Jak potopit loďEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:309
Počet zobrazení:4 798

Je tu pondělí a s ním i nový díl Equals 3! Tentokrát vám Robby ukáže boží video s horolezeckou stěnou, dětskou besídku plnou twerkování a na závěr kajakáře ve stavu nejvyšší nouze. Bude to zkrátka boží! Videa: - horolezecká stěna - twerkování - trable s kajakem

Přepis titulků

První! Jsem tu první! Jsem první! - Já tu byla první. - První! První! Jsou tu už tři další lidi, ale já jsem stejně... první! - Jsme tu už čtyři. - První! První! - První! - Zavři hubu, Dane! Nikoho nezajímáš. Účinkující se občas snažej ze všech sil, ale diváci to nedokážou patřičně ocenit.

Mluvím o prvním videu. Pochází z rumunského Magic Delta festivalu. JO, SAMÝ DĚCKA A mně brali jako malýho maximálně tak na Barneyho. Co tam dělaj ty děti? V Americe berou rodiče své děti do práce. V Rumunsku je berou na twerkování. To má bejt vtipný?

Takhle to dopadá, když plánujou výlet tatínkové. Tohle vypadá dobře. "Holky si plácají bez rukou." Jak je to možné? V to bude asi nějaký fígl. Plácání, plácání bez rukou! Tak takhle to vypadá. Ale nejsmutnější na tom je, že to ty děti ani nebaví. Podle mě je to žalostné mrhání kvalitním twerkem.

Naprosto patřičné. Další video je o Brittany, která je zkrátka boží. Brittany je zrátka boží. Jdi na to! Skvěle, Britt. Na fialovou. Paráda. Jo. Nejdřív jsem si říkal, co je na tom boží? Bože můj!

A pak to přišlo! Nejlepší je na tom ten zvuk! Je jak vystřiženej z nějakýho animáku. Bože můj! Nečekal jsem, že se něco podělá, protože to tam vypadá naprosto v pohodě. Na tý stěně jsou úchyty, lano, barevná lepící páska. Ale tenhle týpek podle mě něco větřil. Sleduje lano a najednou mrkne do kamery.

"Ty jo, točíš to? Tohle bude boží!" Bože můj! A nikdo na ten její karambol nereaguje! Bože můj! Nehne brvou, nehne brvou. - Není ti nic? - Nechová se jako lidská bytost. Britt, tu krev si pak setřeš. Třeba jsou zhulený.

Děti, drogy jsou zlo! Zrudnou vám z nich oči. Znáte ty lidi, co nezvládaj stav nouze? Nebo jakejkoli jinej stav? Tohle je Max. Sáro, tohle se mi ještě nikdy nestalo. Když se hnu, ještě víc se potápím. Sáro, pomoc. Bože můj, drž se. Sáro, pomoc.

Můj kajak jde ke dnu! Sáro... To ne! Co to máš na triku? Proč se vůbec nesnaží zachránit si kejhák? - To ne! - UDARWINOVÁN! Snad každej máme kámoše, kterej jako by vypadnul ze sit-comu. I já mám kámoše alá Max.

A v Sářině kůži jsem byl už hodněkrát. Třeba moje kámoška Jessica jednou takhle visela z útesu a řvala: "Robby, chytni to lano! Je to hračka! Stačí, když mě odsud vytáhneš!" Co kdyby se z toho radši vylízala sama? Max si při nehodě s kajakem prošel všemi fázemi zármutku. - ŠOK A POPÍRÁNÍ - Bože můj! To ne! - BOLEST A POCIT VINY - Můj kajak jde ke dnu! - DEPRESE - Bože můj. Co si teď počnu? - SMÍŘENÍ - Bože můj.

Bože můj. Dobře. Co má chudák Max dělat? Mám nápad! Popros o pomoc Sáru. Sáro, pomoc. - Už jsi ji poprosil? - Sáro, pomoc. Proč nepoprosíš Sáru o pomoc? - Sáro, pomoc. . Pořád nic? - Tak zkus toho týpka od stěny. - Bože můj! Tak jo, můj čas vypršel.

Koukněte na celý videa, odkazy jsou v popisku. Třeba budete prvním komentujícím! Já jsem Robby Motz a pod tohle se jako první podepisuju. - První. První. - Má. Má. - První. První. Dneska jedu na Red Bullu. Jo! Tu krev si pak setřeš, Britt. Jsem totálně neschopnej. Nejsem Ron Burgundy? Budou mi vidět koláče. Na tohle normální koupel nestačí.

Budu se muset vymáchat v kyselině nebo svěcený vodě. Naprosto patřičné.

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

video nefuguje, koukám, že šikana autorů práv je společenskou normou

40

Odpovědět

Video nejak nefunguje

40

Odpovědět

Tehle díl mě neskutečně pobavil ! :D Jedu ho už podruhé. :D

52

Odpovědět

zrudnou vám oči :D :D

100

Odpovědět

Takže Robby si nepíše scénář sám??

71

Odpovědět

Slečna má úžasný jazyk. Poslední video je fake. Celé je to dost slabé. Jak videa, tak ten chlapec.

1028

Odpovědět

Prvý ! :D

235

Odpovědět

Ještě dotaz pro překladatele.

Od dílu Expert na karate jsi to překládal pravidelně (+ několik vybraných starších dílů) a dle mého odhadu ještě zbývá na překlad cca 130 starších dílů. Neuvažuješ o tom, že postupně zkompletuješ celé Equals 3?

222

Odpovědět

Naprosto patřičné.

132

Odpovědět

Je tu někdo, kdo si také dává =3 maraton? Včera jsem začala a jsem momentálně někde kolem 200. epizody (srpen 2011). Jen mě mrzí, že smazal ty svoje vlogy, chtěla jsem se mrknout na staré BreakingNYC, ale našla jsem jen prázdný kanál.

164

Odpovědět

Ne. Není. My jsme totiž normální :D .

3411

Odpovědět

+DodislavNe nejsi. A mluv za sebe.

63

Odpovědět

Ahoj, nesmazal to odevšud. Není to všechno, ale alespoň něco:
http://blip.tv/breakinglosangeles

10

Odpovědět

Bohužel stěna již není dostupná :(

151

Odpovědět

Už ani druhé video.

32

Odpovědět

to posledné video ma z nejakého dôvodu vždy pobaví :D

144

Odpovědět

Protože si škodolibá svině :-D

101

Odpovědět

První!

17820