JízdaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:215
Počet zobrazení:4 886

Dnes má pro nás Robby jednu vystřiženou reportáž, nepovedený odtah auta a šikovného lukostřelce, kterého jste už na našich stránkách možná potkali. Videa: - cítím něco ve vzduchu - pro dobrotu na žebrotu - Lars na VideaČesky s titulky

Přepis titulků

Dnes to tu máme trošku dojemné, protože si bohužel Dan myslí, že je to jeho poslední den. Je to můj poslední den. Sklapni, Dane. Dejte ho do klece vedle Raye. První video je z prosince a má skoro 4 miliony zhlédnutí. BBC reportér Quentin Sommerville se na něm snaží natočit reportáž ze středního východu, ale nedaří se mu to kvůli heroinu, opiu a hašiši.

Za mnou hoří 8,5 tuny heroinu, opia, hašiše a dalších narkotik. (chichotání malé holčičky) To je super, je očividně úplně sjetý z největšího špeku na světě. To je kopa drog. Tedy přesněji řečeno 8,5 tunová kopa. Není divu, že ani nemůže mluvit.

Za mnou hoří... No tak, Quentine, zkus to znovu, to zvládneš. Honem, honem, honem. Potřebujem už jen jeden záběr. Jasně, už jen jeden záběr. Plus celou reportáž. Zatím máte jen protidrogový spot. Snažíme se držet reportéry čisté! A neexistuje lepší způsob, jak se zbavit drog, než že je spálíte? Zkonfiskovali jsme drogy, aby je lidi nevdechovali a nebyli sjetí.

Pak jsme je spálili a lidi je vdechují a jsou sjetí. Quentin tohle video natočil před 4 lety, ale zveřejnil ho až letos o Vánocích jako dárek pro fanoušky. Šťastné a veselé, jsem hrozně sjetý. Další video je několik týdnů staré a má asi milion zhlédnutí. Je na něm vidět jak neodtahovat auto. Tohle auto je zapadlé, takže na něj chlápek přidělal vlečná lana a popotáhne ho dozadu.

To byla sranda. To byla největší blbost, co jsem kdy viděl. - Urvalo mi to vlečný háček. - Jo. Myslím, že jsi moc zabral. Ten háček... Urvalo mi to celý rám? Jo. - Asi jo, co?

Tohle asi nemá odpadnout. - Ne. Nemyslel jsem, že to urve vlečný háček. Myslím, že jsi necouval ve dvacítce. Jo rozjel ses a já si říkala: "Sakra". To se s tím lanem dělá. Prostě jedeš. To se s tím lanem dělá. Prostě jedeš? Fakt? Jako takhle? Jsem debil. V návodu píšou...

Prostě jedete. To zní jednoduše. Proč couvá tak rychle? Viděli jste někoho, kdo odtahuje auto, aby to rozjel z nuly na šedesát? Ale kluk si za svou metodou stojí, přestože je naprosto evidentní, že takhle se to dělat nemá. Jako třeba, já nevím, že už nemá na autě nárazník.

Líbí se mi, jak věcný je ten chlápek, co to natáčí. Jedna perla za druhou. To byla největší blbost, co jsem kdy viděl. #PRAVDA - Urvalo mi to vlečný háček. - Jo. #PRAVDA - Tohle asi nemá odpadnout. - Ne. #PRAVDA Nemyslel jsem, že to urve vlečný háček. Myslím, že jsi necouval ve dvacítce. #PRAVDA #BEZFILTRU Je mi toho kluka ale trochu líto, chtěl někomu pomoct, ale zničil si při tom auto.

Ale s jeho logikou by to auto zničil tak jako tak. To se s tím lanem dělá. Prostě jedeš. Na červenou nezastavuješ. Prostě jedeš. Konec silnice? Prostě jedeš. Most není dokončen? Prostě jedeš. Poslední video je moc, moc, moc populární. Za první tři dny získalo 16 milionů zhlédnutí. To není jen virální, to je supervirální. Je to dokument, ve kterém je dánský lučištník Lars Andersen za drsňáka a taky trochu za ňoumu.

Lars miloval larp a tak začal zkoumat středověkou lukostřelbu, aby se efektivněji naučil střílet z luku. Jako držením šípů v ruce, namísto na zádech a střílením z různých stran luku. Lars si uvědomil, že to, co jsme považovali za historickou lukostřelbu funguje jen pro současnou lukostřelbu a ve filmech. Pokud chcete střílet jako mistrovští lučištníci, musíte zapomenou, co umíte a místo toho číst historické spisy.

Šílené je, že to fakt funguje, Lars je opravdu nejrychlejší lučištník na světě. A taky nejlepší pozér. Je super, jak vážně to bere. S lukostřelbou začal kvůli hře, ale teď je nejlepší na světě.

Taky je super, jak své schopnosti ukazuje na praktických aktivitách. Jako zabíjení manekýnů zpoza překážky. Střílení medvědů nohou. Vypití kávy a následné postřílení hostů u stolu. Mám ale dojem, že by potřeboval kostým. Je těžké ho brát vážně, když není vymóděný. Pokud to umí, musí se tak oblíkat. Trapný, ale smrtící.

Taky potřebuje parťáka. Nekdo, kdo ho bude držet při zemi. Někoho jako... tenhle chlápek. To byla největší blbost, co jsem kdy viděl. #DRSŇÁK Děláme si z něj trošku srandu, ale co asi tak... #STĚR To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Zdrhnul, zdrhnul! Sejměte ho!

Sakra! Kelly, sejmi ho! Dostala jsem ho! Vypni tu kameru. Vypni ji! Ve výslužbě: Dan Ast Tohle je naposled. Co bys řekl na placáka? Jasně, to by bylo super.

Super. A další narkotika... Jsem sice hňup, ale snažím se udržovat pořádek. Šťastné a veselé, jsem totálně sjetý. Už zas. Pravděpodobně to zveřejnil, když byl zhulený. "Víte co by byla bžunda a kvůli čemu nepřijdu o práci?" Jsem debil! Ukradnete auto?

Prostě jedete. Proboha, to je děsivé. A pak vám řeknu něco jako... "Dejte ho dozadu do klece. S Rayem." Chci poděkovat lidem v =3, že mi splnili všechny mé sny. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

skvělé video, jen takový detail: ty první hashtagy (O.o ?!) by místo #pravda měly být #perla, když jste Robyho větu 'he keep dropping truths' přeložili jako 'jedna perla za druhou' ;-)

21

Odpovědět

Díky za preklad. To druhé video ako mu tam hádzal ten kameraman hlášky tak som plakal. Ale v 02:04 keď kameraman vraví ´´I didn't think you were going 20 backwards´´ on tam hovorí v míľach čož je neakých 32 km/h a na cúvanie to je dosť vysoká rýchlosť tak tým myslel niečo v štýle ´´Ja som si nemyslel že pôjdeš tak rýchlo´´

150

Odpovědět

ten konec :D :D get him! get him!

560