Jak otevřít pivoEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:167
Počet zobrazení:4 219

Dnes má pro nás Robby holku, co má kliku, šikovného Peruánce a milovníka koček. Videa: - kolo - pivo - domeček

Přepis titulků

Brzy bude Valentýn a proto bych chtěl něco rychle udělat. Tohle je úplně neplánované. Kelly, mohla bys na minutku? Co je, Robby? Brzy bude Valentýn a tak jsem si říkal, jestli bys nechtěla... však víš...

psát lepší scénáře. Protože sváteční epizody by měly mít úroveň. Říkám jen, že bych chtěl, abys pro jednou napsala dobrý scénář. První video je z kamery do auta a já jsem hňup a kretén, který... Kelly! Holka na něm má největší kliku na světě. Nebo aspoň na Tchaj-wanu. Sledujte tuhle holku. Počkat, srazilo ji auto a ona ani nespadla na zem?

Jak je to možné? Díky Bohu, ale jakto? Vypadá to, že seskočila z kola zrovna když do něj narazilo to auto. Nejšílenější na té šílenosti je reakce všech okolo na to, že holka málem umřela. A tím myslím, že nikdo nijak nereaguje. To je ale krásný den. Ale ne, už zas? Teď mám odřené kolo. Proboha, jsi v pořádku?

Nejsi odřené? Nebo poškrábané? Proboha, trefilo mě auto a Robby má malý penis... Kelly! Ta holka asi působí v pohodě, protože je v šoku. Ale později si to uvědomí. Můžu poprosit vegetariánský burger... Proboha! Málem jsem umřela! Kolu a malé hranolky. Díky. Další video je z 19. ledna a má tři prdele zhlédnutí. To pochopíte. Nevím, proč se mi to tolik líbí, ale je to hrozná prdel.

Prdel. Prdel. A nejsem jediný, protože jeho přátelé umírají smíchy. Ale opravdu, neumírají? Zní to, jako by někdo umíral. Je to působivé, otevřel láhev svým zadkem. Není to ale nejlepší způsob. Nejdřív jsem si tu flašku dal do zadku a pak do pusy. Hurá! Tu lahev otevřel velmi sebevědomě, asi nemá zrovna plné ruce práce.

Nebo bych měl říct plné půlky? Neměl? Neměl. Děti, pamatujte si: Nepoužívejte cizí zadek jako otvírák, použijte svůj vlastní. Dejme násilí na prdel. VOLTE ROBBYHO MOTZE Nejsme si jistí, odkud to video je, ale hádáme, že z Peru, a to kvůli těmto indiciím: Podle trajektorie Slunce, sevřeného zadku a peruánského piva.

Ať už je to kdekoliv, lidi se tam musí mít dobře, protože pivo tam teče jako voda a lidé tam mají hrozně silné zadky. Poslední video je z prosince a má 2,5 milionu zhlédnutí. Je na něm chlápek, co miluje kočky a má moc peněz. Tenhle chlápek proměnil svůj dům ve velmi drahou pohádkovou říši pro kočky. Tohle je jejich dům a my tu s nimi bydlíme.

Musím se zeptat, čím tahle posedlost kočkami začala. Když jsme tenhle dům koupili v roce 1988, dvě venkovní, divoké kočky jsme dostali s ním. Říkáš, že divoké kočky jste dostali s domem? Vypadá to, že ze dvou koček je teď... Cheesecake, Čokoláda, Oříšek, Máslík, Chroupek, Křupík, Pořád jede?

Sušenka, Mák, Kuro, Nuee... To už je vše, ne? Hádanka, Wasabi... Kafíčko, Koblížek... všechno to jsou kočky z útulku. Tak jo, budu pokračovat. Sakra, to byl ale dlouhý seznam. Je to spousta koček. Nebo hromada dezertů. Měli snad velký hlad, když jim dávali jména? Nebo drželi dietu?

Sušenky... Sušenka. Sranda je, že tohle všechno udělal pro ty kočky, ale ty ho asi stejně nesnáší, protože kočky nesnáší každého. To zdobení je pod psa. Ten chlápek utratil 50000 dolarů za kočičí hřiště... Utratil jsem zhruba 40000 až 50000 dolarů. V obchodě to vyjde na 50 dolarů.

Nebo si můžete pořídit jedno zdarma. Říká se mu lepenková krabice. Kočky to milujou. Je milé, že mu na těch kočkách tak záleží. Dokonce pokreslil zdi, má tam třeba... žraloky? Proč by sakra kočka chtěla prolézat žraločí tlamou? Žere mě! Žere mě! A ne, tak dobrý. Něco mi říká, že to bylo spíš pro něj než pro ty kočky. Mám otázku: Kam všechny ty kočky chodí na záchod?

Máme po domě asi 22 kočičích záchodů. Spousta jich je ve skříních, kde nám celý den běží větrání, takže se tam vytvoří podtlak a smrad zůstane ve skříni. Podtlak? To zní pěkně snobsky. A hodně draze. Takže smrad pumpuje z domu ven? Sousedi ho určitě milují.

To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Chutná jako zadek. Snažím se dohonit kameru. Takže, Valenýn... - Valenýn? Sakra. - Je nervózní. Takhle by to ale ve skutečnosti vypadalo. - Dám ti tam brčko.

- Ne. Ne. Mám talent, v tomhle nejedu... - Víš, co se stane... - No tak, nebuď posera. S velkým džusíkem přichází velká zodpovědnost. Tenhle džusík vypiju taky, nemůžete mě zastavit. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Plus pro překladatele za ty slovní hříčky s prdelí. :D

511

Odpovědět

Někdy můžeš ze zadku do pusy :D (Clerks)

472

Odpovědět

neee..... :D :D :D

03