Kočky nejsou na hraníEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:331
Počet zobrazení:5 950

Dnes se s námi Robby podělí o další kočičí video a zároveň nám vysvětlí, jak správně přijímat žádost o ruku a co platí na děti nejvíc. Videa: - mrtvá kočka - ztracený prsten - nebohé děti

Přepis titulků

- Robby? - Čau, Dane! Proč jsi tady tak brzo? No, znáš to, abych... - Proč jsi oblečený jako kočka? - Protože máme dneska kočičí video, takže... Neříkal jsi, že dneska točíme kočičí... První video je z Texasu. Takhle to dopadá, když chcete psa, ale jste na ně alergičtí. Simone, spolupracuj! Je až k neuvěření, jak moc je ta kočka odhodlaná nebýt psem.

Ani jednou se nepohnula. Ani když přejela tu druhou kočku. Jak si můžeme být jistí, že jen hraje, že je mrtvá? Třeba si její páníček jen neumí připustit její smrt? Jdeme ven, Simone! Poběž! Jestli je fakt mrtvá, už chápu, proč se jí ta druhá kočka tak bojí. A to jsem si říkala, že chodit ven se mnou je dost divný.

Ale proč se vlastně ten chlap vůbec snaží vyvenčit ty kočky? Fakt po nich chce, aby šly. Koukejte na ty nóbl postroje. DĚLÁŠ SI SRANDU? Mám pocit, že když se milovníci koček rozhodnou něco dělat, baví to víc je než ty kočky. Na dalším videu uvidíte zpackanou žádost o ruku. Video zveřejnili teprve před týdnem, ale už teď má 5 milionů zhlédnutí. Nezadaní lidi totiž rádi sledují krušné chvilky šťastných párů.

Tákže, tady je kluk, který se chystá žádat o ruku, tohle je Sherry, holka, kterou si chce vzít. Támhleto jsou kámoši, kteří mu s tím pomáhají. A toto je prsten s diamantem letící do jezera. To myslíš vážně? Panebože! Panebože. Musíme se rozdělit a začít tu kravinu hledat.

Ty vole, to je na prd. Tohle byste na šlapadlu holt zkoušet neměli. Rovněž byste to neměli zkoušet s lidma, co vyžunkli basu piva a nosí triko "Vlastenci, do piva!". Fakt to existuje. Nemůžu toho kluka vinit, asi si její reakci představoval spíš nějak takhle... Panebože, ano! Opatrně si ten prsten vezmu. ... a ne takhle... To myslíš vážně?

To jako myslíš vážně? To si snad děláš srandu?! Nejlepší den mého života! Ten kluk je tak mimo, že ho ani nezajímá, co mu řekla. V hlavě má jenom tisíce dolarů plujících pryč společně s myšlenkou milování na pláži. Musíme se rozdělit a začít tu kravinu hledat. Všichni kluci naskáčou do vody, ale holky tam dál jen tak sedí. Jeho vyvolená ani nemůže mluvit, protože zrovna prožívá tři kritické stavy. Šok, štěstí a uvědomění si, že už nikdy nebude po jejím. Možná je to ta nejlepší věc, co toho kluka mohla v životě potkat.

Takže se mnou nechceš jet o víkendu za rodiči? Já taky nechtěl, abys naši budoucnost zahodila do jezera. Lásko, rád bych ti koupil nějaký šperk, ale posledně to nedopadlo... Prsten! Prsten. Prsten. Dneska spolu spíme. Těm z vás, kteří jste zvědaví, odpovím. Ano, zasnoubili se, ne, prsten nenašli, a ne, nevím, kde sehnali to triko, ale chci ho! Naše poslední video je z Wallkill v New Yorku a je na něm tým šestiletých Mighty Mites, kterak čelí své největší konkurenci.

Transparentu. Takhle to dopadá, když děti dostávají ceny i za účast. Ne, dělám si srandu. Lepší video už jsem dlouho neviděl. Líbí se mi, jak jsou odhodlaní ten transparent prorazit. Každý z nich věří, že zrovna jemu se to podaří. Jdi do háje, transparente!

20 kilo svalů a výstroje to zmákne! Možná jenom neví, jak to funguje. Všichni na jednu hromadu! Fotbal je super! Nechápu, jak to, že se neroztrhl. Ani jeden z nich se nedostal skrz! Kdo ten transparent vyráběl? Trojan? Trojan! 97% úspěšnost proti početí. Transparent údajně drží pohromadě pásy suchého zipu, které se mají roztrhnout. Ale to se nestane, protože mámy ho drží špatně. Mámy zkazí všechno!

A roztleskávačky se pořád jenom smějou, skáčou a vyrvou vám srdce z hrudi! Kelly! Ale fakticky, ty holčičky si to užívají. Kluci jsou blbí! Jupí! Podle popisku tým Mighty Mites vyhrál a takhle to chtěli oslavit. Během hry nebyl nikdo zraněn, ale po tomhle tým utržil dva výrony, zlomenou klíční kost, řezné rány a mrtvou kočku. Simone, spolupracuj. Tak jo, můj čas vypršel.

Koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz Robby, Robby! Vidím, jak dýcháš. Nech mě být, jsem mrtvý! Pohřběte mě s mými věcmi! Páni, teď vypadám, jako když venčím psy. Páč mám kšilt dozadu. Tak už jsme spokojení?

Amerika! - Já už se polepším, mistře. - Akce! Akce! Prostě ze sebe udělám většího debila.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Robby je čím dál lepší. Asi ho miluju :D

30

Odpovědět

Ty koláče pod pažama :-D

23

Odpovědět

možno si len robil srandu z Raye :D

40

Odpovědět

Já myslel, že "why you no..." je jen meme, ne že je to gramaticky správně :o

30

Odpovědět

Je to meme, ale překládat meme je stupidní, lepší je to přeložit normálně, protože ne každý meme zná a proto by mu nemuselo dojít o co jde a proč je to špatně.

50

Odpovědět

Jak jsem ho dřív nemusel, tak se hodně rychle oklepal a teď mu to fakt jde :) Líbilo, hodně.

141

Odpovědět

proč.nosí.šedá.trička.:-/

26

Odpovědět

důkaz, že kočky jsou tekuté

131

Odpovědět

ty kočky jsou legendární. už Norman nám to tu přesně ukázal :D, pamatuju si, jak jsem koupila naší první kočce kšíry, a rozhodla jsem se je náležitě otestovat. Byl podzim a před naším barákem byl chodník kompletně pokrytý spadaným listím. Vzala sjem kočku ven, že s ní půjdu vrátit kazety do půjčovny... No.. do půjčovny jsme společně nedorazily. těsně u začátku toho listnatého koberce si protestativně lehla, a tím před sebou shrnovala to listí a za sebou nechávala odhrabanou pěšinku :D :D

182

Odpovědět

jen tak mimochodem... https://www.youtube.com/watch?v=VYpKc6SSwT0 :D :D

181

Odpovědět

Kdy tu zase bude Key & Peele? Už je to nějaká doba...

6011

Odpovědět

Nebo další Bichle, tu fakt žeru..

152

Odpovědět

+Jakub.007jsem pro jedno i pro druhe

113

Odpovědět

+Jakub.007Bral bych i 8-bit philosophy.

51

Odpovědět

Dobré video, hlavně začátek :D
Ovšem odkaz "mrtvá kočka" odkazuje na třetí video, ty děti :-)

80

Odpovědět

hups... díky, už jsem to opravila :)

50