Sjetí na sjezdovceEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:206
Počet zobrazení:4 193

Dnes má pro nás Robby hustej placák, likvidaci vosího hnízda a sprej na vlasy. Poznámka: Robby říká, že mu Nick z posledního videa připomíná chlápka z Prancercise. Na mysli má muže z dovádivého videa z tohoto dílu. Videa: - placák - vosy - sprej

Přepis titulků

Chcete slyšet zajímavost? Žirafy si mohou vyčistit uši svým 50centimetrovým jazykem. To mi nepřijde nijak působivé. První video je z minulého týdne z rakouské sjezdovky. Je to ten nejhustší placák, co kdo kdy natočil. Pěknej placák. Myslíte, že u toho hulí? Pak by byli sjetí na sjezdovce.

Vole, jsme vysoko na sjezdovce a navíc sjetí, tak dáme vzdušný placák. Jsem sjetý. Je zajímavé, že kluk, co tam jen stojí, je víc nadšený, než ten, co skákal. Kluk, co letí vzduchem, je norský freestylový lyžař Johan Berg a ten druhý je Aleksander Aurdal. Video je dost husté, ale jde vymyslet ještě lepší placák?

Tak to je ten nejlepší placák. Dobře ty, grafiku, dobře ty. Další video je původně z roku 2011 ale koukat se na hlupáky se nikdy neomrzí. Manželka po něm chtěla, ať zlikviduje vosí hnízdo, ale on vynechal insekticid a vzal si něco lepšího... A sice tyčku. Tak to bude něco.

Jimmy, co to... To myslíš vážně? Jimmy, takhle to nepůjde. Ještě jsi ho nesundal. Já vím, já vím. To se nedá, vždyť si o žihadla i posměch vyloženě říká. Je jako kreslená postavička nebo jejich mix.

Vypadá jako Peter z Griffinových, má mozek Homera Simpsona, křičí jako Shaggy ze Scooby Doo, běhá jako Fred Flinstone a padá jak blbec. Zajímavost: vosí dělnice žijí průměrně 60 dnů, včelí královna žije až tři roky a tohle manželství přežije tak...

To zvládnou. Podle toho, jak to natáčí a jak se směje, poznáte, že ráda kouká, jak její muž dělá kraviny. Možná ho úkoluje jen proto, aby se koukala, jak mu to nejde. To je sranda, příště bys měl spadnout ze střechy. Když se milujete, umíte se spolu smát. Nebo jeden druhému. Sklapni, Dane! Poslední video původně vysílali v roce 2009 na stanici QVC.

Vlasový stylista Nick Chavez v něm propaguje svůj pořádnej, macatej sprej na vlasy. Povídám, tenhle sprej je úžasný. Milujete mého pořádného macka? Nejsem si jist, jestli se na tohle můžeš ptát cizích lidí. A kdo na tohle vlastně kouká? Já tvého pořádného macka miluju. To dává smysl. A koukněte na ty obrázky. Je to po použítí spreje na vlasy, nebo po strčení prstu do zásuvky? Jedno mu nelze upřít, ze spreje je unešený.

Opravdu hodně. Mám doma vždy aspoň 8 plechovek. Holka, za to ti posílám pusu, to je supr. Muck! To bude... Spadl jsem na zadeček. Líbí se mi, že nazývá věci pravými jmény. Je lepší to říct a jít dál. Skvrny od potu! Vím o nich. A víte co, Jean?

Třikrát jsem mu říkala: "Nicku, ty tady spadneš." Třikrát ti to říkala, Nicku. Co se stalo? Výpary ze spreje, to se stalo. To je supr. Muck. To bude... Koukejte, kolik toho používá. Já potřebuju 8 plechovek denně. To by vysvětlovalo, proč za to lidi obvykle platí 57 dolarů. 57 dolarů za sprej na vlasy?

Ne. Za drogy? Jasně. Zajímavost: název stanice je zkratka pro kvalitu, hodnotu a pohodlí. Důležité vlastnosti pro nákupní kanál a drogového dealera. Můj chlápek je nej. Myslím, že Nick je dobrej, ale jde to propagovat líp. Z pořádného macka mám špičku. POŘÁD LEPŠÍ NEŽ AXE. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku.

Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. A děti, drogám řekněte ne! Jsem tak sjetý! Někdy svou práci miluju. Konečně vím, koho mi Nick připomíná. Chlápka z Prancercise! Toho mi připomíná.

Po tohle si dám sprchu.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

heh :D

http://i.imgur.com/BpPLl0N.png

10

Odpovědět

Jako vždy super video. Jinak já jako dítě s tátou likvidoval sršní hnízdo a tupej amíj nesundá ani vosí :D

Kdo by si myslel, že je sršeň chráněný: Obecně tradovaným mýtem je, že sršeň obecná je chráněný živočich. Není tomu tak. „Sršni jsou chráněni obecně jako druh, je to tedy jakási ochrana proti celkovému vyhubení. Ten, kdo zlikviduje ojedinělé hnízdo, není nijak postižitelný, protože je jako druh a celek neohrožuje,“ vysvětluje Jan Švanyga z Agentury ochrany přírody a krajiny ČR na serveru hobby.cz.

26

Odpovědět

Jsem jediný, komu video s vosami přijde jako fake ? Dneska lidi vymýšlí i větší kraviny aby měli co dát na Youtube.

104

Odpovědět

a není to jedno? já jsem se u toho zasmál, simpsonovi jsou taky fake a je to vtipné.
hlavně je důležité, aby to nedopadlo jako komentáře u videa na citroen s tou ženskou..

171

Odpovědět

Jsem myslel, že placák je to, když se skočí naplocho do vody. To se to fakt někde používá i jako high five?

4014

Odpovědět

Mám takový dojem, že to zavedli na COOLu v HIMYM. Není to zrovna nejšťastnější překlad, ale evidentně se to zaužívalo.

435

Odpovědět

Babička taky šukala po světnici..a teď by se divila co by tam teď měla dělat...

182

Odpovědět

+Cerny strazce vesmirumyslím, že by to dnešní šukání měla radši... přece jen šukat nůžky po světnici a šukat psa po vesnici není ono

50

Odpovědět

to druhé se mi líbí, protože ta žena stojí pevně a dál natáčí. hodně videí je tak, že s tím třepou nebo natáčí zem, když se něco děje. Kdyby šli pomoct, tak ok, ale oni stojí třepou ječí čumí...

281