Shakespearovský pádEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:285
Počet zobrazení:4 826

V dnešním díle Equals 3 se můžete těšit na roztomilé koaly, padlého Hamleta a přehulený konec. Videa: - koalí hádka - Hamletův pád - výpověď v přímém přenosu

Přepis titulků

Lidi, to byla super epizoda, pojďte, pojďte. Super práce. Jdem na pivo a panáka? Jasně, tak jdem. Lidi, já ještě pít nemůžu, je mi teprve dvacet. Můžu si dát jen džus nebo vodu... nebo mlíko. První video má přes 2 miliony zhlédnutí a dvě koaly se v něm moc roztomile hádají.

Jediné, co k tomu chci říct, je... Jak to, že jsem nevěděl, jak dělá koala? Zní to jako Žvejkal na heliu. Zajímavost: medvídci koala jsou dost nebezpeční a taky to nejsou medvědi. O čem se asi tak hádají? - Ty jsi roztomilejší.

- Ne, to ty! Roztomilý... A jejich spor netrvá dlouho, protože jeden z nich začne dělat... A pak úplně zapomenou, o čem se hádali. Tyhle koaly umí ovládat mysl jako Jediové. Schválně, jestli to funguje i na lidi. - Sklapni, Dane! - Ty sklapni, Robby. Teda, my jsme ale roztomilí. V dalším videu uvidíte kluka, co recituje shakespearovský monolog v dramaťáku na střední.

Má přes 200 tisíc zhlédnutí a mě překvapuje, že nemá víc, protože je to nejzábavnější verze Hamleta, jakou jsem kdy viděl. Být, nebo nebýt, to je otázka. je důstojnější zapřít se a snášet surovost osudu a jeho rány, anebo se vzepřít...

Bravo! Jako bývalý student herectví musím uznat, že se ten kluk do role fakt vžil. V tomto monologu Hamlet zvažuje sebevraždu. A tomu klukovi se pak málem povede. Být, nebo ne... Jo, umřu. NEBOJTE, JE V POHODĚ. Zajímavost: divadelníci si přejí "zlom vaz" místo "hodně štěstí" Protože přát hodně štěstí má za následek katastrofu.

Myslíte, že mu popřáli hodně štěstí? NEBOJTE, KLAVÍR JE V POŘÁDKU. Možná spadl ze židle naschvál, protože si zbytek nepamatoval a potřeboval se z toho vykroutit. Podlaha je tvrdá, ale Shakespeare je horší.

Proto jsou herecké kurzy tak těžké, někteří herci jsou totiž arogantní kreténi a když spadnete ze židle, nikdo vám nepomůže. Možná žárlí, protože je kamarádem Harryho Pottera. Teď už aspoň ví, že nemá do Hamleta tahat akrobacii. Poslední video vyšlo minulý týden během aljašských televizních novin.

Reportérka Charlo Greene mluví o nadcházejícím referendu o uzákonění marihuany k rekreačnímu použití. Mluví o tom, jak toto hlasování ovlivní Aljašský spolek cannabis. Následně odhalí, že je majitelkou zmíněného spolku a z práce v televizi odejde... v přímém přenosu. To, co jste slyšeli, je důvodem, proč já, majitelka Aljašského spolku cannabis, odevzdám veškerou svou energii boji za rovnost a férovost, který začíná egalizací marihuany tady na Aljašce.

No a tahle práce... Ne, že bych měla na výběr... Se*u na to. Končím. Za tohle se omlouváme. Hned... hned se vrátíme. Netřeba říkat, že jsou z tohoto videa teď všichni mimo. "Se*u na to.

Končím?" Nula bodů za originálnost, buďme totiž upřímní, není to první milovník marihuany, který tato čtyři slova pronesl. Pokud chcete změnit něčí perspektivu, bylo by lepší nebýt chodícím stereotypem. - Ne, že bych měla na výběr… - Výmluvy. - Se*u na to. - Nadávky. - Končím. - Výpověď. A taky vypadá fakt dobře.

Je trochu překvapivé, že je majitelkou spolku tato žena, ne proto, že je to žena, ale proto, že nemá rudé oči. Taky bych chtěl... Druhá moderátorka je zprávou očividně zaskočena. Za to se omlouváme... Hned... hned se vrátíme. Zat... Omluvte nás. Snaží se z toho vykroutit neexistující reklamní pauzou a osobně jí to nemám za zlé, pokud totiž nebude další reportáž o učiteli chemie, co prodává perník, všem to bude jedno.

Možná je paf proto, že si bude muset hledat nového dealera. Charlo odešla z práce proto, že chce svou energii věnovat boji za legalizaci marihuany pro rekreační účely. Nebylo by efektivnější v práci zůstat a ovlivňovat lidi podprahovými zprávami?

Na Aljašce je zrovna dopravní ŠPIČKA. A nyní ze světa zvířat: chyTRÁ VAčice. Učitelka s dětmi čeKÁ NA BUS, snad s nimi někam dojede. A tady máme pár roztomilých koal, copak si to říkají? - Trá... - ...va. Tak jo, moji milí, to je z dnešní epizody vše. Koukněte na celá videa, odkazy jsou dole v popisku.

Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. - Jste připraveni? - Jo, hodně štěstí. Díky, Dane. Co to...? Překlad: Xardass www.videacesky.cz Profíci, že jo? Taková hovadina, myslím, že to půjde. Vztek! Kopaná.

Ticho. To není důvod, pokud nepoužíváte jako koně opravdové koně. Je to Robbyho show! Equals 3. Legu- legualisace rekleašní malihuany. Tohle vystřihnem, že jo? Zabijte je do hlavy. Mám tu roztomilého pejska Smažku.

Jmenuji se Charlo Greene a to není zpráva, ale moje jméno. S Maruškou budeme za chvilku zpět.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

5:57 mi hrozně připomíná Schwarzenberga :D

00

Odpovědět

=3 a C&H sú jediné 2 dovody, prečo Videačesky ešte navštevujem! Možno je to mojím meniacim sa vkusom alebo Videačesky už nemajú (pre mňa) tak zaujímavé videá.. Tak alebo tak, kým tu máte =3 a C&H, budem tu aj ja! :)

12

Odpovědět

2:40 Wilhelm scream

10

Odpovědět

Na Rayově kanálu se před týdnem objevil nový Rayův vlog, ve kterém mluví o svém otci.

01

Odpovědět

Možná jsem ještě měla dodat, že tam taky stříká vodu na holky v soutěži Miss mokré tričko:-)

140

Odpovědět

+morusrubraIt's a trap !

50

Odpovědět

nevim jak je na tom robby s aktualnosti videi ale ona vypoved je stara tak ctvrt roku a nemyslim si ze YT se obevila az ted. http://zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/102844-n-srat-koncim-moderatorka-v-primem-prenosu-dala-vypoved-video/ je tam i datum:) jinak koaly bezkonkurencni

07

Odpovědět

ten díl byl na YT přidán 3.10. 2014, prodlevu to má tady na VČ, protože byla pauza potom co skončil Ray

140

Odpovědět

Podprahový zprávy top :D

340

Odpovědět

Mary Jane na konci to zabila...

251

Odpovědět

Je to asi smutné, ale nejvíc mě z toho pobavilo, když napodobovali koaly

818

Odpovědět

Mě bohužel nic, asi si na to nezvyknu.

521