Jak rozbít ksichtem skloEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:281
Počet zobrazení:4 403

Dnes má pro nás Robby kluka, co dobíhá autobus, tátu na motorce a drama s kočkou. Videa: - sklo - motorka - devět životů

Přepis titulků

28. den Movemberu a musím říct, že to hezky roste... Do háje! To je čokoláda! Debile! První video je téměř rok staré, ale poslední dobou jede. Kluk na něm bourá hranice. Čímž myslím sklo. Proč je tam nějaké náhodné sklo?

K ničemu tam není a to ani k dekoraci, protože nejde vidět. Kdo ho tam jako dal? Hele, máme sklo navíc, tak někoho oje*em. Je to na nejhorším možném místě, protože je tam zastávka a kluk chce chytit bus.

Dáme sklěnenou stěnu k zastávce a někomu zkazíme den. To zní jako super nápad. Ale tohohle kluka nezastaví nějaké pitomé sklo. Kašlu na tebe, stěno. Ten bus chytím. A běží dál. To je super. Ale nač ten spěch? Nápadá mě jen jediná věc.

Sex. Jsem tu, pojďme na to. Druhé video je z Burrillville a má asi milion zhlédnutí. Natočil ho kluk, co přišel domů a přistihl tátu při tomhle. Prima táta. Jak asi dostal tenhle nápad? Mám rád houpání i motorky... Jo, geniální!

Všimli jste si, že je na kole nápis NA PRODEJ? Proč ho ostatně nedorazit před prodáním na Craigslistu? Prodám motorku. Stav: Mírně použité. Skvěle fičí, skoro máte pocit, že létáte. Prosím, nezkoušejte to ale doma. Je tolik věcí, co se mohlo pokazit. Akorát se zrovna nepokazily. Mohlo prasknout lano, strom nebo jeho krk. Akorát nebude moct dětem kázat o bezpečnosti.

Mám si zapnout pásy? Jako kdyžs visel na motorce ze stromu? Zkouší ten táta hloupé kombinace každou chvíli? Mám rád vybíjenou a taky šipky... Geniální. Poslední video je z kanadského Duffu a hotel na něm se bortí po požáru. Video dokazuje, že kočky vždy dopadnou na nohy, i pod budovou. Budova je na spadnutí a hle, tady je kočka.

Ale ne, kočka! Chudák kočka. Panebože, to tu máme video, ve kterém umře kočka? Co to sakra...? Né, jen si z vás střílím. Koukněte na zbytek. Kočka se jako zázrakem objeví nezraněna. Takový zážitek. Neuvěřitelné, že to přežila. Zázraky se skutečně dějí. Pokud žije ta kočka...

tak možná... Možná. Způsob jakým ta kočka vyjde z trosek mi něco připomněl. Jo, úplně každý akční film, co kdy kdo natočil. Robokocour, Kočkopitán Amerika, Hunger Games: Kočičí pomsta, Transforme...kočka. Je vtipné, že po útěku z jedné budovy, se kočka snaží dostat do jiné. Pomoc, jsem kočka domácí!

Je neuvěřitelné, že kromě inhalace kouře se kočce nic nestalo. Něco jak Tupac. That's just the way it is. Zajímavost: kočky vždy dopadnou na nohy díky tzv. vzpřimovacímu reflexu. Taky tomu pomáhá, že mají lehkou kostru, jsou ohebné a mají devět životů. Tuhle kočku nic nezastaví.

Myslíš, že jsi drsná? Mrcho. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Číčo, trapná mrcho. To je super, můžu říct Justinovi, aby sklapl. Proč je tam nějaké sklo náhodné? Ne. Sklo náhodné...

Náhodné sklo divné. Náhodné sklo. Nevěděl jsem, že máš rád kusy skla. Pořádně ti pomůžu. Máte to nahrané, že? Líbí se mi, cos udělal se svým břichem. Jo? Které obočí mám výš?

Jo, tohle, udělám to s tímhle. Co bude držet, Kelly. Mám to vyslovovat Delphín? Jako delfín, ale ne? Delphín, hahaha? Klid, PETO, koukněte na zbytek. Kdo je Peta? To je ten týpek z Hunger Games. Do toho Robby. Tvůj mozek to zvládne.

Ano, zvládne. Sakra, chtěl jsem si před začátkem vyhledat newyorský přízvuk. Kvůli dětem! Broklyn, Brooklyn, hej! Jsem z New Yorku. Jo, jasně. Nevím, proč se dělník cítí ohrožen kočkou. Děsná... jsi děsná svině. Pardon.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kočky nedopadaji na vsechny 4 naprosto pokazde. Ale Robby to stejne necte tak co :D Jinak videa dobry a to prvni me rozesmalo hrozne :D nekdy je mene vice :D Chudak kluk. Bezi na bus - sklo - bezi na bus :D

00

Odpovědět

proč sem už nedáváte ty tlačítka další-přechozí?

http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/3-pro-stesti

60

Odpovědět

Chlapci podemnou nadávaj, ale mě to příjde super pořad a pomůže když je pondělí. Jen pokračujte s překladem.

832

Odpovědět


Odpovědět

Díky, jsem rád, že si Robby drží fanoušky :-)

150

Odpovědět

Proč to stále překládáte a marní tak překladatel čas, který se dá využít smysluplněji? Třeba hraním flappy bird na toaletě?

993

Odpovědět

fap fap bird

104

Odpovědět

Já ti nevím... Třeba pro lidi, který to baví?

172

Odpovědět

Takhle slabá videa, ani Robby nezachrání

1333