Oplzlí vědátořiEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:134
Počet zobrazení:6 435

Dnes má pro nás Robby agresivní gorilu, nehodu při střídání stráží a oplzlá setkání třetího druhu. Chtěl bych se omluvit všem pravidelným divákům Equals Three za neplánovanou, neohlášenou a vlastně nekomentovanou pauzu. Omluvy/výmluvy si nechám od cesty. Doufám, že mi to odpustíte a že můžeme s Robbym navázat tam, kde jsme přestali :-) Videa: - gorily útočí - hopla - vorvaň

Přepis titulků

Justine, chtělo by to přiblížit záběr. Jenom to rychle... Ok, dobrý. Bože, ne! Ne! To už je moc! Už je to moc! Pardon, to bylo předčasné. To se mi stává často. První video je ze zoo, kde lidi pozorují gorily, a během 3 dnů nasbíralo 12 milionů zhlédnutí.

Sledujte tuhle gorilu. Teď to mělo přijít. Ale teď vážně. Krucifix! Myslel jsem, že gorily jsou šťastné, mírumilovné a doprovází je skvělý soundtrack od Phila Collinse. Asi neviděla Tarzana. Ale tohle je děsivé. Co tu gorilu rozčílilo?

Safra, na skle je pavouk! Mám ho. V odraze můžete vidět, jak se jedno dítě bije do hrudi, což ji mohlo rozlítit. Zajímavost: v řeči goril znamená bušení na hruď toto: Čus, jsi celkem fajn. Pojď se projít. Ale občas se to dá vyložit jako: Hej, včera jsem ti brousil mámu. Stála za prd. Řeč goril je složitá.

Jo a tohle byla čistá pravda. Není divu, že se gorila naštvala a třískla do skla, Mluvit takhle o jeho mámě... Ani ji neznáš, pokud tam nepracuješ. V řeči goril, když se vrhnete na sklo, znamená to: Sejmu tě, ty štětko! Nemůžu uvěřit, že to sklo prasklo, není to... však víte. Zlé? Kdyby to sklo povolilo, zranila by gorila to dítě nebo by mu jen dala za vyučenou?

Dělám si prdel. Choď do školy a nefetuj. Znáte strážné, co stojí před Buckinghamským palácem, co se nikdy nehýbou a vy chcete vidět, jak se jim něco nehezkého stane? Pak vám tedy, dobrý diváku, představuji vaše splněné přání. Tohle je známé střídání stráží, na které se chodí dívat stovky lidí. Koukejte se na tohohle chlápka. Jo!

Jo! Jsi člověk. Teda... Ten pád vypadal zle, ale víte, co je ještě horší? Nemůže se nikam schovat, musí tam stát před všemi těmi lidmi. Je mu očividně trapně. Kouká se ze strany na stranu, snaží se zakrýt svou chybu. Safra. Viděli to? Viděli, co? Je super, jak jeho kolegové nemůžou reagovat, ale uvnitř musí umírat smíchy. Proboha, Harold spadnul! Podle popisku uklouzl strážný na poklopu.

Nebo na poklopce, feminismus! Vzhledem k tomu, kolik pozornosti věnují uniformám, zbraním a chůzi, tak mohli dát na poklop něco protiskluzového. A proč to tam vůbec je? Na jediném místě, kde musí stát. Ale situace mohla být mnohem horší. Jejda, dostal jsem tě?

Video během prvního týdne nasbíralo 3 miliony zhlédnutí A strážného vyrazili. Dělám si legraci, jak by poznali, koho vyrazit? Všichni vypadají stejně. Je to rasistické? To ty vlasy. Vysoké vlasy. Poslední video má přes milion zhlédnutí a je celkem naučné. Slyšíte to? Jako by polovina diváků odešla. Je to moc zajímavé.

Skupina vědců kus od pobřeží Louisiany používala dálkově ovládané vozidlo, pomocí kterého přenášeli záběry z oceánu, když uviděli vorvaň. Co to je? - Proboha. - Co to je? - Koukejte. - Máme tu keporkaka. - Paráda! - Snad to přenášíme. Nejzajímavější věc, co se může přihodit skupině mořských biologů, je, že uvidí vorvaně.

Chcete vidět mého vorvaně? Myslím tím svůj penis. Nejlepší je, když ti vědátoři začnou s vědeckým humorem. Nechcete si udělat print screen? Dám mu znamení. Přicházíme v míru. Nevím, jestli to bylo úmyslné, ale když to posloucháte vytržené z kontextu, zní to dost oplzle.

Protože si ani nevrznou. Dělám si srandu, vědci jsou super, běžte do nich. - Jsme už dost hluboko? - To taky řikala. - Ahoj, zlato. - A pojď k taťkovi. Očuchá nám spodek. Jo, tu vůni miluju!

Jsem v tom sám? Důvod, proč jsou vědci tak na větvi, je, že je velice vzácné potkat vorvaně z takového vozidla. A velryba se celkem zdrží, to vozidlo ji taky zajímá. Hele, dálkově ovládané vozidlo, ta jsou pěkně vzácná. Čau zlato, pojď k mamce. Miluji vůni tvého spodku. Víte, co je ale ještě vzácnější než tohle?

Tohle. Konečně! Jsem rád, že spadl. Pardon, bylo to rasistické? To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Jo, miluju vůni tvého spodku. Jsem v tom sám? Miluju vůni tvého spodku. Evoluce!

Tvou kůži. Tvou kůži, prosím. Díky. Když už takhle chodí, tak byste mysleli, že tam dají nějakou nekouzalvou... Sakrafix! Poklopka, to zní oplzle. A teď už zní oplzle i poklop. Sakra. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

3:17 uviděli vorvanĚ
Jinak by mě teda zajímalo, proč sperm whale, když vědci říkají humpback.

00

Odpovědět

Vědci se spletli. Ta velryba je určitě vorvaň a ne keporkak.

00

Odpovědět

Za ty reklamy co hrajou na max hlasitost by vás mohli stáhnout. takže s tim okamžitě něco udělejte, nebo to zařídím a sbohem ad revenues..

04

Odpovědět

no konecne normalne mi uz chybal tento šašek a si hovorim kde sa podeli jeho videa :D dufam ze uz tu bude aspon raz za tyzden :)

240

Odpovědět

Docela sranda, jak Robby skončil v =3 asi před půl rokem, ale pořád dáváte díly s ním. Slušně pozadu no.

439

Odpovědět

komu to cpeš?:D tak pořád dobře že aspoň překládají.. podívej se raději na youtube ať všechno víš:D

341

Odpovědět

Jojo to je velka sranda..obcas kdyz jdem s klukama do hospody tak se nad tim desne smejem...

480

Odpovědět

+cerny strazce vesmiruRuzovy strazce vesmiru: Kvůli čemu se smějete? :D

015

Odpovědět

Zrovna dneska jsem si říkal, že už tu =3 nějak dlouho nebylo...

290

Odpovědět

teprve dneska? ja už si říkal hodně dlouho a konečně!! konečně spadl!:D

300