Ovcí do rozkrokuEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:271
Počet zobrazení:5 100

Dnes se s naším Robbym podíváme na pomstychtivé hospodářské zvíře, na kdysi nový iPhone 6 a na to, jak to dopadá, když neumíte prohrávat. Videa: - útok z hlušin - vražda technologie - pomsta zvratků

Přepis titulků

Čest, jak je, Ameriko? Já jsem Stephen Kramer Glickman, chtěl bych pozdravit všechny svobodné maminy, které ulítávaly na starém dobrém Big Time Rush. Mám vás všechny rád, děvčata! Sledujete Equals 3! Díky, Stephene. První video je z Texasu, takže tam bude asi někdo jezdit na býku nebo na koni nebo...

Na ovci? Tenhle týpek se údajně opil a chtěl svým přátelům dokázat, že je trpasličí kovboj. Jestli je vám teď té ovce líto, ještě si chvilku počkejte. Možná proto byla ta ovce tak klidná, i když si na ni ten chlap takhle dovoloval. Já tě zkopu, že se budeš divit. Na co si vlastně s tou ovcí hrál? Copak takhle dělají koně? Ve chvíli, kdy ta ovce začne házet zpátečku, se všichni smějou, protože tuší, co se stane. Kameraman to ví, růžový panter to ví, i ovce to ví.

A je to přesně takové, jaké si to všichni představovali. Na konci se ale všichni usmíří. - V pohodě, brácha? - Ale jo, dík, že se ptáš. Z toho plyne ponaučení: měl by si dopnout další knoflík. Co? Nikomu jinému to nevadí? Minulý pátek vyšel nový iPhone 6, na videu uvidíte kluka z Austrálie, který si ho jak první koupil. Tohle je ten kluk, co si jako první pořídil mobil.

Zbytek lidí tvoří miliony zaměstnanců médií. Ukaž nám ten mobil! Ježiš, to je trapný. Hlavně protože video zveřejněné médii zhlédlo přes 13 milionů lidí. Musím říct, že jsem to tak trochu čekal. Koukněte se. Je nervózní, kolem něho jsou samé kamery, tu krabičku musí nejdřív protřepat, nemíchat, aby ji otevřel, kouká na něj blondýnka, drží tu krabičku šikmo a je to iPhone!

Podstatou iPhonů je padat! Kdo vymyslel takhle je balit? Je to hovadina. Hovadina! Mají na ten mobil celou krabici, ale dají ho hned navrch, aby zničili život jednoho šestnáctiletého kluka. Styď se, Apple! Lidi, co postávají kolem, jsou hovada. Slyšeli jste, jak bručeli? Hlavní je, že ten mobil to přežil.

Ovšem ten hoch je poznamenán na celý život. Z toho plyne ponaučení: nikdy v ničem nebuďte první. Poslední video se odehrává v Irsku na University College Dublin. Tahle univerzita pořádá každoročně soutěž v pojídání nazvanou Železný žaludek. Soutěžící musí sníst a vypít odporné věci. Když se pozvrací, vypadávají ze hry. Letos se jim to trochu zvrhlo. Sledujte tohohle studenta. Tady dole je žlab, do kterého se soutěžící můžou vyzvracet, kdyby na to přišlo. Ty kráso!

To si děláš srandu! Okamžitá karma! Když neumíš prohrávat, skončíš v korytě se zvratky. Zasloužil si to. Soutěž je na univerzitě už tradicí a každoročně mezi pochutinami nechybí žrádlo pro kočky, rybí tuk a něco, čemu říkají "voda z jezera". Znám jedno pravidlo: nepřihlašuj se do soutěží, kde se vyskytují ochranné obleky.

Měli by dát pár i ochrance, protože se zjevně toho klučiny nechtěli ani dotknout. Jdi támhle. Nechoď sem. Jdi tam! Vylez stranou. Nesahej na mě, voe. Nejvíc ze všech si to dává ten moderátor. Spadnul jsi tam! Spadnul jsi tam! Mohl být o něco málo kreativnější. Zdrhni, nebo vrhni! Jeviště není hnojiště!

Dej jim do koulí! Dej jim, počkat co? Z toho plyne ponaučení: karma je svině! A nikdy nejezděte opilí na ovci. Tak jo, můj čas vypršel. Koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. - Dej jim do koulí! - Béé. Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz Tlustý ruce, hovada!

Jsem citlivý člověk.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

proc uz neni dalsi epizoda/predchozi epizoda tlacitko ? :D :/

00

Odpovědět

Ovce !!! :)

22

Odpovědět

Nechápu proč v Americe hrají chlastací/blicí hry. Za život jsem párkrát zvracel kvůli různým důvodům, ale pokaždý to bylo pěkně nechutný a nepříjemný a dobrovolně bych to nikdy nepodstoupil.

847

Odpovědět

On Dublin je totiž k Americe docela blízko, viď?

990

Odpovědět

+SteverTak nemyslel jsem konkrétně toto video, ale když se podíváš na bratrstva v Americe tak si myslím, že to tam je nějak takhle (né že bych to zažil) nicméně ať v Irsku či v jakékoli jiný zemi je to pěkně debilní hra :D Navíc, že je to Dublinu jsem nepostřehl :D

216

Odpovědět

+SteverKdyž se podíváš na bratrstva v americe..né že bych to zažil..njn když si děláš obrázek podle filmů jako jsou prcičky tak to je pak těžký...

140

Odpovědět

Chápu, že nenávist k americe je obecně velká a vše špatné vzešlo od nich.... Nicméně Irsko je opravdu kapku jinde.....

630

Odpovědět

Připomněl si mi video kde si Američané pletou Austrálii s Irákem a všichni češi tam píšou bože ty američané jsou ale dementi to by se u nás nemohlo stát...a vida i my máme pár takových "dementů" ;)

371

Odpovědět

To vůbec nemusí být Amerika nebo Irsko, i u nás vidím běžně teenagery se těšit na to až budou zas dneska "na sr**ky"...

90