Jako holkaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:796
Počet zobrazení:7 743

Dle reakcí na první díl jsme usoudili, že s vámi prubneme i ten druhý. Také si troufáme tvrdit, že by nebylo od věci začít dávat Equals 3 pravidelně. V dnešním díle uvidíte, jak některé děti reagují na rodičovská překvapení, proč by měl jeden fotbalista dostat Oscara a zrození nové dabérské hvězdy. Videa: - Disney World - červená karta - hlásek

Přepis titulků

Jak je? Jmenuju se Romany Malco. Na to, abyste mě znali, nemáte věk. Ale vaše máma jo. Jo, zklátil jsem ji. Equals 3, hovada! Dík, Romany. První video natočil tatík, který chtěl zachytit reakci svých dětí na jeho překvapení. Bacha, spoiler! Jde o Disney World.

- Co tam máš? - Příšerky. Disney World! Pojedu do Disney... Gavine, pojedem do Disney Worldu! Ale já tam nechci! Disney World je jen pro bílý! Je to jen virální video nebo ta nejlepší reklama na zábavní park Six Flags na světě? Sig Flags: Protože Disney nutí černé děti plakat. Možná brečí, protože ho vyděsila ségra, když dostala hysterák.

Mě holky taky děsí. Ne nadarmo je určité skupiny lidí rády vidí v burkách. Já se s tím úplně neztotožňuju, ale někteří, no... holt mají rádi ženské v burkách. Mami. V dalším videu uvidíte fotbalistu, kterému po červené kartě rupne v kebuli. Já vím, to se ve fotbale ještě nestalo.

Kam to vůbec běžel? To se jen tak sebral, vykašlal se na tým a vyběhl ze stadionu? Utíkal za tvou maminkou, hovado! MAMI!!!! Nejvíc se mi líbí, jak nepřestal křičet. Jako by si myslel, že když bude pořád křičet: "Ne!", nic z toho se nestane. Jako když jsem viděl babičku se převlíkat. Babi, tady máš ty... Ne!

Nee! To jsem neměl vidět. No tak, dejte mu šanci. Určitě existuje dobrý důvod, proč řve jako malé děcko. Možná ho v dětství napadly červené karty. Nebo ho poslali na léčení do Disney Worldu. Do Disney Worldu ne! Nebo ho prostě vytočilo, tak jako kohokoliv jiného, když říkám fotbalu "soccer" a ne "fotbal".

JE TO FOTBAL!!!! Můžu tomu říkat, jak budu chtít! Třeba... Nikdo-nikdy-nedá-gól-bal. Teď vážně, zajímalo by mě, co se tomu maratonci stalo. Někteří tvrdí, že běhá dodnes. Naše poslední video se stalo hitem poté, co ho i přes výslovný zákaz jeden kluk zveřejnil. Moc se netěšte, není to Rayova porno nahrávka.

Na videu je kluk jménem Matt, který má divnou schopnost mluvit jako holka. No dobře, dobře. - Tu natěšenou? - Jo. V neděli jsme dohráli Mnoho povyku pro nic, a po konci jsme se sešli na jevišti, popíjeli jsme a Stokes povídá: "Matte, řekni něco jako holka!" Tak jsem to udělal a on se mohl počůrat smíchy. Ty kráso.

Když zavřu oči, trochu mi to připomíná mou bejvalku. V neděli jsme dohráli Mnoho povyku pro nic, a po konci jsme se sešli na jevišti, popíjeli jsme a Stokes povídá: "Matte, řekni něco jako holka!" Tak jsem to udělal a on se mohl počůrat smíchy. Nevím, jestli jste mu rozuměli, ale Matt říkal, že zrovna dohráli Mnoho povyku pro nic. Dohráli jsme Mnoho povyku pro nic... Hraje Shakespeara?

Být, či nebýt? To je oč tu běží. Božíčku, tady je to samá lebka. Půjdu zabít svého tátu. Jsem docela dobrý! Video zhlédly asi 4 miliony lidí, takže Matt nakonec usoudil, že jeho kámoš neměl až tak špatný nápad. Natočil další video, které má taky hromadu zhlédnutí. Hádám, že mluvit jako holka je dnes populární. V běžném životě se mu to určitě hodí. S takovým hlasem se může vyhnout třeba pokutám, nebo si může koupit výrobky pro ženy.

Ne že by si nějaký chlap chtěl kupovat tampóny. Ale kdyby chtěl, chápete... Mohl bych. Babi! Už je zase čas na... Ne! Můj čas vypršel. Koukněte na celý videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Když koukáte na Equals 3 a Robby zrovna mluví, neskákejte mu do řeči, sakra!

