Rapující bělošiEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:177
Počet zobrazení:3 842

Dnes má pro nás Robby mstivou kočku, hravá zvířátka a jedno "hudební" video. Videa: - karma - želva a fenka - Three beat slide

Přepis titulků

Ach, Velikonoce, čas, kdy oslavujeme zmutované zajíce, kteří schovávají čokoládová vejce, a další křesťanské motivy. To přece dává smysl. První video jsem našel na Facebooku, tak mu říká vaše babi, je z 15. března a 22 milionů zhlédnutí nasbíralo za pouhé 2 týdny. Je pro milovníky videí, kde kretény zbijou kočky. Tenhle týpek chce očividně natočit nějaké skvělé hudební video, ale kočka mu to kazí.

A pak zasáhne karma. Zasloužil si to. Doufám, že to ta kočka udělala schválně, aspoň pro jednou by kočky využívaly své síly k dobru. Vypal, hade. Pořád tam sedíš? A jakou píseň musel právě teď hrát? Beztak Wonderwall.

Dnes bude den, kdy ti kočka nakope prdel. Měl by kočce za ta zhlédnutí poděkovat, protože buďme upřímní, na tvoje akustické video by se stejně nikdo nedíval, kreténe. Proto si tam asi dal 2 extra kytary a měl na sobě sluneční brýle, i když byl uvnitř. POZOR, BLBEC. Ne, nestydím se, že jsem na něj hnusný, on byl hnusný na kočku.

Beztak není jeho. Určitě je to kočka jeho přítelkyně, protože chlápek, co kope zvířata, beztak nezalívá kytky, nedává na stolek svíčky a nemá čuprové hodiny. Jsou to super hodiny. Beztak nemá ani přítelkyni, určitě ještě žije u maminky. Ne že by na tom bylo něco špatného.

Dobře vaří, jasný? Další video se před několika týdny objevilo na Gawkeru. Je na něm želva, která si opravdu, ale opravdu věří, opravdu. Tahle želva se snaží chytit tohohle psa. Spoiler alert: Nechytí ho. Obdivuju jeho vytrvalost, opravdu věří, že toho psa chytí.

Je to jako ten moment, když... holka, co se vám líbí, si skoro uvědomí, že existujete. Skoro. Ahoj, já jsem Robby. Sakra. Rád tě vidím... Sakra. Hej, ahoj. Jak je? Pes si ale určitě myslí, že si s ním želva hraje. Typická čubka. Ty si myslíš, že jsem krásná?

Nesnáším tě. Co? Je to fenka. Je to čubka. Fenka se jmenuje Dolly a želvák je Sheldon. Sheldon? (Krunýřák) Oba byli adoptováni z útulku a hned se z nich stali kamarádi. To je roztomilé. Jako od Disneyho. Sheldon má nulovou šanci chytit Dolly, ale to je mu jedno.

Tak na tebe, kluku. Jako v prezidentských volbách, máte republikány a demokraty a třetí stranu, která nikdy nevyhraje, ale stejně to zkouší. Tak jo, Zelení. Zklamalo mě, že Zelení nepijou jenom zelenou. Poslední video je hudební video, které je mi nepříjemné. Je z července, ale na Facebooku pořád frčí, jako chlamydie, kterých se nemůžete zbavit.

Rodinná kapela Three Beats Slide vydala další hudební video. Jmenuje se Hop, hop, klouz a je to velmi... Jo... Je krásný den, pojďme si ven hrát. Máme balónky s vodou, máme lemovku. Krok, krok, krok, hop, hop, hop, lechty, lechty, jó! Jdu si se svými holkami, poslyšte, jsem s přáteli, být s kamarády je mi odměnou, když venku nelítají mouchy a dobře se bavíme, slunce hezky svítí.

Myslím, že jediná vhodná reakce na něco takového, je... Co to sakra? Vypadá to jako video pro děti, protože zpívají o hopsání a lechtání.

Krok, krok, krok, hop, hop, hop, lechty, lechty, jó! Ale ty čtrnáctky se chovají jako jeho štětky. Pro koho to vlastně je? Já lechtání rád. To dává smysl. A kdo je tenhle geniální rapující pasák? Plácáme komáry jak blbí, to není žádná legrace, točíme se na sluníčku, a opalujeme se jako Sam.

