Raketa podomáckuEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:277
Počet zobrazení:5 107

Je tu pondělí, a tak se s vámi dělíme o další díl Robbyho Equals 3. Dnes si ukážeme, jak vycestovat do vesmíru bez finančních prostředků, jak ignorantská mohou být některá mimina a na jaké počasí si musí zvykat chudáci Rusi. Videa: - kosmonaut - mimino - kroupy

Přepis titulků

Čuste, lidi. Tady Zack Ryder z Long Islandu. Sledujete Equals 3! Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz První video nejdříve zveřejnili na Huffington Post, ale pak ho rychle smazali. Tak jo, jdi na to. Stejně jsem na to moc tlustý. Dobře. Ty kráso, na britské kosmonauty se letos v rozpočtu nedostalo. V hlavě toho chlápka to vypadalo asi trochu jinak.

Čekal, kdo ví co se nestane, ale nakonec se nestalo nic. S tím se umím ztotožnit. Jdu na vysokou, mami! Nevadí, radši budu vtipnej na internetu. Nakonec se mu ty jeho "raketky" podařilo nastartovat. Trochu. Nejlepší na tom je, že jim den na to shořela kancelář. Dělám si srandu. Ale umíte si představit, v jak ohromný rejži by byli, kdyby se to fakt stalo? - Kde jsou sakra hasicí přístroje? - Myslíte tudlenctu raketku? Ta je...

šikovná. Nebyli tvoji rodiče sourozenci? Tohle video zbožňuju. Jsem z něj úplně naměkko. Je na něm pes, který se snaží vyskočit na postel, aby se pozdravil s miminem... zhruba 58krát. Ne, vážně, 58krát. ACHIEVEMENT ODEMKNUT: vytrvalost hlídacího psa Hádám, že nejdřív se fakt chtěl podívat na to mimino, ale pak mu upadl míček a po zbytek času se ho už jenom snažil zachránit.

Mimino, hej, mimino! Koukej na můj míček... Sakra! Podej mi ten míček. Fakt potřebuju ten míček! Podej mi ho, prosím tě! Posloucháš mě? To děcko se tomu ani nesměje. Sem tam na něj koukne, ale víceméně vypadá, že ho má v paži.

Jako by říkala: "Pche, ty nudnej pse!" "Mám náušnice!" Poslední video je z Ruska. Autor v něm zachytil pěkně hustý počasí. Během pár týdnů ho vidělo přes deset milionů lidí. No ty krávo. V Rusku jsou pláže? Stává se tam tohle často? Mají tam i kovové slunečníky.

Kovové slunečníky! Ty je zachrání před kroupama, meteority i Rockym čtyřkou. Takže... když je tam bombarduje led, znamená to, že je to "studená válka"? Teď vážně, vypadá to hrozně. Když jsem byl v prváku, zažil jsem hurikán Sandy. Byl jsem strachy bez sebe. V životě jsem neviděl tolik vody. Neumím si představit, čím si musí procházet. I když ženská v záběru si z toho dvakrát hlavu nedělá.

Nevypadá, že by z vody nějak extrémně spěchala. Ah, výborně, kroupy. Čerstvý led se mi bude hodit do vodky. Konec světa. Komunismus! Rudé hvězdy. Vodka! Já Rusy neznám... Ale prý jim to jde s vesmírem. Na rozdíl od Britů. Můj čas vypršel. Koukněte na celý videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju.

- Nevyrostl jsi náhodou poblíž jaderné elektrárny? - Proč? RedBull! Jo! Strašný. Očividně neumím tancovat nebo trsat nebo tak. Kevinee!! Asi bych si to tu už měl vyzdobit. Kdo zmlátil toho novýho? Co to má s očima? Rayi, vím, že se na tohle koukáš, a vím, že jsi teď hodně populární, že máš nos nahoru a myslíš, že je moderování pod tvou úroveň, ale nezapomeň, kdo je tady ten pravý šampión.

Já. Mám dost upnutý tričko? Myslím si, že ho mám moc volný. - Kde jsou sakra hasicí přístroje? - Myslíte tudlenctu raketku? Ta červená je nejlepší. Stříká daleko. - Jsi zadanej?

- Ne. - Paráda.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Uvidíme to?

10

Odpovědět

Ne :D!

81

Odpovědět

Odpovědět

Btw bylo by fajn držet se stejných tagů, vyhledávání na VČ totiž nepozná, že Equals 3 je stejné jako Equals Three nebo =3 ;)

60

Odpovědět

"Homemade R..." Toto video již není k dispozici. Jukin Media Copyright Management si nárokuje autorská práva.

02

Odpovědět

Viz níže.

10

Odpovědět

+ABigWhiteWolfVíc než to že to není dostupné je zajímavá ta část o tom managmentu, co tak hrozného tam asi ten kluk řekl že to musel Ray vyhodit, stejně jako předchozí díly.

00

Odpovědět

Nejde mi. Video nenalezeno. :-(

270

Odpovědět

Ach jo. Nechápu to... Z nějakého důvodu Ray ze svého kanálu videa maže (nebo je musí mazat) nebo tam nastaví, že se nesmí sdílet. Stejně to bylo u prvního dílu, ale ten nahodil znovu. Nevím, co se s tím děje, bohužel. Zkusím najít jiný odkaz.

370

Odpovědět

Jste o 8 dílů pozadu o.O WTF? Mě se zdálo, že Raye jste překládali snad jenom o jedno video nazpět :(

20

Odpovědět

Ono to je tím, že Robby to vydává 2x týdně a tady se to objevuje jednou :)

30

Odpovědět

Dnešní díl byl dobrej :D Ale mohli by si sakra odpustit ty trapáky na začátcích :)

671

Odpovědět

Medzi tými trapákmi sa objaví aj Ray :D

25

Odpovědět

Postreh k prekladu: 1:12 sa ho Ray pýta, či sú jeho rodičia súrodenci.

120

Odpovědět

Díky za opravu. ;-) Ta věta se nám zdála divná, ale nedošlo nám to. :-D

10

Odpovědět

Je tak dementne trápny až je to dobré :D. Dokonca sa mi páčili vsuvky s rayaom.

108