Krocan čeká miminkoEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:246
Počet zobrazení:4 722

Robby má pro nás dnes fretku, psa, kočku a více než jednoho krocana. Videa: - fretka - O pejskovi a kočičce - Počátek: Krocani

Přepis titulků

Justine, mám ten zbytek kostek. Dobře, Robby, jsem rád, že se snažíš pomoct, ale nemůžeš dělat všechno. Nejsi Superman. Nikdo mi nerozumí. První video má přes 2 miliony zhlédnutí a je příkladem toho, proč by fretky neměly fetovat. Fretka blbá. Možná není sjetá, ale rozhodně je připravená to roztočit.

Jako by měla záchranný kruh a skákala z útesu do vody. Kufr! Umí fretky vůbec skákat? - Sakra! - Ne tak, jak by chtěly. Zajímavost: fretky mají otřesné prostorové vnímání a často špatně odhadnou vzdálenost. Podle mých výpočtu je prkno přímo tady! K PRKNU: 2 STOPY FRETKA JE ZDE.

Jako když se ve dvě v noci totálně nadraní rozhodnete dojít do Taco Bell. Jaký dvě míle? Je to tak pět minut. No tak! Taco! Proč se vlastně na to prkno snažila dostat? Netušil jsem, že jsou fretky taková domácí zvířata. Sakra! To nemáte rádi moje... Další video je z 6. listopadu a je na něm kočičí milování na pejska.

Mysleli jste, že si to kočky rozdají na pejska? - Jo. - Jsi nechutný. A vy taky. A nechutný je i způsob, jakým ten pes olizuje celou kočku. Pusinku sem a sem a tady jsem vynechal. Miláčku! Asi je milé, že pejsek má tu kočku tak moc rád. Moc milé. A taky, že si to kočka nechá líbit, většinou jsou to mrchy. Beztak něco chystá.

Zabiju tě ve spánku. - Nebo spolu randí. A pes je holka. - HOLKA - RUKOJMÍ Ne proto, že jsou holky kontrolující přísavky, ale protože tě nutí do vztahu, a pak ti nic nedovolí, Kelly! A taky ti olizují tvář a... Počkat, to mám jen já? Ale je to rotvajler, obvykle dost agresivní pes, možná je to jen sebeovládání. A pes kočku nepusinkuje, ale ochutnává.

- Chutná jako kočka. - Ten pes má víc sebekontroly než já. Nejez to, jen ochutnej. Chceš přece zhubnout, Robby. - Nesahej na bradavky. - Pardon. Poslední video je z loňského Díkůvzdání, ale letos je zpět se 7 miliony zhlédnutí. Máma na něm děsí dceru zázrakem Díkůvzdání. Holka doluje nádivku na společnou večeři, zatímco matka dokumentuje rodinné vzpomínky.

Nevinné, že? Ne! Koukejte, co se schovává v krocanovi. Proč je v tom krocanovi krocan? Inu, když se mají dva krocani rádi... Panebože, co to je? Mami! Mami, to je krocan!

Mami, to není legrace, já brečím. Mami, ten krocan má v sobě miminko, je to holka. Jsi rozrušená, že je to holka? Takže kluka krocana bys snědla? Nebo jsi rozrušená, protože je to vlastně krocaní potrat? Tento krocan je z výběhu, bez hormonů a pro potraty. Podle reakce je jasné, proč rodiče vybrali na žertík tuhle dceru. - Mami to není legrace, já brečím! - NE BEZ HORMONŮ Musím uznat, že je to dost ujeté.

Já brečím, to není legrace. Máš pravdu, není. Je to k popukání. Je super, jak holka uvidí perfektně upečeného krocana bez peří a hned si myslí, že je to vážně miminko. Přestože opravdové miminko by mělo peří a taky hlavu. Jako byste hned mysleli, že menší verze něčeho je potomek. A navíc by malý krocan nebyl v bříšku, ale ve vajíčku.

Síla sugesce je mocná. Je to těhotný krocan! Ta holka je úplně mimo! Odteď je vegetariánka. Jak asi vysvětlí, proč přestala s masem. - Strach z těhotenství? - Těhotný krocan! Když už jsme u toho. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju.

A olížou vám tvář a ... Zůstanu u Wilhelmova křiku. Prostě... Nebo roubík. Odvolej to! A olížou vám tvář... A olížou vám tvář... - Jojo.

- Málo vtipné. "Máš rád tu číču?" Je nám snad pět? Na pejska. A olížou vám tvář... Víš, že mě miluješ.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sakra já u toho jedl..

10

Odpovědět

To tomu poslednímu videu se ani nedivím. Průměrná inteligence američana je v dnešní době hodně nízko.

63

Odpovědět

Hned jsem si vzpomněl na himym :-D It´s called a turturkeykey https://www.youtube.com/watch?v=AkqXBLS4hYw

100

Odpovědět

Počkejte až jí budou točit příští rok když zjistí že neexistuje Santa . To bude teprve doják :-D

71

Odpovědět

Opět tupí Američani, co jinýho čekat...

05

Odpovědět

Ta holcina je asi slusna slepice:)

141

Odpovědět

Porody mohou být velice emocionální..

151

Odpovědět

Proboha, jak si někdo může myslet, že může být krůta těhotná? :D

370

Odpovědět

a ta fretka je z česka... máme video v =3 :D

541

Odpovědět

Jupiii...tohle je nejlepší den v mém životě !! :D

390

Odpovědět

+Cerny strazce vesmirumyslel som, že najlepším dňom v tvojom živote je deň kedy si Zeddovi ukradol bicykel a oslávil to v KFC.

152

Odpovědět

+Cerny strazce vesmiruA pak sem to doma zapil melounovým ledovým drinkem..máš pravdu tohle byl až můj druhý nejlepší den v životě..

00

Odpovědět

Nejlepší je, jak pod tím videem amíci brečí, že je sadista, ale dát si kuřátko v KFC z utýrané rozmnožovárny je pro ně v pohodě.

62

Odpovědět

jakej výraz by měla ta krůta, kdyby se jí narodilo krůtě bez hlavy :D vajíčko se přece vypařilo při pečení :D

271

Odpovědět

to posledné video nemalo chybu :D :D :D :D

390