Jak si zastřílet v leseEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:233
Počet zobrazení:3 701

Dnes má pro nás Robby připravenou jednu francouzskou kočičku, střílející vidláky a zapnutý mikrofon. Videa: - kočička - stromy útočí - Tom a Ginger

Přepis titulků

Robby, no tak, už musíme jít. Musíme začít. Vím, že se bavíš, ale... - Baf! - Sakra. První video se objevilo v květnu a už má přes 7 milionů zhlédnutí. Záběry jsou z francouzského televizního pořadu s názvem... Pekárnu z videa znají lidé ze dvou důvodů, kvůli chutnému chlebu a krásně čistým skleněným dveřím.

Ta kočka dostala dveřmi do ksichtu. Dveřmi do ksichtu. Začátek videa je tak poklidný a nevinný. Ten náraz jsem nečekal. A ta kočka taky ne. Ach, jaký krásný mňau. Do p*dele! Nejlepší na tom je, že střihač tam tu kočku prostě nechal.

Je to génius, je to totiž nejlepší část celého pořadu. Do p*dele! Proč byly vlastně ty vyleštěné dveře otevřené? La Boulangerie je známá svou specialitou, kočičí rolkou. A tady jednu máme. Kočičí rolka? A co bude příští týden? Dobrý. Druhé video je z Indiany a má přes milion zhlédnutí.

Vidláci na něm trénují své dřevorubecké schopnosti. Tak jo, jdem na to. Davidovo poprvé. Pozor! Uteč! (šílený smích) - Není zač. - To bylo super. Vidláky poznáte podle všeho v tomto videu. Zbraně, kšilt, krámy na dvorku, plastová židle, sestřelení stromu...

Pozor! Uteč! (šílený smích) No ale fakt, sestřelil strom. Netušil jsem, že to jde. Střílející maník je Dave a je natěšený, protože si má poprvé zastřílet se Smith & Wesson 500. Naneštěstí pro Davea, střílení z téhle zbraně už nikdy nebude takhle vzrušující.

Není nad poprvé. Pokud se nezpijete do němoty. Pak máte vždycky poprvé. Na konci vidíme, že Dave střílel na terč zavěšený na stromě. Načal jsem to. - Nadral jsem do něj spoustu AKček. - Co to povídal? - Nadral jsem do něj spoustu AKček. - Nadral jsi do toho spoustu AKček? Jako kulek AK-47? Není divu, že strom spadl.

- Cos čekal, že se stane? - Dříví na vás, trapáci. To je jasný, střílej do stromu jak chceš, strom na tebe střílet nebude. Poslední video je z minulého týdne, původně z KTAL5 News. Nechť je toto video ponaučením: Nepomlouvejte lidi, když máte mikrofon. Žena mi říkala: "Odkdy jsi v pořadu ty ten tlustý?" Je to takové...

Však byl vždycky! Ale ne! Ginger! Ale ne! Mám zaplý mikrák? - Pardon. - Nevěděla to. Wow, Ginger. Řekl bych, že dopravačka Ginger v jiné části studia sledovala vysílání a komentovala situaci, aniž by věděla, že má zaplý mikrofon.

A taky je to mrcha. Ale ne! Mám zaplý mikrák? MRCHA Chudák Tom, zpočátku si rozhodně nemyslí, že by byl tlustý, protože o tom vtipkuje. Žena mi říkala: "Odkdy jsi v pořadu ty ten tlustý?" Jo, protože můj krk je tak strašně dlouhý... A taky nevypadá tak tlustě.

STATNÝ Pak ale Ginger otevře svou nevymáchanou hubu a tenhle chlapík už na place nikdy svačit nebude. Ach, ahoj Ginger. Ginger se ale cítí zle, protože je jí hrozně trapně a začne vyšilovat. Ale ne! Mám zaplý mikrák? Pardon! Pardon. Ne, že jsem říkala, že jsi tlusťoch, ale žes to slyšel. Neřekne: "Dělám si srandu", nebo: "Není to pravda".

- Řekne jen: - Mám zaplý mikrák? Jako by chybou byl zaplý mikrofon a ne že říká Tomovi tlusťoch v přímém přenosu. Nevěděla to. Chci jen poukázat na to, že nikdo Tomovi neřekne, že není tlustý. Ani Ginger, ani lidi za stolem, ani jeho žena. Chceme zůstat s Tomem kamarádi.

Usmívám se, ale uvnitř pláču. Ginger si fakt nevidí do huby. Ale raději si nevidět do huby, než na cestu. Ach, jaký krásný mňau. Do p*dele! Tak to je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Dveřmi do ksichtu. Dveřmi do ksichtu.

Tohle je francouzsky, že? Košiší. Mám košiší knoflíšky. Je to důlešité. Zas mám být frantík? Střelit strom. Je to super, máme hloupé video, poraněnou kočku, skvělý to den.

Dříví na vás, břízáci. Dříví na vás, větváci. Wow, Ginger. No...

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hlavně, že ta Ginger je hubená :D

402

Odpovědět

Není totiž sama? ;-)

50

Odpovědět

Škoda, že je ten černý pás s titulkama, když ta kočka naráží do dveří :D

231

Odpovědět

A co takhle si najít odkaz na video v popisku a pustit si to z youtube? :D

21

Odpovědět

K těm čistým dveřím by mohl něco říct tenhle týpek :D https://www.youtube.com/watch?v=jOMx_-AY4W0

101

Odpovědět

04:30 - 04:31

53

Odpovědět

ti vidláci jsou fakt dementi

1110

Odpovědět

Pořád lepší než Pražáci.

6029