Rybí fackaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:151
Počet zobrazení:3 819

Dnes má pro nás Robby jednu bojechtivou rybu, záchranu na poslední chvíli a soutěživého Gastona. Videa: - rybička - miluj bližního drona - pomocná ruka

Přepis titulků

Tahle práce je mnohem snazší, co jsem přestal nosit kalhoty. Už je to týden a nikdo si nevšiml. Robby, všichni to víme a prosili jsme tě... Tohle je moje show a moje volba! První video je původně z roku 2012, ale poslední dobou je zase populární, protože ho někdo dal na Vine. Chlápek na něm dostane pořádou facku.

Od ryby. Čekáš, až mě jedna z nich trefí do hlavy, co? Vím, že na to čekáš. Stane se to. Boha... Srazila mi čepici. Taková velká ryba! Koukejte na ty prťavé za ním, ale do hlavy dostane touhle obludou.

Musel dostat pořádně, když mu srazila čepici. Ale možná že přesně to chtěla. Tvá čepka je na prd! Další ryba se v lodi zasekne, jako by ho taky chtěla praštit, ale nepovedlo se jí to. Dostanu tě! Já nic, já muzikant!

Hoď mě zpátky, prosím! Pomoc! Zajímavost: ty ryby jsou skákající asijští kapři, to vysvětluje jejich bojové schopnosti. Tenhle druh je velmi citlivý na hluk a snadno ho vyplaší lodě či vidláci. Šílené ale je, že těsně před tím, než ho ryba trefí, to předpoví. Čekáš, až mě jedna z nich trefí do hlavy, co? Stane se to. Buď už rybou do hlavy v minulosti dostal, nebo je to vidlácké médium.

Jo, bude plácnutí rybou. Taky ojedu tvou sestru. No co, je to i moje sestra. Další video je z 8. ledna a má asi 2,5 milionů zhlédnutí. Chlápek na něm zachraňuje svůj dron před utopením. Tohle video očividně natočil ten dron. Zatím funguje dobře, ale pak mu dojdou baterky.

A začne padat směrem k tomuhle hnusnému kanálu. Sledujte tohohle kluka. Má pořádnou zimní bundu, takže voda musí být ledová. Ale stálo to za to, no koukejte. Ruce natažené, v očích toužebný pohled. Ten pohled znám. Miluju tě.

Kluk do vody asi naklusal proto, že svůj dron miluje a taky proto, že je drahý jako prase. Člověk by ale očekával lepší přípravu. Když se dron nesmí namočit, nelítej s vybitými bateriemi. Zvlášť tady. VODA! Aspoň že má to video šťastný konec. Nikdy tě nepustím.

Dobrá zpráva: zachránil dron. Špatná zpráva: v kapse měl iPhone. DĚLÁME SI LEGRACI Poslední vide je z 2. ledna z Disney Worldu a má přes 8 milionů zhlédnutí. To je virální! Nějaký chlápek na něm vyzve Gastona na souboj v klikování. Blbej nápad.

Gaston je totiž pořádné zvíře. - Jsi silnější než já? - Myslím, že jo. - A jaká je výzva? - Kliky. - Soutěž v klicích? Máme tady vyzyvatele na kliky. Kde máme odměnu? Já budu odměnou. Přihlásila se. Jen abys věděl, neumí vařit ani uklízet. Připravit, teď!

Jedna, dvě, tři... No tak, honem, jsi pomalý! Vypadá, že má potíže. Možná potřebuje pomocnou ruku. Jasný že kluk prohrál, koukejte na ty svaly! Poprvé jsem si při pohledu na chlapa řekl: Jsou pravé? Tenhle herec musí být silák, pokud ho pořád někdo vyzývá. První den v práci.

Stý den. Nejen že je silák, ale je i vtipný. Vypadá, že má potíže. Možná potřebuje pomocnou ruku. Pomocnou ruku... Chytrý a vtipný, Belle neví, o co přichází. Jen abys věděl, neumí vařit ani uklízet. Aha, už chápu.

Ale vážně, ten herec je skvělý. Tak dobrý, že se stal během pár měsíců několikrát slavným. Taky je jako Gaston skvělý. Sedí na něj každá vlastnost z té písničky. Nikdo není tak uhlazený jako Gaston, ani rychlý jako Gaston, nikdo nemá tak silný krk. Co je tak skvělého na silném krku? Hodí se, když jste tenhle chlápek.

Tvoje čepice je na prd. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Tohle je moje show a moje volba! Hledají se: Robbyho kalhoty. Zajímavost: tak jo. Moje hruď vypadá nabušeně.

Takhle můj mozek maže data. A... prázdno. Vypadám trochu jako strejda. Teď musíme mít nepovedené záběry. Tam vysvětlíme, že tričko jsme nacpali štěňátky. Kriste. Takhle vypadáš jako silák. Funguje to! Vypadá to jako svaly a přitom jsou to štěňata. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Škoda jen, že Gaston je již po smrti, takže se podobných videí(nových) už nedočkáme.

10

Odpovědět

Tak máme 1.9. a kde je ten slíbený HTML5?
Můj iPad již čeká :-)

60

Odpovědět

Niesu tu lepsie videa k prekladaniu ako tento dement ? Pozera sa nanho malo ludi a mohlo by tu byt nieco lepsie.

356

Odpovědět

Během týdne jsem zhlédnul 1. sérii seriálu Gotham a hlas Robbyho mi až příliš připomíná Tučňáka :D

20

Odpovědět

gaston překvapil, myslel jsem, že to má vycpané

420

Odpovědět

jo no ty půlkliky dělá fakt dobře :-D

540

Odpovědět

+Kelder007on je dela pouze tak rychle, ze ty si myslis ze to jsou jen pul kliky. Neco podobneho by jsi videl u supermana

56