Kočičí plácačka a chodící kolaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:151
Počet zobrazení:3 995

Dnes si pro nás Robby přichystal neobvyklou plácačku na mouchy, originálního svatebního fotografa a holandského vynálezce. Videa: - plácačka - focení - kolo

Přepis titulků

Někdy se před začátkem natáčení protáhnu, abych se zahřál. - Robby! Jak se říká banánu...? - Justine! Jutine. Tenhle skeč je až příští týden. Banánoví důstojníci První video má půl milionu zhlédnutí a je na něm chlápek s nejméně efektivní plácačkou na mouchy v historii. Sejmi ho! No tak! - Dostal ho!

- Do toho, Egone! Do toho, zlato. Kdo se baví víc? Lidé nebo kocour? Zdá se, že se baví všichni. Dokonce i ten hmyzák se chytá. - Sejmi ho. - Jasně. - Vedle! - Sejmi ho! - No jo... - Jejda. - Sejmi ho! - No jo furt! - Trapáci. Vypadá, že by se tím mohli bavit celé dny. Jsem si vlastně jístý, že to tak bylo, protože chlápek si vyměnil kalhoty.

Nebo boxerky. Proč na sobě nemá kalhoty? Nakonec kocour hmyzáka chytí a je po srandě. Hlavně pro hmyzáka. Byl to tak milý hmyzák. Když se na ně tak koukám, jak si hrají s kocourem, myslíte, že to dělají i s dítětem? Sejmi ho! Skoro. Skoro. Kde je?

Kde je? Tamhle! Dobrá práce! Další video je z ledna a má zhruba 3 miliony zhlédnutí. Je na něm nejzábavnější svatební focení, co jsem kdy viděl. A to už něco znamená. Koukejte se na sebe. (ninjovské zvuky) (epické salto) (piruetka) Nádhera!

Tohle miluju! Ale jako vždy: Proč? Je to takový svatební fotograf/ninja. Teď mě vidíte, teď se usmějte. Proč ty pohyby? Je snad svatební focení nebezpečné? Útočí na ně někdo? To proto se nechcu ženit. Možná se snaží, aby se novomanželé cítili fajn.

Heleďte, focení je trapné. Takže abyste se necítili trapně, budu se chovat co nejtrapněji to jde. Jo? Supr. Jo a tohle je pravej foťak. Je tenhle styl focení efektivní? Jak může zaostřit, když se chová jako ninja? Je to rozmazané! Krása. Je to tak umělecké... Je super, že je tam jen tráva.

Snad měli na obřad jiného fotografa. Tohle video je z Holandska a na Facebooku získalo za týden 18 milionů zhlédnutí. Bude se vám líbit, pokud máte rádi chůzi, kola a roztomilé Holanďany, co chodí při jízdě na kole. To mám rád! Dobře. Týpek jménem Bruin Bergmeester vymyslel tohle \"Chodící kolo\". Je elektrické a chozením po běžeckém pásu ho nabíjíte.

A můžete jet celkem rychle. Líbí se mi jeho jméno, Bruin Bergmeester. - To jméno se mi líbí! - Dobře... Jak na myšlenku chodícího kola přišel? Napadlo mě: Proč nevzít běžecký pás ven? Proč nevzít běžecký pás ven? To se dá i bez toho kola. Říká se tomu chození. Ale takhle rychle asi chodit nemůžete. Vypadá to zábavně. Poslyšte, pane video, jak jste to postavil?

Ano, mluvím s videem. Bergmeester nakoupil součástky a kolo si postavil sám, v obýváku. Zní to hrozně jednoduše. Prostě si koupil součástky a kolo postavil. - Já rád stavím. - Sklapni, Robby! Jsem rád zticha. Tohle kolo se dá koupit na lopifit.com, za pouhých 37 tisíc korun.

Pěkně drahé kolo. Pokud bych si ho koupil, muselo by být speciálně upravené. Místo lopifitu, co třeba Robbyfit? - Mě se Robbyfit líbí. - Pokud utratíte tolik peněz, chcete, aby to byl výrazný unikát. Trochu jako tenhle chlap. Tudy. To je vše... Dělám si legraci, to je vše, odkazy jsou v popisku.

Já jsem Robby Motz a tohle se mi líbí. Sakr... - Rád se protáhnu... - Robby! Jak se říká banánu... Justine? Budeme muset počkat. Promiň. Chceš dělat jen jeden... Na co ses ptal? Na nic.

Dobrý. Tak se vrať do práce! Kdo se baví víc? Lidé nebo kocour? Vidím, jak zklamaně kroutíš hlavou. Je svatební focení nebezpečné? Asi ano. Jsou tam bílé šaty. Neboj se, zlato. Bereš si heteráka. Jsi krásná!

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To mu to trvalo, nez mrsknul tim ditetem.... Takovej dilu bez hodu ... Zlatej Ray, ten kdyz mel den, hodil i se dvema :D

191

Odpovědět

Bohužel Listerinova (Listerinina? nevím jestli je to kluk nebo holka) sláva upadla. :D Btw Xardass je z které části Moravy? Ptám se jen kvůli tomu "nechcu". ;)

40

Odpovědět

+hAnkoZ té nejsevernější části, jenž zove se Slezsko.

40

Odpovědět

+hAnkoPepek to trefil :-) A není to spisovně proto, že Robby to úmyslně tak děsně zahuhlá, že mi celkem trvalo to rozluštit - takže mi tenhle tvar přišel namístě :-)

60

Odpovědět

Malý dotaz: Jak dlouho se ještě budeme setkávat s Robbym coby hostem =3?
P.S. Viděl jsem první dvě videa s tou buchtou, co přišla po něm, a myslím, že s Robbyho odchodem by snad bylo i na místě překlad pořadu ukončit.

83

Odpovědět

S Robbym je nepřeložených ještě něco přes 40 dílů, což vystačí přibližně do konce srpna 2016. Co bude potom, to zatím přesně nevím. Kaju, moderátorku, která Robbyho vystřídala, rozhodně překládat neplánuji, nějak mi nesedla. Dobrou zprávou ovšem je, že ji zanedlouho vystřídá nový moderátor, Carlos. Tak třeba mi sedne více :-)

170

Odpovědět

+XardassCarlos... to zní jako Mexičan, to by mohlo být i zajímavé... díky

70

Odpovědět

+XardassCarlose neznám, ale myslím, že by bylo fajn kdyby ho vystřídal Robby, protože Robby je fakt úžasnej. :D

20

Odpovědět

Odkazy na videa byly jediný důvod, proč na toho hňupa klikat na homepage... Teď tu odkazy nejsou tak hážu do ignore...

013