Oprah je pořádný trumf!Equals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:97
Počet zobrazení:6 480

Dnes má pro nás Robby jeden trapas, texaskou přírodu a drsnou matku. Poznámka: Nepoužíval jsem český překlad Let it go!, protože by komentáře senátora nedávaly moc velký smysl. Videa: - Let it go! - ledové tornádo - původní video jsem nenašel, tohle je náhradní. - protesty

Přepis titulků

Poslední dobou mě něco trápí. Vím, že můžete být rozcuchaní, ale můžete být i cuchaní? Můžete být rozespalí, rozmrzelí, rozzlobení, ale ještě jsem nikdy nebyl cuchaný. Rozezvonil se vám někdy na veřejnosti mobil s trapným vyzváněním? A víte, co je horší? Když se to stane v živém vysílání. Když jste senátor. Republikán Pat Roberts seděl 16.

dubna na schůzi, když... Nech to být... Nechte to být, pane... Nechte to být? Nerad ti kazím iluze, ale nemyslím si, že Ledové králoství cílilo na postarší politiky. Jediná spojitost může být, že mají taky ledové srdce. Politický stěr. Asi to mohlo být i horší. Mám rád velké prdele, nemůžu vám lhát.

Nikomu to ale nevadilo, asi si všichni říkali: "Ještě, že to není můj telefon." Senátor Robert ale situaci "úžasně" zachrání "skvělým" vtipem. Nechte to být, pane... Moc smysl to nedává. Nebylo to nic moc. A pak znova na Twitteru. Obama by to měl "nechat být". £ProVnuky Co kdyby používal disneyovky k šíření svých politických názorů?

Řiď se svým svědomím. Jsem skutečný chlapec. Pojďme už konečně ty Huny porazit. Pardon, to bylo urážlivé. Myslel jsem gaye. Zajímalo by vás, kde se vzal termín "matka příroda"? Já jo. Hlavně když vidím takovéto video, možná jsem sice v menšině, ale moje máma mi na hlavu ledové koule neháže.

Záběry jsou původně z televize ABC z 26. dubna, kdy tornádo v severním Texasu vytvořilo ohromné krupobití. Můžeme se někde schovat? Pane bože, to jsou největší kroupy, co jsem kdy viděl. Jsem celý od skla. Jako by tornádo nestačilo, muselo to být ledové tornádo? OK, Texas nám zas ukázal, zač je toho loket. Vypadá to děsivě.

A trochu jako nízkonákladový katastrofický film. Hlavně na konci, u té divné stodoly, kde přistanou mimozemšťané. Ale ne, ne, potřebuju na Twitter. Mimozemšťané existují! Fakt, není to jen speciální efekt. Podle popisku byly kroupy velikosti softballového míče. A matka příroda je drsná nadhazovačka. První strike. Druhý strike. Týpci asi věděli, do čeho jdou. Podle kamery a udělátek, co v autě mají.

Je možné, že jeli do bouře, aby ji natočili. Nechcete-li skončit v této situaci, přestaňte jezdit za tornády. Problém vyřešen. Jinak vám matka příroda nakope prdel. Když jsme u matek, co nakopou prdel... Tady je další. Obsah posledního videa je dost kontroverzní. Rozhodovali jsme se, jestli vám ho pouštět, ale podle toho, kolik nasbíralo zhlédnutí za 3 dny, a taky že o něm mluví na Twitteru a ve zprávách snad všichni...

Říkali jsme si, že bychom taky měli. Chvilku budu vážný. Slyšeli jste o baltimorských nepokojích? Začaly poté, co 25letý Afroameričan Freddie Gray zemřel ve vazbě. Většina protestů byla mírumilovná, ale některé se zvrhly v násilí. Proto je pochopitelné, že máma ve videu nechtěla, aby tam její syn chodil. Záběry jsou z 29. dubna ze zpráv televize ABC. Matka Toya Graham na nich táhne svého náctiletého syna od protestů. Je vidět, že je nejen naštvaná, ale taky má hrozný strach.

Později se svěřila, že nechtěla, aby její syn dopadl jako Freddie Gray. Nemám jí to za zlé, její syn je mladý a navíc má na obličeji masku. A masku si neberete, pokud plánujete se nezapojovat. Pár lidí matku kritizovalo za to, že na syna použila násilí, ale ona ho prostě chtěla odtamtud dostat. V tomhle jsem na její straně. Stejně jako spousta lidí, včetně Oprah. Ano, Oprah matce zavolala, aby ji podpořila.

Tady to máte, hateři! Oprah je pořádný trumf! Teď už asi máma nebude mít problém držet syna na uzdě. To je totiž neomezená kreditka nabitá slovy: "Já ti to říkala". Pokud vám pořád dělá starost, že použila násilí... Nechte to být. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Jsem skutečný chlapec.

Výzbroj do nepokojů, která vydrží i útok matky. Udělej to. Rozesměj mě. Skvělá režie, Justine. Díky. Polož to. Republikán Pat Roberts se hodil do klidu na této schůzi. Možná je to tou kravatou, nějak mi nesedí.

Vtipy. Miláškové, miláškové hobitci. Slyšel jsem, přísahám. Mami! Střih. Střih! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

víc matek jako je tahle... Představte si ten úžasný svět plný takových matek

141

Odpovědět

Ony jsou i nějaké jiné?

12

Odpovědět

Jen malá poznámka k překladu (2:16) "Podle popisku byly kroupy velikosti softballu" - to nedává moc smysl. Zde by bylo lepší použít "...velikosti softbalového míčku/míče". Softball, stejně jako třeba football, nemusí nutně znamenat onen sport (záleží na kontextu).

30

Odpovědět

Díky, opraveno :-)

40

Odpovědět

A čo je presne na poslednom videu kontroverzné? Mama napráskala parchantovi čo išiel rabovať obchody.

370

Odpovědět

Protože v USA když dáš facku dítěti, tak ti sociálka řekne, že je to týrání.

231

Odpovědět

Myslím, že celá kontroverze nebyla ani tak o téhle konkrétní rodince, jako spíš o událostech, které se odehrávaly v celém městě.

130

Odpovědět

Největší sranda, jak mluví o tom "použití násilí" :D wtf? možná bych to bral u dítěte, ale to on už rozhodně neni...

140