Šibe muEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:177
Počet zobrazení:3 921

Dnes má pro nás Robby nebezpečnou jízdu, roztomilého pejska a jednoho fracka. Videa: - jeep - hafík - šílenství

Přepis titulků

Představte si YouTube show plnou virálních videí a žirafu, která si z nich utahuje. Svět plný hloupých dvojsmyslů a létajících dětí. A taky tam je úchyl v brýlích. Buďte na pozoru, když jednou vstoupíte, už nikdy neodejdete ze zóny Equals Three. První video je z Kansasu a dva kluci na něm natočili jeep, který přestal být ovladatelný.

Předem upozorňuji, že nikdo nebyl vážně zraněn, Což je na tom to nejšílenější. Koukejte na tenhle jeep. Sakra, sakra, sakra! Ty krávo! Ty vole, proboha. Teď už víte, proč je zázrak, že to řidič toho jeepu přežil.

Co si myslel? Buď byl namol, nebo hrál v epizodě Mistrů hazardu. Nebo se nudil. Protože žije v Kansasu. Tohle udělám. Nebo ne. Musím říct, že když vidím auto s takovou rampou, tichý hlásek mi našeptává: Nebylo by super na tu rampu najet a to auto přeskočit?

Ale pak jsem viděl tohle. Ty krávo. A ten hlásek umřel. Tohle video je z prosince a já z něj mám velikou radost! Zkuste se na něj podívat a neusmát se. O čem to mluvíš, Robby? Já se nesmál. Díky, vyhráls.

Jsi ubohý člověk. Takže sklapni, já toho psa žeru. Vypadá to, že se chce dát na taneční dráhu nebo natáčí psí posilovací video. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, boky pracují. Toho psa znám, u Vyholeného medvěda dělá úterky. Možná jen potřebuje ven. Musím na malou! Je super, že i druhý pes se rozohní a začně chodit dokola.

Koukejte! Koukejte! Tanec nám pořád jde! Možná si jen šlehli šanty a teď mají špičku. Necítím nohy! - Necítím nohy! - Točí se se mnou svět! - Kde mám nohy? - Jo, to je dobrej matroš. Poslední video je z 30. prosince a samozřejmě je z našeho oblíbeného státu: Floridy.

Kluk v něm ztratí zábrany v obchodu Vše za dolar. Nebo teda... smradovi šibe. Povídám, tomu smradovi šibe. Věřte mi. Ten smrad zuří, nemá žádnou rodinu, Všechno je mu jedno. Rozhodně. Všude jsou cereálie.

Je na hlavu. Neví někdo, čí je to kluk? Kámo... Jestli mě praštíš, přijdeš o život. Pokud jste zmateni, rád bych vám představil… Knihomola Barryho. "Smrad" je malý hajzl, co nic neví. A někomu šibat znamená, že je drsnej jak hajzl.

Takže celá věta znamená: Je to mladý hajzl, co je drsnej jak hajzl. To je spousta hajzlů. Díky, Barry. Budu v titulcích, že jo? Vtípek na konci. Musí to být Barry. Proč byl tak naštvaný?

Bylo to kvůli kvalitě tamních produktů? 42 gramů cukru v cereáliích? To je absurdní. Tyhle deštníky nejsou do větru! Je tohle rozložitelné? Ne. Mají moc dusičnanů. Dusičnany jsou špatné. Tohle chvilku trvá. A všichni se koukají, jak demoluje obchod, dokonce se vydá i do skladu a nikdo ho nezastaví.

Proč ho nikdo nezastaví? Nejlepší je se nevměšovat. Nemám rád konfrontaci. Jakou škodu může ale vlastně napáchat, když tam mají všechno za dolar? Když vám zrovna hrabe, tenhle typ obchodu není zlé místo. Naštěstí ho nakonec jeden chlápek zastaví. - Nebojím se to udělat. - To jsem rád, já se taky nebojím. Musím říct, že i přes jeho výbuch je to asi slušný kluk, co jen potřebuje prostor.

Ideálně šest krát osm stop. Dělám si srandu, za ty zničené věci by měl dělat veřejně prospěšné práce. Takže by tam měl pracovat každý den po škole po dobu jednoho dne. Dobrá nabídka! Nebo jen potřebuje něco, co ho rozveselí. Usmáli jste se!

To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Knihomol Barry a pod tohle se podepisuju. Proč nemá tenhle kostým kalhoty? Tohle video je z prosince a mám z něj takovou radost! Takovou radost! Až mám z toho tenhle obličej. Je to tančící pes, Robbyho verze. Je úžasné, že vydržím stát na zadních.

Psi jsou blbí. Miluju je. Jsou tupí, ale mají srdíčko. Tyhle brýle mají velmi silná skla. Chci se formálně omluvit za Kellyin humor. Určitě to zní skvěle. Takhle bychom mi měli dávat mikrofon pokaždé.

- Takhle to pověsit. - Tak dneska mám... Mám to ve vlasech! Střih. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nový zajímavý projekt, na začátek dostanete 20 euro…nakupujete odpady a recyklujete. Nestojí vás to nic!! Pojďte zkusit ;) Pro více informací: extairp@gmail.com https://recyclix.com/?id=d2723325e14aaa

013

Odpovědět

Zdravým, chci se zeptat jestli budete =3 překládat i nové díly s Kajou?? díky :D

55

Odpovědět

NE!

146

Odpovědět

Nevíte proč Robby odešel z =3 ?
Jinak supr video :)

190

Odpovědět

Čo myslíš, dáva mu Ray plnú sumu za reklamy z =3? nemyslím si :)

10

Odpovědět

+hpstakže si udělá vlastní pořad?

10

Odpovědět

Tak Knihomol Barry se mi fakt líbí :D

213

Odpovědět

K tomu videu so psom ma napadlo ešte jedno super video kde si zavolal aj kamarátov :D https://www.youtube.com/watch?v=qQBjT_SeYU4

332

Odpovědět

Nemám rád videa s roztomilejma zvířátkama, ale tohle mě fakt dostalo, díky. :D

23