Kočičí démon hříšného tanceEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:302
Počet zobrazení:5 144

Dnes má pro nás Robby další divnou kočku, tanečníka a rozeného vůdce. A taky se v tomto díle poprvé objevuje moje oblíbené Robbyho alterego. Videa: - další kočka - svůdník - motivační proslov

Přepis titulků

- Něco se blíží. - Co, můj pane? Popadněte vestu nebo loď nebo... Co to děláte, lidi? Meč? Exodus. Jdem na to. První video je z října a má 2 miliony zhlédnutí. Ukazuje, co se stane, když si kočka vezme Aderrall.

Takové soustředění jsem neviděl od tohohle. Tohohle. Nebo tohohle. A na co ta kočka kouká? Ale vážně, akorát zírá na stěnu domu. Pusťte to znova, něco jsem zahlédl. Pokaždé. Možná chce kočka jen chvilku klidu. Pokud si jich nebudu všímat, nechají mě na pokoji.

Nikdy jsem neviděl kočku s tak strašidelně žlutýma očima. Ty oči už něco viděly. To je dost vážné PTSP. Zajímavost: Posttraumatická stresová porucha se občas vyskytne po traumatizující události, jako je například tato. Jde to s vámi moc snadno. Druhé video je z kasina v Západní Virginii. A ukazuje, že pokud vám není šedesát, nejspíš jste o něm nikdy neslyšeli.

To video miluju. A mám tolik otázek. Co je to za taneční klub? Vypadá to na parket zapadlého baru micva poté, co odešly děti. Takhle se to dělá, děcka. Mazel tov! A přišla ta žena s tančící mašinou?

Protože s ním rozhodně odejde. Umím věci, cos nikdy neviděla. Na druhou stranu je středa a je ho tam třeba. Chlapík je překvapivě dobrý tanečník. Myslíte, že se tím živil? Toho znám! To je vyholený medvěd. Pojďte rovnou za vyholeným medvědem, co vám brání? Krade mi zákazníky!

Nač tučňáka, když můžete mít medvěda? Medvědi... jsou na prd. Tučňák je jen pták, co neumí lítat. Poslední video je z Díkůvzdání a už má 3,5 milionu zhlédnutí. Velitel v něm připravuje jednotku na temný den lidské existence. Černý pátek. Lidé Targetu, bratři, sestry, slyšte mě!

Stojí tam venku, každým okamžikem prolomí dveře. Ať už těmi branami projde cokoliv, zůstanete na místě. Sakra fix, co útočí na Target? Za Best Buy! Přicházejí s vyhlídkou dobré koupě a ohněm v očích.

Co s nimi uděláte? Srovnáte je do latě? A my jim ty koupě dopřejeme. To je velmi nekonfrontační. Protože my jsme více než obyčejný obchod. Tohle je tým. Tohle je rodina! TOHLE JE TARGET!

Krása. Teď už víme, co jim v elektru běží ve smyčce za film. Ten chlap je super. Svou práci miluje a u pasu má pistoli s cenovkami jako důkaz. A lidi opravdu inspiruje. TOHLE JE TARGET! Jsem s tebou! Poteče červená! Je vidět, že miluje proslovy a že mu jdou.

Asi má proslov pro každou příležitost. I pro přiležitosti, co nic neznamenají. TOHLE JE ÚTERÝ! A je jasné, že tam mají nového natěšeného kolegu, který ho uctívá a bere to moc vážně. Třeba že věří, že jdou do bitvy. Zabít Best Buy! To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku.

Já jsem vyholený medvěd a pod tohle se podepisuju. Tučňák je jen pták, co neumí létat. Vzájemně si to odporuje. Segment číslo 2! Chtěl bych se omluvit všem, kteří mě dřív brali vážně. Biblický odkaz s Batmanem. Umím bojovat s vlnami. Zatnout svaly...

Promiň, mami. Promiň.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kočka mě dojebala

20

Odpovědět

Omlouvám se za přiblbé dotazy, ale nezná někdo název toho intra/songu co má pokaždé při nějaké "dance" scéně? :)

60

Odpovědět

Proslov byl z South Parku "Black Friday" s17e07 ;)

133

Odpovědět

Ten proslov byl skvělý :D

61

Odpovědět

Bare ass bear nemá chybu :-D :-D :-D

203

Odpovědět

Tak teď sem fakt zmatený .. je ta pleš umělá, nebo je pravá a celou dobu nosí paruku ...

1720

Odpovědět

všechny video jsem už viděl...sdíleli je lidi na fb, různý populární stránky (9gag, youbo atp. drsnysvet)...

360

Odpovědět

Tak to jsi fakt hipster, že jsi všechny video viděl dřív, než my ostatní v =3

890

Odpovědět

+BushidoCo je to hipster ? Gay ?

313

Odpovědět

+BushidoNe každý Gay je Hipster, ale každý Hipster je gay

681

Odpovědět

ale bez titulků, volee

242

Odpovědět

umrel som :D :D :D :D :D :D

128

Odpovědět

Tak zůstaň mrtvej a buď zticha

01