Krávy, krysy a AustralaniEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:203
Počet zobrazení:4 756

Dnes má pro nás Robby jednu krysu, co není vegetariánka, tančící krávu a australského pivaře. Videa: - domeček - taneček - kompresor

Přepis titulků

Koukejte, máme nový greenscreen, odteď můžeme být kdekoliv. Koukejte. Není to... Moje tělo zmizelo! Robby, je to jen speciální efekt, tvé tělo nezmizelo. - Panebože! - Robby, koukni se dolů! Ne! První video má přes milion zhlédnutí a Dexter na něm roztomile odmítá jíst brokolici.

Vem si brokolici. Vezmi si ji. Jo a Dexter je krysa. Dám ji dovnitř. Můžeš si ji nechat, je tvoje. Té dámě to asi nedochází, Dexter nechce brokolici, jasný? Navíc je dost trpělivý. Ne, děkuji, nemám chuť. Tak znovu, nedám si.

Nechci vaši zasranou brokolici, dámo! Neotravujte Dextera v jeho roztomilém krysím domečku. Ale teď vážně, takové domečky se dají koupit? Krysu nemám, ale takový domek chci. Zevnitř vypadá větší. Tu krysu chápu, taky by mě otravovalo, kdybych odpočíval ve svém roztomilém domečku a z nebe padala brokolice.

To byl můj porcelán! Taky by bylo otravné, kdybych musel nechtěné předměty odstraňovat ústy. Robby, vynes odpad. No tak, jsi na řadě. Však to máš rád. Další video je z Mexika a má dos milionů zhlédnutí. Pardon, Mexiko. Kráva to na něm roztáčí v oddělení mléčných výrobků. Tahle kráva tančí, aby přitáhla pozornost k mléčným výrobkům Alpura, ale nikoho to nezajímá.

Nezájem, nezájem, nulový zájem. Proč se nikdo nezakoukal to těch ladných pohybůůůů? NEJHORŠÍ VTIP VŠECH DOB Teď vážně, pohyby toho nafukovacího obleku jsou úchvatné. Je ten chlápek uvnitř dobrý tanečník, nebo je to tím oblekem?

Je tohle ve skutečnosti toto? Pokud ano, tak odteď budu pařit jako nafukovací kráva. Zapomeňte na obyčejné maskoty, nafukovací maskoti jsou budoucnost. - To je rasistické! - To neschvaluji! Zdá se, že v Mexiku se teď kráva Alpura rozjíždí, její kreace se objevují v krámcích po celé zemi. Je to náročná práce, myslíte, že mají školení pro tyto rádobykrávy?

Tenhle milkshake vás bude provázet na cestě k dokonalosti. Řekl bych, že to ten chlápek chce pěkně podojit. ANI SE NESNAŽÍŠ Poslední video má přes milion zhlédnutí a podporuje stereotyp, že Australané jsou... naprosto šílení. - Budeš to mít asi 15 centimetrů před obličejem. - Prostě to natoč. Tenhle týpek se rozhodl, že je super nápad zkusit pít a kouřit přímo před průmyslovým kompresorem.

To není zlý nápad. Dobře, ale proč? Protože pítí a kouření už mu nestačilo. Nevypadá to na týpky, které by někdy přestalo bavit pít a kouřit. Tak se koukneme, jak to šlo. Dopadlo to přesně tak, jak jste si představovali. Děsně. Ale týpek se nevzdává, okamžitě přišel o cigaretu, brýle i chrániče sluchu, ale pivo chce vypít stejně.

Pojď do bříšk... Když už je řeč o břichu, koukejte na to jeho. Nevypadá to hezky. Ale tohle taky ne. Nebo tohle, či tohle, nebo tohle.

Moje oblíbená část je ta, že těsně před začátkem se zeptá kameramanky na tuto směšnou otázku: Točíš to naživo? - Co? - Jestli točíš naživo. - Jo. Točíš naživo? Jak se točí na neživo? Zapiš čas smrti. Proč vlastně mají průmyslový kompresor?

Na co všechen ten vzduch? To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Nikdo nemá rád: brokolici.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bigger on the inside!

21

Odpovědět

Žádné scénky po titulkách? :( Ta u minulého dílu s Danem byla suprová! :D

240

Odpovědět

S tím souhlasím, přišla mi jako nejlepší potitulková scéna ze všech dílů s Robbym :-)

230

Odpovědět

jedna z najlepších častí :D

180