Opilá miminaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:304
Počet zobrazení:4 798

Dnes nám Robby ukáže jednu svatbu, dvě mimina a nový styl stříhání vlasů. Videa: - svatební pád - zmrzka - samuraj

Přepis titulků

Všimli jste si, jaký jsem krasavec? Pokud ne... První video je z arizonské svatby. Někdo říká, že po svatbě tomu druhému ještě více propadnete. No, tenhle chlap rozhodně propadl. Doslova s ní sekl o zem. Mám pocit, že je tohle typ chlapa, co chce být uhlazený a romantický a ono to nefunguje.

Bolelo to, kdyžs spadla z nebes? A co když jsi mi spadla před svatebčany? Proč vlastně běžel? Tohle je důvod, proč nečekat se sexem až po svatbě. Jste pak moc natěšení. Musím mít sex, to nepočká. Sakra, jdu do toho. Zajímavost: ženich přenáší tradičně nevěstu přes práh, protože lidé ze západní Evropy věřili, že když nevěsta zakopne, nosí to smůlu.

A když zakopne ženich... tak si už nevrzne. Viděli jste kamaráda, co zahodil pivo a šel na pomoc? To je super kámoš. A taky důvod mít na svatbě pití zdarma. Pivo zdarma? Seženu další. Pivo za 15 dolarů? Sežeň si jiného kamaráda. Druhé video je z Irska a má přes 12 milionů zhlédnutí. A všechny si zaslouží.

Jsou to jen dvě malé děti, co jsou samy sebou, nebo si možná hrají na opilce. Božíčku. Zmrzka! Proč všichni bezdůvodně padají? Zmrzka! Je to čím dál víc vtipné. Typický den, děcko baští toast s fazolemi, jeho brácha si hraje na krabici, co by se mohlo pokazit?

Všechno. Ten mrňous spadne bez jakéhokoliv důvodu. Zapomněl snad, že je na krabici? "Kdo tam tu krabici dal?" Jeho starší brácha si toho vůbec nevšímá a pak spadne i on. Zmrzka!

Zajímalo by mě, zda teď bude mít trauma pokaždé, když uslyší zmrzlináře. Zmrzka. Žena, co to natáčí, je jejich kmotra, která je hlídá. Je dobře, že si to natočila, jak jinak by vysvětlila ty modřiny? "Prostě začali padat." "Nevím, co se stalo." Stávají se prostě i dost divné věci.

Proč mě pořád mlátíme? Poslední video je z posledního týdne z Vietnamu. Muž na něm předvádí novou, inovativní metodu, jak stříhat vlasy. Jo, stříhá vlasy samurajským mečem. Řekli byste vy, že je na meče? Vždyť má na sobě blůzku s leopardím vzorem. Nechci nikomu vjíždět do vlasů...

TRAPAS FUJ ACHJO ale není to zbytečně nebezpečné? Ne že byste nemohli stříhat lidi obřím mečem. Ale proč? Vetší neznamená lepší. Možná proto, že může mít sluhu, co mu meč podrží. SLUHA A taky pak máte prostor na práci, nikdo totiž nechce stát poblíž. Potřebuju svůj osobní prostor! Podle SickChirpse.com je tenhle chlápek Ngyuen Hoang...

srát na to, tady to máte napsané. Doopravdy věří, že díky meči mají pak vlasy péřovou texturu, což nůžkami nedokážete. Vážně? Nemohls použít břitvu? Nebo nůž? Víte, jak ten meč smrdí? Jako pěkná kravina. Je to samurajský meč, prostě řekni, že se s ním cítíš hustě. Lidi to pochopí. Super pocit.

Očividně mu jde hlavně o ten efekt, ne o praktičnost. A tyhle parádičky pomáhají se stříháním jak? To je prostě potřeba. Móda, trapáci. Používá ten meč i v jiných situacích? Máš něco mezi zuby... Mám meče rád, ale neměl by se vytahovat, nebo někdo přijde k úrazu. Jako třeba tahle holka, tohle dítě a tamto dítě.

Co to sakra...? To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Super pocit. Tyhle jsem koupil. Jen tak dál. Proč vlastně běžel?

Zmrz... Můžu se podívat znova? Můžu? Nevadí? To se neokouká. Nechci nikomu vjíždět do vlasů... Vjíždět do vlasů. Kelly si říkala, že dneska chce Robbyho fakt zranit. Dostal jsem od Kelly souhlasný pokyn.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To stříhá Daitem? fakt zneuctění, za to by mu dřív usekli ruce.

30

Odpovědět

Přesně, měl by si pořídit ještě jeden, uprostřed dát nýt a udělat z nich obří nůžky když už ...

10

Odpovědět

Robbby se zlepšuje.... první díly jsem nedával moc šancí, že by to mohlo dlouho vydržet, ale už pár dílů to jde.

253

Odpovědět

Předem se omlouvám nepatří to k videu, ale dnes mě na idnes pobavil jeden komentář:
Titulek: Kim zdolal nejvyšší horu KLDR.
Komentář:Na vrcholu hory milovaný vůdce pronesl několik trefných postřehů a věcných připomínek. Hora pozorně poslouchala a vše si poznamenala.

406

Odpovědět

Na Idnes za něco stojí jenom komentáře...

121

Odpovědět

Zabijem vás, ak sem prestanete dávať túto show :D :D

274

Odpovědět

Samurajským mečem?

240

Odpovědět

+onYxZákeřně pod ně přistaví krabici.

611

Odpovědět

Beru na vědomí :-)
Jen mě předem varuj, jestli máš zmrzlinářský vůz, to by pak mohlo jít do tuhého.

400

Odpovědět

+Xardassmožná tě přenese přes práh

310

Odpovědět

+Xardasshodím po tebe mačku :D

12

Odpovědět

No tak, hlavně si nevjíždějte do vlasů, ano?

241