Emineme, jsi to ty? Ale opravdu, mám pár otázek, pane. Proč tenhle týpek akorát ukazuje na koš? Proč holky souhlasily, že v tom budou hrát? A proč se to jmenuje Hop, hop, klouz? Je to Krok, krok, krok, hop, hop, hop, lechty, lechty, jó, lháři! Nevím proč, ale přijde mi to dost úchylné.

Vůbec to není úchylné. Lechtání je choulostivá věc. Lechty, lechty, lechty, jó! Tahle rodinka takovýchto videí natočila už celkem dost. A ano, myslí to opravdu vážně. Nedělejte hudební video, pokud nemáte hudební talent. Jako já. Rozjedem to.

To je vše, co jsem vám chtěl ukázat. Teď vidíte, že umím rapovat a rýmovat. Pokud se vám líbila ta videa, tak v popisku jsou odkazy na ta videa, mám rád slovo videa, tady je ukázka jednoho videa. Líbila se vám dnešní videa? Mně jo. Já jsem Robby Motz, to jméno mé, pod tohle napíšu jméno mé.

Hotovo. Mám rád lechtání. Synchronizujeme za 3, 2,... - Napálen! - No tak, Justine. Promiň, promiň. Bolí to. Gawker, Gawker, divné jméno.

Ta chvíle, kdy... Šepot. Které je tvé? Hele, tamhle je Johny. Které je tvé? Přesně. Je pěkně udělaný. Po tomhle si musím dát sprchu.

Odstřihnu kameru. Ne, tu potřebujeme. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Překladatel buď zcela neovládá češtinu a nebo je totálně vymatlanej.
""oslavujeme zajíce, co schovávají vajíčka, a další křesťanské motivy""
Slovem "další" je zmíněno, že i předchozí vyjmenované patřilo do stejné skupiny. Podobně jako "atp" nebo "etc" "atd".
K čemu mířím - Zajíc co schováva vajíčka není křesťanský motiv, tedy celá věta je položena dost divně. Navíc, v originále je něco jako "pajcnuté křestanskými motivy".
Tedy jak bych to přeložil bez slova "další", nebo nějak volně přeložil jak jsem uvedl výše.

Sorry, možná ej to pedantnost, ale to slovo "další" mě tam fakt irituje, jako kdyby byl zajíc křesťanským motivem...

16

Odpovědět

Vy máte pocit, že na Velikonocích je cokoli křesťanského?

00

Odpovědět

Ne, správně je to ´´neslyšící´´ moje chyba. :D

10

Odpovědět

Nemá to být neslišýcý?

46

Odpovědět

Teda to poslední video je hrozný odpad (velice slušně napsáno) ti lidé jsou zřejmě opravdu hudebně neslišící pošahanci, když jem to video zkoukl celé, tak jsem měl vážně chuť tomu (evidentně asi postiženému) šaškovi dát jednu do obličeje (také slušně napsáno). :)

91

Odpovědět

Zase na druhou stranu, člověk musí obdivovat jejich sebevědomí. Potkal jsem spoustu lidí, co měli hubu plnou keců o tom, že je jim jedno, co si o nich lidi myslí. Teďka jsem poprvé viděl někoho, komu je to zcela evidetně jedno. Já se styděl jen z toho, že jsem na to koukal.

110

Odpovědět

+MarvMarv: V těchhle případech nejde většinou o odvahu či velké sebevědomí, ale spíš neschopnost sebereflexe, pokud to myslí vážně a myslí si, že zpívají jako Elvis. Ale aspoň je sranda :D

90

Odpovědět

neslyšící..*

10

Odpovědět

*neslyšící..

00

Odpovědět

dneska slabý výběr

29

Odpovědět

Kevin Hart a Ice Cube byli teď u Grahama, prosím, co nejdřív to přeložte! :)

83

Odpovědět

nic nemá na...
Oranžádu a rum

92

Odpovědět

Velkej obdiv za překlad strany zelených, která pije jen zelenou :D

290