Machýrek na motokářeEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:410
Počet zobrazení:6 883

Dnes nám Robby ukáže, jak děti parkují lépe než někteří dospělí, jak důchodci tančí lépe než někteří teenageři a jak spolehlivě prokázat, že je váš potomek ninja netvor. Videa: - káry - dědula - ninja

Přepis titulků

Jmenuju se Cenk Uygur a uvádím The Young Turks. Sledujete Equals 3. Takhle se twerkuje? Asi ne. Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz Díky, Cenku. V prvním videu uvidíte kluka z Dánska, jak parkuje motokáru. Je to machr. Ty vole! Do háje, ten kluk je frajer! Ani nezpomalil, když zajížděl do garáže.

A pak jen tak odejde, jako by se nechumelilo. Doneste mi někdo pitíčko, sakra. Prosím! Je vtipný, jak tam jeho kámoš jen stojí, culí se a neví, co v přítomnosti tohohle motokárovýho boha dělat. Do prkna, ten je tak úžasnej! Dokážu si představit, jak otravný ten kluk bude, až si udělá řidičák a bude všem krást parkovací místa. Podepíšeš se mi na koule?

Jasně. Druhé video se stalo virálním s více než 600 000 sdíleními na Facebooku. Je na něm dědeček, který tančí, jako by mu šlo o bingo. Ten chlápek odhodil... svoje berle. Měl ty berle jen pro srandu králíků, nebo ho zázrakem vyléčila hudba? Za chvilu začnou hrát tu moju! Líbí se mi, jak všichni ostatní tančí v párech, ale on si to dává sám.

Snaží se nabalit pár seniorek. Jak je, babčo? A na co má u pásku tu igelitku? Schovává tam odpadky nebo sušený ovoce? Nebo kondomy? Pojď sem, Ethel. Trochu to oprášíme. Ten děda je samozřejmě bezvadnej. Jestli budu v tomhle věku taky takhle tancovat, budu fakt rád.

Když si budu v tomhle věku umět utřít zadek, budu fakt rád. Poslední video nahráli minulý čtvrtek a už má okolo milion zhlédnutí. Znáte takové ty točící se tunely v zábavních parcích a na poutích? Šli jste na ně špatně. Musíš se plazit. Vlez dovnitř! Honem, ať můžeme na další kolotoče. Musíš se plazit! Ano! Naeh je šikovná. Panebože!

Z tohohle kolotoče se najednou stala ta nejhustší atrakce na celý pouti. Je jí šuma fuk, že je vzhůru nohama. Připomíná mi to ty dojemný filmy, kdy rodiče přijdou domů a zjistí, že je jejich dcera démon. Ta holka má koule. Co asi řeknete, když v rotujícím tunelu spadnete na hubu? To se mi líbilo! Proto jsou děcka super.

Nic je nerozhodí. Cože? Málem jsi přišla o život? Pohodka! Docela ses u toho bavila! To je ta nejmladší závislačka na adrenalinu, co znám. A rotujícím tunelem to teprve začíná. To se mi líbilo! Je bezva, že to jejich máma natočila. Byla to náhoda?

Nebo chtěli natočit přihlášku na konkurz do pořadu Mimi-ninja? A po tunelu smrti nám ukáže, jak zvládla ninja-motokáry. Můj čas vypršel. Koukněte na celý videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. S*r na ženský! Ber prachy. Já vím! Mozek na to asi bude muset jít takhle: "Tak jo, pojď na to.

Co teď řekneš, puso?" "Nevím!" Víte, že bude mít Sarah Palinová na internetu svůj vlastní pořad? - O tom jsem slyšel. - No, naše redakce z toho má nahnáno. Dobře, v životě mi nebylo nic tak ukradený jako tohle. Až to dopiješ tím brčkem, myslíš, že bys mi to brčko mohl dát? - Jasně. - Jo! Hej, nechtěl bys mě zítra vzít na projížďku motokárou? - Můžu s tebou jít na motokáry? - Ježiši. - Prosím!

- Ne! - Říkal jsi jo? - Říkal... jsem ne! - Já slyšela jo! - Kristepane. Čau! Jaktože jsi v řízení tak dobrý? To jsi asi musel hodně cvičit, že? V jednom kuse jezdíš, co? Jo, s tvojí mámou. Ta má kliku! To jo.

Panebože, podepíšeš se mi na koule? Máš fixku? S*r na ženský! Ber prachy.

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hodne se mi libi, jak se prekladatel popral s "drop the beat" a prelozil to, ze hraj tu jeho :D

81

Odpovědět

Chybí mi Ray.

1822

Odpovědět

"Ta holka má koule" - hele, já ti nevím... :D

262

Odpovědět

Proč nepřekládáte Nerda?

177

Odpovědět

Tady už skončilo tolik sérií který sem měl rád a nejhorší na tom je že nikdo ten konec tady neoznámí, prostě najednou nová část, díl atd nepříde a hotovo ... Nazdar. To mě nebaví moc.

143

Odpovědět

+Kolousek001Tohle ovšem není pravda. Konec Nerda jako pravidelného pořadu jsme tehdy oznámili. Bylo to v době, kdy nám už téměř došly všechny díly. Od té doby se Nerd překládá nepravidelně. Já bohužel kvůli práci nemám na Nerda prakticky čas (obzvlášť kvůli délce), za Rizyka mluvit nemůžu :). Nicméně v nejbližším plánu mám přeložit AVGN: Movie, který by měl již zítra jít do digitální distribuce. Až se objeví slušné titulky, půjdu do toho.

201

Odpovědět

+Kolousek001Tyjo, nemohu se dočkat :D

63

Odpovědět

+Kolousek001No hlavně proto se ptám. Přijde mi vhodný přeložit všechny díly ještě před filmem. Ale jak myslíte.

31

Odpovědět

Robby se v červnu objeví i u nás, na 4FANS. Už se na něj nemůžu dočkat. :)

133

Odpovědět

*v říjnu

72

Odpovědět

+Erik*v prosinci

74

Odpovědět

+Erik*prostě někdy

480

Odpovědět

To je nechutný... Najdi si raději ženskou. ... Ne to asi ne.. Vystřel si mozek, dík

227

Odpovědět

Stig má svýho nástupce.

631

Odpovědět

"Stick"

234

Odpovědět

Nevíte někdo, co to mělo teda znamenat před tím týdnem?

71

Odpovědět

Video bylo na youtube nahlášeno a smazáno, kvůli autorským právům (nejspíš kvůli těm ukázkám, co tam z daného videa vždycky pouští...).

30

Odpovědět

Ok, od týhle chvíle ho mám oficiálně rád.

795

Odpovědět

:')

171