Rýmovaná šálaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:193
Počet zobrazení:4 394

Dnes má pro nás Robby dva řidiče, kteří žádnou cenu nevyhrají a kouzelnou šálu. Poznámka: Lorax, o kterém Robby mluví, je dětská kniha známá hlavně v Americe, podle které byl natočen i animovaný film. Více zde. Videa: - tahač - couvání - šála

Přepis titulků

Dvanáctého dne =3 mi diváci dali 12 hozených dětí, 11 mňoukajících koček, 10 trolujících trollů, 9 strašidelných démonů, 8 padajících idiotů, 7 zničených klavírů, 6 ran... Sklapni, Dane! 4 hloupých psů, 3 kočičí hlavy, 2 skvrny od potu a novou epizodu =3.

První video je z kampusu Michiganské univerzity a tahači na něm je nějaká budka ukradená. Díky bohu, že v ní nikdo nebyl. - Je ale třeba říci, že byla varována. - NADMĚRNÝ NÁKLAD No tak budko, pohni zadkem! Ten tahač jel celkem rychle, člověk by čekal, že bude opatrnější. Možná je na tom kampusu ničení budov normální, protože tenhle chlápek prostě běží dál.

Ale, padá budova. Copak je úterý? Řidič se jmenuje Gregory Thompson a neměl z toho skoro žádné problémy, protože budova čekala na demolici. "Není zač!" Gregory video i okomentoval, kde se za svůj fail ospravedlnil. "Bylo to na konci velmi dlouhého dne." To jako fakt?

Konec dlouhého dne? No tak, s tím se dá vyrovnat i jinak. A jedem! Kokain. Další klenot je z Calgary v Kanadě a má přes 9 milionů zhlédnutí. Víte, že opatrnosti není nazbyt? Někdy jí nazbyt je, a stejně pak najedete do auta. Tato žena jede tak pomalu, až to bolí a stejně se jí podaří poničit tohle červené auto.

Těsně před 97násobnou otočkou. Zrychlíme si to, nemáme na to čas. Nejhorší je, že chlápek, který jí přišel pomoct, je majitelem auta, co nabořila, a ona si prostě odjede. Ujíždí od místa nehody! Nebo spíš pomaličku jezdí dopředu a dozadu další 4 minuty. Nevím, co je horší.

To, že ujela z místa nehody, nebo že odjela takhle. Mějte se, trapáci, sr*t na policajty. Podle Car Scoops ženu nakonec našli a dali jí pokutu 115 dolarů za nebezpečné couvání. Za ujetí od nehody obviněna nebyla, protože tvrdila, že si to neuvědomila. Co to jako je, Kanado? Normálně bych se zeptal, jak může člověk nevědět, že někoho odřel?

A pak se kouknete, jak se snaží řídit. Je prostě svá... Poslední video je na Facebooku hrozně virální, má přes 24 milionu zhlédnutí. Když uslyšíte 24 milionů, napadnou vás mluvící zvířata, nahaté baby, nahaté baby, rozhodně vás nenapadne šála. Jako bych to už viděl, ale kde?

To je Vševěc! Z Loraxe! Od Dr. Seusse! Ten outfit je skvělý, musím koukat dál, co vykouzlí dáma z věci zvané šál. Nádherný topík i oděv do kytek, bezďákův hábit či uklízeč blitek. A lepší než jeden by dva byly přeci, přidejte třetí a berem je všeci.

Na každou akci jen tři třeba jsou, nač víc jich brát, pak ostatním nezbydou. S tím budeš zářit, hvězdou se staneš, o čas na přípravu se starat přestaneš. Tak co tyhle triky, zvládneš je taky? Napadů na outfit jsou v nich vážně mraky. Slečna navíc u toho vypadá jak král, a když to zkusíte vy, je to jen šál, jen šál, jen šál.

No a teď vážně, jak se to volá? Kouzelná šála? To je jak od vola. Stejně je super ta ozdoba rudá. A Robby? Ten chcípl, byla s ním pruda. Dusím se. Pomoc! A co že to slyším? Pořád máte málo? Jděte se vycpat, celé se to rýmovalo.

Já jsem Robby Motz a ano, tohle se stalo. Sakra. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. - Miluju kokain! - Já taky! To je moje tělo, Dane. Bože. Ještě nemám skvrny od potu.

Myslím, že dobrý. Hele, ono to teče. Šťastné a veselé. Z toho by se stal gif. Miluju kokain! Miluju kokain! Co to...? Šňupem!

Oční kontakt! Kokain! Jak jsi otěhotněla? Nechráněné couvání. Máme ještě koks? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přečtěte si prosím můj komentář.

93

Odpovědět

Běžte prosím do svého nicku.

353

Odpovědět

tak takhle vypadá ta holka, kvůli který Ray nechal Annu Akanu...

42

Odpovědět

Která? Kelly Landry?

41

Odpovědět

řešíte sračky...

54

Odpovědět

Drobná chybička 5:31 (115 dolarů na místo 150)

82

Odpovědět

chyba v překladu. říká tam equels three ne Vanoce.

13

Odpovědět

Thneed je Všechnověc

41

Odpovědět

Teda Vševěc

21

Odpovědět

+Oliku141Mám takový pocit, že v tom filmu používá obě varianty

22

Odpovědět

+Oliku141nejlepší je stejně The thing (Věc) film.

21

Odpovědět

Díky :-)

21

Odpovědět

Nevypínejte ani neodpojujte počítač. Probíhá instalace aktualizace 9 z 237 ..
Víc Robyho, víc Conana, víc kokainu...

121