselí? Ten vtip, co jsem ti říkal. Jo, jasně. Jak se říká banánu, který je fakt milý? Nevím, jak se říká banánu, který je fakt milý?

Pokračování příště. První video je z Floridy a je z 21. února. Je na něm chlápek, co hraje ping-pong jako Jedi. Je to tak rychlé, že není vidět, co se děje. Jako mix Flashe a sportovních nerdů. Bylo to úmyslné, nebo se drsňákem stal pouhou náhodou? Ale ne, ale jo. Takhle jsem to plánoval. Asi to bylo úmyslné, protože je pak v naprostém klidu.

"Pohodička." A ne "Ty vole, viděli jste to?" Zajímavost: je to stolní tenis a ne ping-pong. Ping-pongové pálky jsou pokryty hrubou vrstvou, pálky na stolní tenis ne. Takže je lehčí míček roztočit. A zůstat panicem. Hurá, abstinence. Někteří lidi si to vyberou. A ostatní hrají stolní tenis. Děda byl šampión ve stolním tenisu, nepřestal dokud...

už to nechtěl dělat. Ale vážně, týpek umí. A asi smočí častěji než Justin. Co? Druhé video je z Facebooku z 23. února a je na něm žena, která vymyslela metodu, jak zhubnout a vyplácat fólii.

Ahojky. Dnes vám chci ukázat fólii. Možná jste tyhle zábaly na hubnutí viděli na těch internetech. Takže jsem se zabalila do téhle fólie a myslím, že jsem o hodně hubenější. Zdá se, že je to efektivní. Co se to sakra děje?

Fólie na hubnutí? To existuje? Údajně máte kila vypotit, ale použil bych to spíš na jídlo. Ironie. Té fólie použila hodně, kde ji sehnala? Zašla jsem do Walmartů. Walmartů? Plurál? Šla jste do několika obchodů?

Pardon, madam, fólie došla. Ženy z těch internetů je používají, aby ze sebe udělaly burrito. Líbí se mi, že výrobce fólie zmiňuje, ale je to asi nejhorší reklama všech dob. - Značka Great Value. - Great Value. Když se cítíte jako mumie. Říká, že se zamotala sama. Ale jak? Někdo nebo něco jí muselo pomoct. To neodpovědělo na otázku.

Poslední video je z Phoenixu v Arizoně, je z 26. února a původně ho vysílali ve zprávách na Foxu. Kolik lidí potřebujete, abyste chytili dvě lamy? Neveselý počet. Lamy utekly po cestě za vysloužilým rančerem. Takže jsou i jiné způsoby, jak navštívit staré lidi? Servisní lamy? Do hospody může, je to moje asistenční lama.

Co? Teď dělám do lam. Jak těžké může být chytit dvě lamy? Proč je všichni slepě pronásledují jako by je chtěli srazit k zemi? Tihle lidi lamám nerozumí. Ale mohla z toho být supr videohra. Chytím tě, lamo. Jejda, proklouzla. Lamy byly na útěku asi hodinu, než jednu chytili.

Tu černou. No jasně. Lamí rasismus. A neříkejte, že to není problém. Nakonec zjistíme, kolik lidí potřebujete na chycení dvou lam. Tlupu idiotů a kovboje v pick-upu. Tohle město by potřebovalo někoho, kdo má v rukávu pár triků. Tohohle týpka. Panictví!

Stolní tenis je opravdový sport. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Wally a pod tohle se podepisuji. Pomůže vám: lama. První video bylo... Plivl jsem... Jsem nadšený. Je to takový baletní krok.

Slyšel jsi tenhle? Kolik lidí chytíte, když potřebujete... A jim vzkazuju... blbina. Král gepardů. Dej si to na krk. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pěknej překlad, ale místo "abstinence" bych tam dal "celibát"

01

Odpovědět

Jsem jedinej komu příjde hustě americký že na konci přijede týpek v kšiltovce na korbě pick-upu a tu lamu chytí lasem?

311

Odpovědět

Stolní tenis je oficiální název. Můžete ho hrát s jakoukoliv pálkou daných rozměrů a jakýmikoliv potahy. Pro registrované ale platí pár zákazů ohledně některých trav. A tím myslím potah. Kouření je během hry zakázáno všude. :-)
Tento sport provozuji závodně už 16 let a kupodivu nejsem panic. Takže od teď už Robbyho vážně neberu. Kecal. :-)

74

Odpovědět

s ovcí se to nepočítá. ani, pokud to sama chtěla.

480

Odpovědět

Chytili Carla!

420

Odpovědět

Ne Gordona, ale toho rychlého týpka od DC.

50