Jak se starat o mazlíčkyEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:283
Počet zobrazení:4 692

Dnes se s Robbym podíváme především na nadaná zvířátka, například na psího šampiona ve skoku a kočičí mistryni v lovu. Chybět ale nebude ani zástupce lidské rasy v podobě holčičky s prořízlou pusou. Videa: - postižený psík - brutální kočka - nevymáchaná holka

Přepis titulků

Zdravím. Mámě se nelíbí, jak tady pořád nadávám, tak jsem se rozhodl to změnit. V dnešním díle nebudu mluvit sprostě. Všichni souhlasí? Má s tím někdo... Ty ha... Ku*va! První video má asi 2 miliony zhlédnutí a je v něm pes, který překonal svůj handicap. Jeho handicap z něj udělal ještě většího ňufínka. Jak poskakuje!

Jaktože jsou zvířata tak roztomilá, když hopsají jen po dvou nohách? A proč jsou sak*a žirafy tak sexy? Podle popisku u videa si ten pes zlomil nohy po pádu z dvoumetrové terasy. Teď mě napadlo. Když z té terasy už jednou skočil, možná by nebylo úplně od věci zkusit ho na tu terasu znovu nepouštět. Ale třeba mu v tom nejde zabránit. Jednoho dne poletím. Už se vidím, jak proskočím dveřmi.

Je to děsně motivující. Z toho psa je teď neskutečný machr. Ou jé, buchty! Dneska budu vrzat jak dveře u chalupy. Psa už máme za sebou, teď přijde logicky na řadu kočka. Pro všechny kočičí fandy. Mám z vás strach, ale pořád vás mám rád. Tahle čičina se ráda schovává v koši a útočí na špinavé prádlo. Šikovná! Panebože.

Ví ta kočka vůbec, že je to prádlo, nebo to považuje za ptáka nebo tak? Pták! Sak*a. Klobouk. Pták! Sak*a! Triko! Pták! Sak*a! Kalhoty! K*uci! Bože! Do p*dele! Pak se to její úžasný páneček rozhodne vylepšit. Šikovná! Teď pošlu něco velkého! Připrav se! Dělám si srandu. Hodí po ní velkou mikinu. Připrav se!

A jak asi, sak*a? Připrav se, teď ti hodím na hlavu zas*anou cihlu! Ta mikina váží tak desetkrát víc než ta kočka. Co jste to za páníčka? Na konci videa je ta kočka zase v koši, ale ten chlápek se tváří, že jí nic neudělal. Co se děje? Ale nic, jen jsi mi do ksichtu hodil svoje spoďáry! Nech mě být, chci si v klidu olízat ř*ť. Poslední video je z Británie a není o ničem jiném než o další Ice Bucket Challenge! No jo, fakt už je to poslední.

Ale stojí za to! Tahle holčička přemluvila prarodiče, aby jí nechali účastnit se taky. Všechny to poučilo. Chci vyzvat... Nominuju... Můžete. Ty pi*o! Ta malá je ku*va k pokukání! Můj přízvuk je na prd, ale ten její je boží.

No tedy, takhle se vyjadřovat? Kdes k tomu ku*va přišla? Ty pi*o! Je to strašně vtipné, protože to vůbec nikdo nečekal! Její vychování mě neznepokojuje, spíš to, že nikde nevidím žádný led, mladá dámo! Podvádíš! Prarodiče její slovník ale znepokojil, protože cítili potřebu tisku sdělit, že ta slovíčka asi zaslechla, když byli ve městě nebo si vyšli na jídlo do restaurace. Kam se asi chodí najíst?

Vítejte u Huli sýru. Co jste si vybrali, de*enti? Takže to máme pos*aná křidýlka, zku*vené hranolky, pálivá pom*daná omáčka a pizza. Protože bylo video tak populární, rozhodla se ta holčička udělat další, kde se za své chování omlouvá. "Rozhodla se" znamená "donutili ji". Panebože, jsou jí tři roky! Nemusí se přece nikomu omlouvat! Zato... já ano. Milá maminko, strašně moc se...

...omlouvám za ty kok*ty, co píšou tenhle pořad. Kdo tohle vymyslel, do p*dele? Tak jo, můj čas vypršel. Koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se p*********. Ty v*le, pěkný děcko. Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz První video má asi...

Ještě že ti nešlo o život, jinak bys umřel. Jak je?! Kromě toho, že se před kamerou chovám jako děcko, tak... - Lidi, lidi? Spolupracujme, jo? - Ne! Dneska se potím jak prase. Ještě že to můžu zakrýt. Nazdárek, mam*di! Vítejte u Huli sýru. Co jste si vybrali, d*menti? P*del. K*kot.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Whats up halo halo ? :D nebo co to řekl v těch závěrečných scénách ?

10

Odpovědět

Ach, už jsem si na něj tak zvykl, že už mám radši tohohle než Raye :D

977

Odpovědět

true ... stejne ten manlet nebyl ani trochu sympacikej ale master race 6' Robie to je jina trida

112

Odpovědět

+trdelin*symtapickej

130

Odpovědět

+trdelinf**k my life

140

Odpovědět

+trdelinNeslop to už.

60

Odpovědět

50:3 Som čakal že sa na teba spustí shitstrom hejtu :D

40

Odpovědět

+MarekSVK81Jo, já taky, ale hodně lidí má pana červené oči už rádo :D

11