Rybka zabijákEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:363
Počet zobrazení:5 151

V dnešním díle vám Robby představí jeden stylový dopravní prostředek, ukáže vám, jak se loví piraně a pustí vám přehnanou reakci na rozpadající se ledovec. Přejeme příjemnou zábavu! Videa: - pitbulové - piraně - ledovec

Přepis titulků

Čau, tady Michael Jackson. Sledujete Equals 3! Dík, Michaele. Pitbulové mají stejně jako Michael špatnou pověst. Ale tenhle borec přišel na to, jak je pořádně zapřáhnout. Doslova. Můžem? Tak jo, jedem! ČUBKY SI SE MNOU VŽDYCKY DĚLAJ, CO CHTĚJ To je bomba!

Viděli jste tu rychlost? To je jenom venčí, nebo jezdí takhle stylově do práce? Jo, mám tu práci na háku.... Co to tu zkouším? Tuhle káru mu nikdo jen tak neukradne. Haf, haf! Haf, haf! *** Robby dál mimo záběr štěká, aby splnila tahle pasáž účel Nebo jen nechce, aby ho stavěli fízlové?

Hej, vy s těma pitbulama! Zastavte! Nevím, proč mluvím britsky. Je to točený na Floridě, takže ty pitbuly celkem chápu. Ochráněj vás před aligátorama, vidlákama... Pitbullem. "Nenavážej se do Pitbulla!" Fakticky, Florido, co to má bejt? Další video je z Brazílie. A připomíná mi, proč bych tam nechtěl žít.

Znáte to přísloví: "Dej člověku rybu a nasytíš ho na jeden den, dej holce sexy kraťasy a kuře a uloví ti hafo piraní." Takhle Brazilci fakt chytaj piraně? Nebo je to metoda alá Kachní dynastie? Miláčku, podej mi kuře, jdu na piraně! Na medvědy se můžu vykašlat. Chci pořádnou rybu. Budem jíst stylově! Evidentně to zabírá, ale proč podstupovat takový riziko? Stojí na uzounkým prkně, i když má hned vedle molo.

A ještě to učí děti? Možný překlad: "Teď já, mami! Chci si to zkusit!" A co si o tom asi myslej ty piraně? Zničehonic přiletí do vody kuře a vezme jim kamaráda. Že by to pro ně bylo nanebevzetí? Z Brazílie mě trefí! Poslední video je z Kanady, země plné losů, javorovýho sirupu a ženských, který se dívaj moc často na Titanic.

Utíkej, Ricku! Honem! Běž! Běž! To video se mi hrozně líbí. A ne kvůli ledovci. Tý ženský totálně hráblo! Myslí si, že se na ně od toho ledovce řítí obrovská vlna nebo, soudě podle jejího řevu, Godzilla. Utíkej, Ricku! Honem! Běž! A řve dál a dál, jako ty otravný rodiče na dětským baseballu.

- Utíkej, Ricku! Honem! Běž! - Sklapni, mami! Snažím se. To znělo trochu naštvaně. A ještě k tomu řve: "Utíkej, Ricku! Honem!" Co by měl taky dělat, když jsou na lodi? Pokud není Rick Ježíš, asi si moc nezaběhá. A navíc vůbec nereaguje. Utíkej, Ricku!

Honem! Běž! Taky mám kámoše jménem Rick, kterej toho moc nenamluví. Že jo, Ricku? Mával vám. Ale ten ledovec mi nedá spát. - To je dost zlý, ne? - Celkem ano. Ale i kdyby za to mohlo globální oteplování, proč tolik povyku? Tenhle hysterickej řev se dá chápat jen v jediný situaci. Utíkej, Ricku! Honem! Běž! Běž! Tak jo, můj čas vypršel.

Koukněte na celý videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. "Nenavážej se do Pitbulla!"

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mimochodem, Robie je/byl teď v Praze (4fans). Nejnovější díl točil v hotelovém pokoji, jako dřív Ray.

Ale už podruhé komentoval video, které předtím komentoval Ray. Měli by si dávat větší pozor. Konkrétně druhý případ (z nejnovějšího dílu Itchy balls) jsou ti dva malí haranti, co všude po bytě rozsypou mouku. Ray to tehdy komentoval s Gabrielem (díl je tady pod názvem Překvapení?).

20

Odpovědět

Pořád hrůza, může mi někdo vysvětlit proč tahle verze Justina tu musí být, Davidov byl vtipný Ray byl vtipný, ale tohle, smutná náhrada, která je naprosto příšerná. Asi tu už nemá cenu chodit, Horosho bylo dobrý ale chápu Rusáci jsou evil a USA good, tak sbohem

419

Odpovědět

Robby mluví jak naprcanej kačer

76

Odpovědět

Quite. :D

82

Odpovědět

Shut up mom, im tryin :-D Inac vsimli ste si jeho prepotene pazuchy? podobny problem mal aj Ray :-D

120

Odpovědět

Tak kvůli tomuhle jsem se teď musel zaregistrovat :D Co to jsou pazuchy?

51

Odpovědět

+dominator911že by ruce? :-)

15

Odpovědět

+dominator911Podpaží by se dalo říct ;)

30

Odpovědět

+dominator911dominator911 .. v tom případě sis měl dát nick Pazucha911

52

Odpovědět

V jednom díle si z toho dělají srandu a režisér mu stříká pod paži vodu z rozprašovače. Je to díl Best Workout Ever(od 4:35).

00

Odpovědět

Na tom náhledu vypadá k***a strašidelně. Zkuste se na ten screen dívat tak 3 sekundy a pochopíte co myslím..

122

Odpovědět

Rapist alert :-D

10

Odpovědět

"Quite" hláška mě rozesmála na pěkně dlouho :D

101

Odpovědět

Ten s jezisom pobavil :D

191

Odpovědět

Omlouvám se za komentář, ne k tématu, ale bude ještě někdy Norman? Začínám si zoufat.

435

Odpovědět

Zdá se mi to nebo vybírá celkem starý videa? Mám totiž takovej pocit, že jsem všechny tyhle viděl někdy o letní prázdniny na navratdoreality/drsnysvet......

97

Odpovědět

Ono to bude asi tím, že tenhle díl je ze začátku srpna :)

90

Odpovědět

a neni jedno, jak staré video komentuje? :-)

62