POZOR!Equals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:254
Počet zobrazení:4 771

Dnes si pro nás Robby připravil jednoho holuba, taťku závodníka a ne zrovna šikovnou kadetku. Videa: - soplík - táta - granát

Přepis titulků

Někteří lidé tvrdí, že Vánoce v L.A. znamenají, že nemáte sníh. Ale ve skutečnosti nemáte akorát představivost. Nesnáším tě. První video je z Vine a je týden staré. Bylo natočeno na zápase v kopané a je hodně znepokojivé. Horší než to, že říkám kopaná namísto fotbal. Fanoušek Evertonu jde na své místo před začátkem zápasu. Dloube se v nose, co to dělá?

Utírá se... To není v pořádku. Je to nechutné. Působí jak sociopat. Nejen že jí dal soply na hlavu, ale taky jí přitom úchylácky šahal na hlavu. Už jsi doma, soplíku. Když už se musíte dloubat v nose, aspoň to utřete do džínů, zdi, sedadla v autě, přítelkyně, psa nebo to sakra snězte jako normální člověk.

Je tam spousta míst, kde to mohl utřít. Bunda toho děcka nebo jeho bunda nebo bunda té sekuriťačky, barvu soplů už má. Někteří lidé si myslí, že si do jejích vlasů neutíral soply, nejdřív se totiž rychle otřel o zeď. Možné to je, ale i bez soplů je to šahání na hlavu dost znepokojivé. Chlupatý sopel.

Chudák ženská. Představte si, že se na to video kouká. Hele jsem v televi- proboha! Další video má milion zhlédnutí a nejsuprovějšího tátu ze všech. Je na něm tenhle závodník, jak tráví čas se synem. Nebo ho trestá, těžko říct. Hele na jeho obličej. Úplně vyšiluje, zatímco taťka je v klídku a není to Jesse Pinkman z Perníkového táty?

Někdo by řekl, že je na houby rodič, ale já myslím, že je super. Dítě je v sedačce, táta střízlivý a všichni mají pásy. Bezpečnější než spolujízda na Floridě. Možná ho chce něco naučit. Tohle se stane, když píšeš za volantem. Je třeba mít na paměti, že je profi závodník, nebo drifter. Zajímavost: drifting je stav, když zatočíte tak zostra, že kola přijdou o pohon a jdou do smyku. Je o tom série dokumentů, Rychle a zběsile.

Dělají to profíci na uzavřených tratích. Nebo kreténi na parkovišti. Tvá kára nikoho neohromí, kámo. A hele, klukovi se to líbilo. Táta je vinen pouze tím, že mu navždy zkazil zábavní parky. Horské dráhy jsou pro srágory. Poslední video má asi 2.5 milionu zhlédnutí a je z Rio de Janeira z tréninku policejní jednotky.

Kadetka se v něm učí, jak správně házet granát. A mohla by ho hodit sem, kde nic není, ale ona ho omylem hodí na své kolegy. (Hodně, hodně řevu) (Exploze) Nikdo naštěstí nebyl zraněn a všichni nakonec začnou tleskat a smát se. (Hodně, hodně jásotu?) To té chuděře nikdy nezapomenou.

Když někdo řekne: "Házíš jako holka", mají na mysli tuhle holku. Hodně holek umí skvěle házet, ale tahle prostě ne. Myslím, že někteří už ji házet viděli, protože se dekujou předem. Ale ne, ne ne. Za špatnou mušku ji vinit nemůžete. S házením granátů totiž moc lidí nemá zkušenosti.

Granátomet z Goldeneye se nepočítá, Dane. A když někoho učíte házet granátem, proč používat funkční granát? Hele na ten kouř, to byl fakt granát. Měli by začít něčím méně nebezpečným, třeba jablkem, tenisákem, čímkoliv kromě granátu. Lekce házení možná selhala, ale lekce "honem se dekujte" vyšla na výbornou.

Honem se dekujte! Snad se kadetka moc nestydí, podělala to sice, ale učila se přitom chránit svou zem. Víte, kdo by se měl stydět? Tenhle chlápek. Úchyl. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Co?

Až takhle úchylné? Dobře. Dobře já. Už se aspoň blížím? Hairy Potter. Máte šajn, jak to vyslovit? Jesse! Neutírejte si soply do cizích vlasů. Základy rodičovství, které někdo vynechal.

Jedno ef a jeden fuck, že? Tak to jsem šťastný. Mrzí mě to. Polepším se.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tenhle díl mě hodně pobavil :D

73

Odpovědět

Ten holub v názvu je velice zavádějicí... celou dobu jsem čekal na opravdového holuba... pak jsem si uvědomil... aha :D

131

Odpovědět

Pak sis uvědomil, že tvůj život nikam nevede od doby, kdy ses dostal do zvláštní školy.

020

Odpovědět

lepší vrabec v hrsti než holub na hlavě

140

Odpovědět

Ray házení batoletem má vychytanější.

1011

Odpovědět

*Ray měl házení batoletem vychytanější.

134

Odpovědět

tak ten nade nebyl ostrý, byl to očividně cvičný "dělobuch", protože by neseděli všeci kolem, ale trčeli v zákopech...

522