Robby je můj synovec, jasný? Můj synovec! Být, či nebýt? Hej, hej, hej, znáš Robbyho? Je to fakt třída, myslím, že Rayovi docela konkuruje! Když si Ray nechal narůst ten al-káidskej vous, většinu jeho publika to odradilo. Jak se dělá to =3 rukama? Ta trojka. Ne, naopak.

Naopak. Jo. Já jsem... Tak můžeme? Hovado! Překlad:ABigWhiteWolf www.videacesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět funkční! :)

50

Odpovědět

Video nefunguje "marked as the private"

680

Odpovědět

Mně dostal hned ten první n***a. :D

410

Odpovědět

Nevim co se tam muselo všechno hlásit jako nástupce za Raye, když nakonec musel vybrat tuhle nulu... A ten začátek... Wtf?!

1345

Odpovědět

Nevím, co řešíte... Robby je skvělej. Podívejte se na Rayova první videa... Byl nudnej, stydlivej a neotrkanej a jak to dobře dopadlo. Tenhle, jestli neztratí tempo, má skvělej potenciál.

465

Odpovědět

mě se líbilo :D

navíc, ať už tenhle týpek nebo ten z this is horosho, oba jsou lepší než ten ospalej českej tragéd Johny Valda ;)

594

Odpovědět

Hlavně že toho mentálně postiženého člověka zmíníš... Jako by už neměl ponížení dost..

102

Odpovědět

Asi se začnu zase koukat na =3
Ray byl ke konci už dost slabej, tenhle týpek je fajn :)

315

Odpovědět

Zlynčujte mě, ale mně přijde ten týpek dobrej. Jasně, je to Rayovo show, ale říkám, dejte mu šanci, přece jenom si ho vybral Ray osobně. :)
P.S.: Babička byla super.

475

Odpovědět

Nemůžu si pomoct,ale ten jeho ksicht mi je strašně nesympatickej.Nejvtipnější co řekl bylo to,že měl holku. :D

829

Odpovědět

je mi jasný že každý se někomu líbí víc a někomu míň
ale lidi by měli přestat očekávat že bude mít stejný humor jako Ray. není to Ray, smiřte se s tím. a pokud se vám nelíbí něčí humor a vtipy, nemusíte hned říkat že to je nudný tragéd - prostě to jen není pro vás a to neznamená že to není vtipné pro miliony dalších lidí (soudě podle shlédnutí na youtube)
navíc tohle bylo jeho druhé video, je pořád ještě nervózní řekl bych.. však ti kteří =3 sledují na YT se mnou musí souhlasit že se Robby postupně rozjede a je to čím dál tím lepší
jinak,
jarda69: říká někdo kdo má ve jméně 69 :D a ne, špatný humor není "in". tohle je dobrý humor, ale jak říkám nikdo se nemůže zavděčit všem
Martin21000: Ray to už neuvádí protože se chce víc soustředit na svou kariéru. víš co, začal dělat do krátkých filmů, hudby, atd. takže i když se pořád trochu podílí na =3 (v nějaké epizodě s Robbym se taky objeví), prostě se jen posunuje dál v životě a začíná na nových projektech a tak

74

Odpovědět

+Deliriousa taky tohle neměla být odpověď tobě, promiň. měl to být normální nový komentář :D

31

Odpovědět

On tam má ty zrůdný a trapný předskokany aby jeho vystoupení nevypadalo tak hrozně?

1917

Odpovědět

jezis raye sem nemel rad..ale tenhle malej bilej debilek je jeste horsi :) je fakt spatnej.

Radsi This is Horrosho.. kdyz uz sem musite davat porady ktery jsou o hovne (o tom ze si stahne 3 videa z netu a potom je pusti 10x za sebou a okomentuje)

1123

Odpovědět

proc uz sem nedavate this is horoso?

1912

Odpovědět

Zajímavý, to bylo furt, to je jen trapná kopie Equals Three, pryč s tím rusákem a teď?

138

Odpovědět

+KohbaJak kdo mě se třeba Horosho více líbilo, jak teď tohle. Leč jak koukám bohužel toho se nedočkáme

64

Odpovědět

protože videacesky se snaží být s proudem a ted, když se vše ruské nemusí a je cool plivat na Rusko, si myslí, že si šplhnou když chororšo bude součástí sankcí

33

Odpovědět

To Bang do Lincolna :D

143

Odpovědět

Nuda. Zlatý Ray.

1018

Odpovědět

2:15 WTF?! :D

31

Další