Řidič drsňákEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:315
Počet zobrazení:5 633

Dnes nám Robby ukáže vybíravého papouška, zázračné dítě a neohroženého řidiče autobusu. Videa: - Titanik - zázračné dítě - zloděj

Přepis titulků

Lidé tvrdili, že jsme tady v =3 nebyli dostatečně nóbl. A na to říkám: hloupost, nehoráznost. Jsem uražen. Reginalde, nadhoď malého človíčka. Dobrý hod. Moc dobrý hod. První video se objevilo 17. října a má přes 50 000 zhlédnutí. Chlápek na něm hraje svému papouškovi Céline Dion.

Polly chce, abys sklapnul. Papoušek buď nesnáší housle, nebo spíše titulní píseň k Titaniku. Teď pošlu k ledu tebe, hajzle. Je mi toho chlapa líto, očividně má svého papouška rád. Udělá si čas na houslové karaoke, obleče se do černého, jo a taky v popisku píše o papouškovi jako o své dceři.

Poté co ho jeho papoušek - pardon, jeho dcera - sejme, vyleze si vítězně na své místečko a vysvětluje, jak se chlápek ocitl na zemi. Spadls. Vůbec jsem tě nesejmula, prostě jsi spadnul. Stává se to často? Útočí snad papoušek pravidelně a pak se vymlouvá?

Omdlels. Byl to pes. Zemětřesení. - Ledovec. - Cože? Další video je z Kuryzystánu. Kyrgyzstánu. No jo, Kyrgyzstánu. Poprvé se objevilo loni a má přes 6 milionů zhlédnutí. Většina videí s dětmi a hudbou je o tom, jak děti milují Katy Perry nebo tu písničku z Ledového království.

Tohle dítě je spíš na starou školu. Jako Mozarta. Jsem fakt ohromen. Je jí teprve rok a už rozumí věcem jako rytmus, muzikálnost a další hudební termíny, jejichž názvy neznám. Crescendo, kadence, Sauvignon Blanc.

Sklapni nóbl Robby. Její výraz napovídá, že už si zažila své. Ale co vlastně? Tato hudba je plná bolesti, úplně jako opruzeniny. A teď hlasitěji, jako byste si chtěli vyřvat dudlík. A zatímco je dítě ve svém živlu, ženy ve sboru vypadají znuděně. Zpívají, každá má stejnou stuhu, znuděné církví a vůbec netuší, že hned za nimi je zázračné dítě.

A je to děcko přirozeně nadané, nebo se to stává, necháte-li děti koukat na Fantazii pořád dokola? Je supr, jak na konci videa nikdo ani nehne brvou, jako by se nic zvláštního nestalo. Holčička píseň perfektně zakončí a pak ji jen nějaká ženská poplácá po hlavě. Jednoleté dítě předvedlo své životní vystoupení a akorát ji poplácají po hlavě? To je v Kyrzystánu běžné, že nikdo není ohromen?

Vyslovuje se to Kyrgyzstán. Boha jeho, nóbl Robby. Proboha, kde jsme vzali laserovou pušku? Poslední video je záznam bezpečnostní kamery z autobusu v Chajle, Chille, Chi... A jo, je po něm. Je na něm dvaadvacetiletý zloděj, který chce okrást ženu v autobusu a přitom velmi smutně selže.

Video začíná nevinně, cestující si kupují lístky a nic nekradou a tady přichází rádoby zloděj. Ukradne téhle ženě kabelku. Řekl jsem ukradne? Myslel jsem zkusí ukrást. A pak dělá, že to byl vtip. Sranda, ne? Kdybych byl silnější, tak bych ti tu kabelku ukradl. A pak selže podruhé a řidič se do něj pustí.

Pokud to nevidíte, ruka se mu zasekla ve dveřích a řidič je zatracenej drsňák, protože jede dál, zatímco zloděje mlátí pálkou. Mají všichni řidiči pálky? Gratulujeme, je z tebe řidič autobusu, tady máš řidičák, klíčky a taky pálku, tu budeš potřebovat. Řidič pojede načas, zloděj nezloděj, na tyhle srandy totiž není čas.

A vůbec se nedívá na cestu. Je to horší, než psaní SMS za volantem - TO POČKÁ! Nebo ne, když máš zloděje ve dveřích, tak je OK to dělat za volantem. To je sprostší, než jsem zamýšlel. A koukejte, jak se z lupiče stane uplakánek během dvou vteřin. Doslova začne brečet a škemrat. Je mi líto, že neumím krást.

Tolik pláče jsem neviděl od Titaniku. Ledovec. To je vše, nezapomeňte se podívat na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Vážně? Překlad: Xardass www.videacesky.cz To je dobrý způsob, jak začít den. Pokračujme v házení dětí.

Hajzle. Ach, Dane, mám ještě spoustu úchyláren. Mám pocit, že tu není dost energie, no tak lidi... Další video je z Kyrgyzgystánu Kyrzystánu? Jediné, co by mě víc ohlomilo. Ohlomilo... V tom byly tři zet.

Kyrzyzyz. Pamatuješ, jak jsem zabil nóbl Robbyho? To bylo dost... dost super.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

S tím dítětem u sboru měl vybrat nějakou tu DnB parodii.

10

Odpovědět

Vtipnější by to bylo bez toho šaška... A ty videa co prezentuje... hodně slabé

128

Odpovědět

jdete stimhle kokotem uz do pici.

dejte zpet THIS IS HARASHO !

337

Odpovědět

Bohužel toho se nedočkáme. Weby musí šlapat brázdu a ruské pořady jsou teď rusofobní histerii zapovězené

114

Odpovědět

Papouch je pěkná svině ! :)

20

Odpovědět

Tak ten autobusák to zahrál hodně dobře.

260

Odpovědět

geniální :)

60

Odpovědět


Odpovědět

to byla (v pořadí) legranda, bžunda a hlína

31

Odpovědět

hledám kluka, který jel 4. května 2014 v autobuse a snažil se mi ukrást kabelku, občas se na mě usmál a měl postavu do červena... :D

440

Odpovědět

Pak to zkoušel i na řidiče, ale ten ho odpálkoval ...

920

Odpovědět

Nobl Robby pobavil. Nevím ale příjde mi, že jeho videa začínají nabírat na kvalitě.

886

Odpovědět

Asi to chcelo len zvyknúť si na neho =)

280

Odpovědět

Celkově sice ano, ale tohle konkrétní video je těžce pod průměr...

...teda až na "Reginalde, nadhoď malého človíčka" :-D

218

Odpovědět

Ray to proste nastavil neuveriteľne vysoko a chvilku trvalo kým sme to prestali priamo porovnávať, teda aspoň ja

143

Odpovědět

Člověk si časem zvykne na ledascos, když ví, že to lepší nebude

16