Já ještě nechci umřítEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:395
Počet zobrazení:5 705

Protože videa z Rayova potažmo Robbyho kanálu i nadále mizí, byli jsme nuceni dva díly Equals 3 přeskočit. Snad vám dostatečnou útěchou bude pohled na unaveného pejska, sebevražednou vránu a holčičku, která svému bratrovi nechce dopřát normální život. Videa: - pejsek - vrána - sestra

Přepis titulků

My jsme minioni a sledujete Equals 3! První video vidělo za týden asi šest milionů lidí. Je o psovi, který se neumí normálně zastavit. Ten je fakt boží. Prý to takhle nedělá vždycky, jen když si chce hrát, ale už nemá energii. Dáme si přestávku! Fakt, mám dost. Ne, tam ne! Tam jsem teď kadil! První půlka těla jako by říkala: "Makáme, makáme!"

- ale zadní půlka je jako kongres. DĚLÁ OBSTRUKCE S tím psem se můžu ztotožnit. Chcete si hrát stůj co stůj, ale vaše tělo vás zklame. Dělej, Robmane, to zvládneš! Makej! Vzbuď se! Někdy je vaše tělo prostě na jiné vlně. Teď jsme v kostele! Mluvil jsem o kámošovi, ne o sobě. Netuším, jaké to je. Já totiž nemám penis. Další video je z budapešťské zoo a mám z něj tak trochu radost.

Je pěkné, že se na to video podívalo 11 milionů lidí, i když tam nikdo neumřel. Dobře ty, internete! Jo! Proč ten medvěd nesnědl tu vránu? To žere výhradně čabajky? Třeba to jsou kámoši jako Tom a Jerry. Medvěd a vrána, medvěd a vrána, vrány mají pré a medvědi je nejedí. Ještě jsem nezažil, že by vrána omylem spadla do jezírka, tak si říkám, jestli to nebylo schválně.

Jo, dle mého šlo o sebevraždu. Vráno, ne! Netrap se, ona se vrátí! Vrátí se! Zase uvidíš děti! Beztak ji ten medvěd chtěl později sníst. Asi nemá rád zmoklý ptáky. Chápu ho, vím, o čem mluvím. Poslední video má víc zhlédnutí než ta předchozí dvě dohromady. 20 milionů! Je na něm holčička, která zbožňuje svého bratra. Nechci, aby vyrostl! - Ty chceš, aby byl navždy miminko?

- Jo, je strašně roztomilý! Nechci umřít, až mi bude sto let! Ty jsi tak sladký! Jsi tak roztomilý, když se usmíváš! Panebože! Ať zůstane navždycky malinký! Má ho tak moc ráda, že z toho má záchvat. Nebylo by skvělé, kdyby vás někdo taky tak moc miloval? Diváci. Nechci, aby vyrostl! Malé holčičky většinou řeší brokolici, večerku a kraviny s princeznama.

Co vůbec způsobilo to rozjímání o smrtelnosti? Panebože! Ať zůstane navždycky malinký! To zrovna dokoukala Petra Pana? Nebo přijela na návštěvu rodina? Strýček Billy ti teď něco řekne. Je fuk, že jsi nedostala tu Barbie. Stejně všichni jednou umřeme. Musí to vědět. Zatímco se ta dívenka hroutí, její bratříček tam sedí a usmívá se. Řekne mu, že je roztomilý, a on se pozvrací. Já jsem ale pokládek.

Nechápu, proč je tak posedlá myšlenkou, že ve sto letech umře. Nechci umřít, až mi bude sto let! Vždyť je jí 5! Ještě jí zbývá pěkných 95 let. Nebo minimálně 30. Tento vtip vám přináší náš debilní režisér, Dan. Řekl jsem to, Dane. Řekl jsem to! Jsi šťastný? Já jo! Taky mě občas něco začne žrát, ale jsou to aktuální věci. Je želé kapalina, nebo pevná látka?

Kdo natírá lampy v parku? A proč ten medvěd tu vránu nesnědl? Netrap se, vráno! Děti ještě uvidíš! Střídavá péče je úplně normální! Tak jo, můj čas vypršel. Koukněte na celý videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Já jsem ale pokládek. S tím psem se můžu ztotožnit.

Chcete... Bacha na pot, bacha! Příval energie! Teď! Super! Jak to jezírko... jezírko? Jak to jezírko spadlo do vrány? Medvědí hlas! Jen jsem si chtěl vyzkoušet, jak asi medvěd zní. Neumírej, vráno! Neumírej, vráno! Netrap se! Ne, počkat... Nejdřív si to jen odříkám, jo?

Mohli byste do sebe narazit? Vráno, ne! Netrap se, ona se vrátí! Vrátí se! Zase uvidíš děti! Robby Motz a Robby Motz jsou kámoši, páč jsem tak sám. Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video bohužel nefunkční :-/

00

Odpovědět

3:57 - Walda Matuška!! :D

01

Odpovědět

Vážně jsou ta vybraná videa tak super ? Asi je jiná doba, ale když to srovnám třeba s Divadlem Járy Cimrmana, tak mi ti přijde slabé. Ale chápu, že lidé mají různý vkus.

214

Odpovědět

mi to

05

Odpovědět

Toto ma naozaj pobavilo - jedna z najvydarenejších častí ever. Som rád, že vymenil Raya :) Už teraz sa teším na ďalší diel :D

155

Odpovědět

Je docela sranda,jak tady každý pořád řeší jak je Robby hroznej a Ray byl užásný,tak u prvního/druhého videa to chápu,ale ted??když se vám ten člověk nelíbí tak se na to nedívejte :D

334

Odpovědět

Já na to čumím jen kvůli těm videím které jsou občas vtipné. Ten skřet co vypadá jak mluvící předkožka Justina Biebera se sice vehementně snaží Raye napodobit jak může, ale bohužel kde není talent ani střihač, režisér a pár srandovních zvuků nepomůže. Takže může se liskat po pinďourovi jak chce, ale úsměv na mé kamené tváři tím nevyčaruje :/

427

Odpovědět

+pecaV tom případě jsou pod videem odkazy na originaly těch videi tak se mrkni přímo na ně :)

210

Odpovědět

+pecaA to zase ne, pořád mu ještě chci dát šanci, každé začátky jsou těžké a třeba se otrká a bude to jednou můj oblíbený bavič, spolu s Petrem Novotným, nebo Milošem Zemanem

37

Odpovědět

=3 Bouzel stale nechce zemrit, ale snad uz brzo tomu bude konec...

729

Odpovědět

Nechápu proč všichni stále brečí že není jak Ray... Možná proto, že to Ray není? I když je to na stejné bázi má jiný styl a nemůžete ho porovnávat s Rayem. To je jako říct že Michael Jackson je lepší muzikant než Eminem, protože umí zpívat. Když Vám vadí běžte si pustit Raye a neoxidujte tu.

395

Odpovědět

do pekla s tímhle šulinem ray je neprěkonatelný

1673

Odpovědět

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

55

Odpovědět

Nejlepší na konci v titulcích - Besties: Bear & Crow.

140

Odpovědět

Me and My Dick??? :D

92

Odpovědět

tak tenhle díl mě rozesmál nejvíc z nové řady =3

333

Odpovědět

chvilema je jeste lepsi nez RAY ............. ale jen chvilema

647

Odpovědět

Minions jsou do češtiny přeložení jako "mimoni", tady by to obzvlášť sedělo. :D

163

Odpovědět

srry, ale kdyť je to uplně debilní...

1368

Odpovědět

kdyť no blbečku

210