Klub drsných želvEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:169
Počet zobrazení:3 935

Dnes má pro nás Robby jednu mamku, dvě želvy a slečnu drsnou řidičku. Videa: - papír na útěku - želva záchranář - nedokonalá botička

Přepis titulků

Poslední epizoda roku! Vzpomeňme na naše oblíbené momenty. - Ušli jsme dlouhou cestu. - Sakra, je zpátky! První video má na Facebooku přes milion zhlédnutí a bylo natočeno na záchodě. Máma na něm poprosila dvouletého prcka, aby jí přinesl toaletní papír. Přines mi toaleťák! Další důvod, proč si nepořizovat děti.

Viď, mami? A taky zkontrolovat toaleťák před tím, než jdete na velkou. Zvlášť pokud je vaše dítě tak trochu šmejd. Ta holčička je ale celkem chytrá, rozhodně ví, co dělá, a že za ní máma nemůže. Mnohem lepší než schovka. Chudák máma. To tam není nikdo, kdo by jí pomohl?

Zahrajeme si hru: tohle mámě nedávej. Popisek je přesný, (DO HAJZLU) protože ta žena je v hajzlu. Jedna věc je vstát a s kalhotami na půl žerdi dojít pro toaleťák, ale honit batole? To nepůjde. To už může rovnou obětovat ručník. Ale no tak, pak jsem ho vyhodil.

Myslím. Druhé video má přes 4 miliony zhlédnutí a je z tchajpejské zoo na Taiwanu. Podle mě se tohle stává ráno po želví pařbě. Jedna želva se pořádně zrubala a skončila na zádech a střízlivá želva vyráží na záchranu. Jak se ta želva dostala na záda? Překulují se snad takhle želvy?

Stává se to. Je super, že hned po záchraně vyráží pryč. Asi ho seřvala. Laverne, říkals, že přestaneš s pitím. Možná, že v tom nebyl chlast. Třeba se jen pokoušel o nějaký složitý trik. Říkám ti, že nejsi želva ninja, nechtěj, abych ti zabavila DVDčka.

Zajímavost: jsou to želvy suchozemské. Takže sklapněte, trollové. Rozdíl je v tom, kde tráví většinu života. Vodní želvy jí ryby, suchozemské hlavně rostliny a vodní želvy alkohol zvládají, ale ty suchozemské, no... ty končí takhle. Je super, jak to lidi kolem žerou. Jako dramatickou, superpomalou telenovelu. Mladí a želvovití.

Co se stalo? Co s ním bude? Vrátí se na odvykačku? Musím to vědět! Poslední video je úžasné. Tohle se s pokutou za parkování nedělá. Tato dáma má nezaplacené pokuty za parkování, takže jí strážník nasadí botičku. Já to auto zrovna koupila. Zrovna před třemi měsíci jsem ho koupila.

Tak schválně, jak moc jí ta botička je u p*dele.. Přestaňte. Ničíte si auto. Je mi to totálně jedno. Jasný, že si prostě odjede, určitě si poničila auto. Pokuta vyjde na míň než nová guma. A její výmluva, proč pokuty nejsou její, je k nezaplacení. Zrovna jsem to auto koupila.

Před třemi měsíci jsem ho koupila. Nerad ti to říkám, ale to znamená, že parkuješ jak ponocná. A nebo je ti to všechno jedno. Hele, jak jí lidi fandí. Ta slečna je drsňák. Víte, co jediné by jí pomohlo tu vizáž vylepšit? Třeba kdyby pokutu dostala při konkurzu na roli v Bad Girls Club. Holka tam zrovna zkoušela štěstí. To je ta show se zlobivými holkami, co mají klub.

Netuším. Schválně, jestli producent tohle video viděl a řekl si, že je perfektní. No, je to zlobivá holka. Mocinky moc zlá, až je to super. Ostatní rádoby zlobivé holky by měly mazat domů. To video by byla jedna z epizod, stačí přidat nahotu a tahání vlasů. Opravdu, vygooglili jsem si to a našli jsme tohle.

Myslím, že jsem jeden nebo dva díly viděl. Třeba ten, kde se ožerou a nemůžou vstát. Jenny, ty št*tko pitomá, překul mě. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. No tak, jako byste někdy nebyli ve srabu a nepoužili ručník. Je to měkké a příjemné. Svět opilých želv.

Pardon. S-s-s-super. Nebo je ti to jedno! V hlavě mi jede hudba, takže to nebylo tak zlé. Jak nemám znít jako hňup? Mám proti jízdě boty ty chrání paní svou. Jdu se zabít.

Kdo jde na konkurz, tudy prosím. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Normálně překladatele nijak nekritizuji, protože vím, že to dělají ve svém volném čase a nic z toho nemají, ale na standardy videačesky, je tenhle překlad dost slabý. Nevadí mi, když překladatel věty zkracuje, nebo nepřekládá doslovně, to naopak oceňuji, ale tady mi přišlo, že přeložil tak polovinu toho, co Robby říká a celkem často ani nedokončil větu.

42

Odpovědět

Ahoj, mrzí nás, že se ti Xardassův překlad nelíbí, ale pokud se ti opravdu nelíbí, vypiš prosím aspoň konkrétní věty, které by se podle tebe daly přeložit líp, ať to když tak může předělat a ověří si, jestli někde přeci jen neudělal chybu nebo nemohl zvolit lepší překlad. Díky. ;-)

120

Odpovědět

Chci se moc omluvit Xardassovi, že jsem tak zkritizovala jeho titulky. Ukázalo se, že problém byl na mé straně a zobrazoval se mi jen každý druhý řádek titulků. Proto mi přišlo, že přeložil tak polovinu a nedokončoval věty. Aby se mi lépe četly komentáře, tak jsem měla zvětšenou stránku na 120% a při tomto zvětšení se mi z nějakého důvodu zobrazoval jen každý druhý řádek titulků. Když jsem pak dala velikost stránky zpět na 100%, tak se mi titulky zobrazovaly zase normálně. Ještě jednou se omlouvám, titulky byly jako vždy perfektní.

40

Odpovědět

Možná byste měli dát do popisku ten překlad Tortoise a Turtle, když už jsme ten vzdělávací web :P

10

Odpovědět

Jsem jediný komu to poslední video připomnělo Simpsny? :D

310

Odpovědět

Hej přesně! Jeden z mých nejoblíbenějších dílů :D
s09e01

40

Odpovědět

Ženská měla štěstí, že policajtovi nevypadla pistole z pouzdra.

141

Odpovědět

Připadalo mi, že všichni kromě policisty byli černoši. Proto jí tak fandili, když porušovala ty "debilní diskriminační bělošské předpisy".

321

Odpovědět

To by mě zajímalo, kolik lidí tu už obětovalo ručník.

130

Odpovědět

Já jsem v zimě obětoval vlastní zimní čepici :D :D :D Za prvé nebylo kde, když jsem zrovna musel a za druhé nebylo čím protože jsem kamarádce věnoval celý papírový kapesníček a bla bla bla..... čepička zachránila :D A bohužel jsem musel zahodit.....aspoň myslím :D

143