Japonský MatrixEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:159
Počet zobrazení:5 521

Dnes má pro nás Robby jednu zimní "radovánku", chlápka v trapné situaci a způsob, jakým v Japonsku řeší nedostatek parkovacích míst pro kola. Videa: - sníh - kino - kola

Přepis titulků

Panejo, tohle město potřebuje dohled. Hej Robby! Jak se říká banánu, který je fakt milý? Nevím banánový... Pane bože! Je zpět! Kryj se! Kryj se! Banánoví důstojníci První video je z 18. února a má přes milion zhlédnutí. Chlápek na něm odhazuje sníh.

Nebo se o to aspoň snaží. Nevím, jestli padá nebo tančí breakdance. Je s podivem, že se nerozseká, padá totiž zhruba... devět sekund. Nejnapínavější pád všech dob. Líbí se mi, jak na konci odhodí své hrablo, jako by ten záchvat, co předvedl, byl jeho chyba. Byla to chyba toho hrabla?

Bouří se snad hrabla? Potřebujeme nový zákoník práce hrabel? V klidu. V klidu. Klid. Jdi do háje. Přál bych si, aby to video končilo líp. Třeba aby skončil hlavou ve sněhu. Nebo... možná... Lepší. Další video je z dánských zpráv a má přes 4 miliony zhlédnutí. Chlápek na něm je přistižen při činu. Nebo při odstínu.

Tahle žena dává rozhovor o 50 odstínech šedi a do kina jdou všechny tyhle holky. A pak je tu tenhle chlápek. Sám. (dánské věci) (není to důležité) (koukejte na toho týpka vzadu) (jo, pořád tě vidíme) Tak se stydí, že na ten film přišel sám, že se otočí a snaží se schovat.

Hodně neúspěšně. Sakra, koukej do objektivu. Nenápadně se koukej do kamery. Nikdo se to nedozví. Kromě možná 4 milionů lidí na Youtube. Fakt? Diskrétněji už to nešlo? To už si mohl vzít tohle.

Vypadá, že se hrozně stydí. Jako by udělal něco zlého. Což udělal. Šel na 50 odstínu šedi! Je to film pro ženský. Ale manželce přece nelhal, ne? Pokud... Zlato. Jdu dělat nejaké chlapácké věci. Navštívím posilku, dám si whisky a zbiju pár lidí.

Zatím ahoj. Nebo ho tam možná zatáhla manželka nebo přítelkyně. A odskočila si na záchod. Janice! Janice! Mám tady ženskou přítelkyni, přísahám. - Janice! - Holky čůraj, že jo? Nevím. Snažím se. Možná si jen neuvědomil, na jaký film jde. To byl nejhorší Batman, co jsem kdy viděl.

Bruce si ani jednou nevzal kostým. Teda jednou jo, ale to byl hnus. Poslední video je z Japonska a je z 15. února. Je na něm úžasný a skvělý parkovací systém pro kola z budoucnosti. Nebo z Japonska. Kolo dáte na tenhle pásový dopravník a ono se přesune do podzemního parkovacího zařízení. Vypadá to šíleně.

Je to určitě parkoviště pro kola a ne vchod do Matrixu? Můžeš si vzít červené kolo nebo modré kolo. Parkování kol je v Japonsku velký problém, takže místo tohohle můžete s novým systémem parkovat takhle. Myslíte, že je to univerzální? Zvládne to různé druhy kol? Safraporte, můj velocipéd se tam zasekl.

Nejsem si jistý, že by tohle u nás fungovalo Američané totiž rádi ničí věci. Vole, měli bychom jít za těmi koly. Chci vědět, kam je to ukládá, vole. Nemůžeme mít hezké věci. Jo, přesně tak. Američané se občas ztrapňují. Ale ne tak moc jako tenhle chlap.

Co tu dělám? Jsem ve špatném sále! Tak jo, děcka, je čas, abych se zdekoval, abyste se mohli dívat na ty filmy, co máte tam dole. Já jsem Robby Motz a pod tuhle věcičku se podepisuju. Takhle tenkrát mluvili. No co? Takhle tenkrát mluvili! Nemůžu se dočkat, až skončí únor. Těžko se mi totiž vyslovuje. Chlápek na něm odhazuje šníh. Chlápek na něm...

Sakra! Chlápek na něm... Oshaduje... ne! Oshaduju šníh! Poslední video je z... To byl ale skok! To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Ne. Safraporte. Safraporte.

Můj velocipéd se tam zasekl. Zaseklo? Špatně. Ne! Nekoukej na mě, Justine! Takhle tenkrát mluvili! Takhle to nebylo, pane! Takhle přesně... Je to historicky přesné, pane! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

budem hnidopich. shovel=hrable?

00

Odpovědět

Nějak mě to moc nepobavilo. Asi jsem na tohle už moc starý(23) :-D

Jinak ten systém na parkování kol je v Hradci Králové u nádraží viz http://static.panoramio.com/photos/large/108335485.jpg

74

Odpovědět

To první video je velice trapně nahrané, nevím proč ho tam dával.

154

Odpovědět

Tak chlápek s hrablem mě hodně rozsekal :-D :-D, měl stejně vytříbenou techniku jako já na bruslích :-).

161