Rybí fackaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:180
Počet zobrazení:6 445

Dnes má pro nás Robby zákeřnou rybu, společenského pejska a nejnovější zázrak techniky. Videa: - placák - žrádlo - Bondovo auto

Přepis titulků

Chlápek vejde do baru a hned ho vykopnou, protože mu ještě nebylo 18. A byl jsem to já, včera večer. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Co dostanete, když dáte roztomilé děcko hned vedle zdánlivě mrtvé ryby? Asi půl milionu zhlédnutí na Youtube. Tohle video se jmenuje rybí cuk a není těžké zjistit proč. Může ji dát někdo zpět do vody?

Praštila tě do hlavy? Ryba v ksichtu! Možna bych se tolik neměl vyžívat v dětské bolesti, ale... internet! A nejvtipnějši, ale nejsmutnější část toho videa? Otázka, kterou kluk položí těsně před plácnutím. Může ji dát někdo zpět do vody? To máš za to, že chceš být milý.

Já už to taky vím a hodný nebývám. Hlavně ne k ženám. Pardon slečno, máte nit na prsou. Chtěl jsem být dobrým samaritánem. Podle věrohodných komentářů je tahle ryba kaproun obecný. Zajímavost: kaprouni ovládají bimodální dýchání, což znamená, že mohou dýchat ve vodě i na vzduchu. A na výšce měli gay fázi.

Šplouchaj to oběma směry. Protože tedy na vzduchu umí dýchat, byl kaprou asi v pohodě a čekal na děcko, co může přetáhnout. Pojď blíž, jsem úplně mrtvej. Jejda, dostal jsem tě! Rybí facka! Naštěstí je kluk v pohodě, zasměje se a je to. Což je super, kdyby mě sejmula ryba, brečel bych. Jako děcko, ne teď.

Rozhodně ne teď. Další video nasbíralo od 27. března 2 miliony zhlédnutí a vykouzlí vám úsměv. Ale pokud nesnášíte radost, tak se uvidíme v komentářích. Jeden pejsek nechce jíst sám. Který asi? Připomíná mi to... Ten moment, když... Chcete sedět s oblíbenými dětmi.

Ahoj Paulie, pamatuješ si mě z matiky? Ahoj. Nejlepší je, že to video jde pustit pozadu. Když ho pustíte pozadu, tak pes od kamaráda odchází a pak umře hlady. Mnohem temnější... Ne tak roztomilé. Ale co, je to hrozně roztomilé. A zvuk, co vydávají jeho packy? Jako by byl maličký stepař. Paráda.

Tak roztomilý! Není to jedna z nejroztomilejších věcí? Ano, je to výzva. - To snad ne. - Jen pojďte, trolové. Proboha, proboha! Prostě si užijte roztomilá videa. Máte rádi kočky a rolby? Ty v dalším videu nejsou.

Poslední video má 9 milionů zhlédnutí a je na něm super technologie. Tohle je potápěčské auto, jede po cestě a pak jezdí pod vodou. A pak... To je vše? Asi jsem čekal něco, co jede rychleji než kolotoč. Řasy jsou zelené, a tahle loď je děsně pomalá.

Kde jste nechali rychlost, finesu a hlavně střechu toho auta? Postavil jsi auto, co se potápí, a zapomněl jsi na střechu? Chlápkovi nepřišel měsíčník Zdravý rozum. Když už chcete být jako James Bond, což je očividné, hele na ten oblek, pozére. chcete mít hračky v suchu, ne? Teď ze mě zvlhneš. A sakra. Tohle potápěčské auto postavila švýcarská firma Rinspeed.

Nepřekvapuje mě, že švýcarské auto nebylo nic moc, já mám rád akorát švýcarskou čokoládu. A taková autíčka jsou pak moc dobrá. Ale Švýcarsko by mělo dělat, co umí. A tím myslím čokoládu. Vím, že Švýcarsko není jen čokoláda. Klid, trolové. Je to super nápad, ale je děs, jak pomalé je to auto pod vodou.

Lžou nám. Předjíždějí ho i chodci. Máš zapnutý blinkr. Vypadni z předjížděcího pruhu. Jak by to uteklo bondovskému záporákovi? Pan Bond je v přístavu. Asi na něj počkám na druhé straně. Za chvilku tu bude. Určitě se zasekl v zácpě.

Zkoušeli jste mu volat? Nemám celý den. Je to neslušné. Já si jeho času vždy vážím. Už se nudím, vypusťte tajnou zbraň. Kde je? Kde je zlá fackující ryba? Jak jako že ji chytili? To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku.

Jinak vás zabiju! Já jsem Doktor Záporák a pod tohle se podepisuju. Klid, trolové. Klid. Náš hrdina: Strážce Interwebu. Ten moment, když... Bude nás rušit ta obří Godzila, která se nahoře nabíjí? Můj bože. Nový kostým.

Jdeme na to! Paráda. Směšné. Konečně. Rolák, co mi sedí. Ochránce vesmíru. Interwebu. Mám moc! Jsem lovec trolů. Nechci se chvástat, ale je podle mé dračákovské postavy.

Nemůžeš ovládnout svět! Já tě zastavím. To se pletete, pane Bonde. Ovládnu. Pardon.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To už nic nebude?

50

Odpovědět

neviem možno halucinujem ale táto časť mi od neho prišla proste najsmiešnejšia :D

120

Odpovědět

video ok, ale: OH MY GOD VŠIMNUL SI TAKY NĚKDE FIREFLY REFERENCE NA JEHO TRIKU? :D :D:D:D

40

Odpovědět

VIDEACESKY, neviem co ste urobili so strankou ale Eset mi zacal vyhadzovat trojskeho kona na kazdom videu, a zakatuje mi videa... JavaScript/lframe.MO hlasi trojskeho kona.

45

Odpovědět

+EsetTotéž Kaspersky. Na celých stránkách, ani pořádně nejde napsat tenhle komentář.

20

Odpovědět

+EsetPodrobněji:
Požadovanou URL adresu nelze zobrazit
URL adresa objektu:
http://www.videacesky.cz/
Důvod:
objekt je infikován: HEUR:Trojan.Script.Generic

-----

Stahování zablokováno;
http://www.videacesky.cz/wp-includes/js/wp-emoji-release.min.js?ver=4.2.7
Trojan-Downloader.JS.Iframe.div

(např.)

20

Odpovědět

+EsetŘešíme to, díky za zprávu.

40

Odpovědět

+EsetJe to chyba Esetu, už se za to omluvili a aktualizace virové databáze to opraví.

40

Odpovědět

How do Reavers clean their spears? They put them through the Wash.

11