Spiderman je skutečný!Equals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:454
Počet zobrazení:5 891

V dnešním díle Equals 3 se s Robbym podíváme, jak se jeden superhrdina prozradí na veřejnosti, kdo všechno se může zúčastnit tzv. Ice Bucket Challenge a jak se dělá správná reklama. Videa: - Drákulova nevěsta - East Hills

Přepis titulků

Nemá něco s očima? Myslel jsem, že to bude černoch. Sakra! Chtěla jsem tam Jennu! Má krk dlouhý jak žirafa. Je vtipnej, ale ne tak jako Ray. - Tak jo! Jdem točit! - Jo, jasně. - Supr. Proč máš tak červené oči? Není to tak hrozné!

Znáte ty lidi, co dělají kraviny na motorkách a pak skončí v nemocnici, a všichni jim na to říkají jenom: "A co sis myslel, že se stane?" Tohle video natočili na palubní kameru v Rusku. Tohle! Tohle si mysleli, že stane. To je šílené! Jaká existuje šance, že někdo natočí váš úplně nejvíc super trik vašeho života? Na toho týpka teď musí sex pršet. Takhle nějak se musí superhrdinové prozradit na veřejnosti.

- Hele, to je Spiderman! - Sakra! Jak jinak si to vysvětlujete? Musí mít nějaké superschopnosti. Nebo Bohu složil nějakou čupr přísahu. Budu nosit kondom! Kecám! A co ta hudba, co hraje v autě? Dokonalá! Takovéhle songy ve mně vyvolávají pocit, že se stane něco mega úžasného, a pak se to stane!

POČKEJTE SI... Nejdůležitější je, že je ten muž v pořádku. Kdyby umřel, nemohli bychom vám to pustit! Určitě jste už slyšeli o Ice Bucket Challenge. - Co je... - Drž klapačku, Dane! Darujte peníze oblíbené charitě a/nebo si na hlavu kydněte kýbl s ledem. Momentálně je populární ALS. Holka z našeho videa se o to pokouší hned po návštěvě zubaře.

Chci taky udělat Ice Bucket Challenge. Ale zrovna mi vytrhli zuby moudrosti a máma mi zakázala vycházet z pokoje. Takže pšš. Ale... krvácím! Tak jo, dělám to proto, aby se vybraly peníze, měli byste darovat peníze, těm lidem, nevím, komu... Už je doma!

Promiň, mami. Musím! Než půjdu... Nominuju Caluma Hooda z 5 Seconds of Summer... Mějte se všichni hezky! Upřímně? Myslím, že to je fake, protože je to až trochu moc perfektní. Má trochu moc dobře nastavenou kameru, máma se vrátí domů zrovna v tu pravou chvíli, v pozadí je i Jimmy Kimmel.

Ale i kdyby to byl fake, stejně je to úžasné video, protože ta holka je parádní herečka. Je fakt těžký předstírat, že krvácíte. Co ale určitě fake není je to, že nemá ani páru o tom, na jakou charitu přispívá. Dělám to proto, aby se vybraly peníze, měli byste darovat peníze, těm lidem, nevím, komu... PŘESNĚ!

A nepoužívá kbelík. Kbelík nemám. Žádný kbelík. Žádný kbelík. Hmm, to se nepočítá. Tohle není kbelík. Ale třeba se mýlím a to video je opravdové. Rád bych věděl, proč se tak bojí, že jí na to přijde mamka. Opovaž se dávat něco charitě! Ani na to nemysli! - Mám tě ráda, mami! - No dobře! Ale stejně nesmíš...

Poslední video je reklama, o které se teď všude mluví. Pamatujete, jak jsem u prvního videa řekl, že má dokonalou hudbu? Tak u tohohle videa je... Dokonalá. East Hills! Pro všechny školáky! Džíny! Stříhání! Batohy, batohy, přijďte si pro batohy! Boty a kalhoty, boty a kalhoty!

Nové tenisky! Pořiď si outfit! Mají všechno, co školáci potřebují! Boty, kalhoty a outfity! To se ten obchod zasekl v roce 1992? Beatbox? Koho ta reklama napadla? Víte, co mají všechna děcka nejradějc? Glee a Drakea!

A džíny! Džíny! Není tamto Mileyna méně talentovaná, ale extra nadšená mladší sestra? Batohy, batohy, přijďte si pro batohy! Nechci tu reklamu ale moc kritizovat, svůj účel splnila! Zhlédlo ji víc než 2 miliony lidí. Lidi?

Vtípky a videa, vtípky a... Komentáře! Vtípky a videa. Produkce! Už točíme? Spandex! Cože? * * Vtípky a videa, vtípky a videa.

Tak jo, lidi, vedete si všichni skvěle. Až na tebe, musíš ten beatbox víc mrvit. Co? Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz - Mám se fajnově. - Fajnově! Proč vlastně skáčeme?

Ticho! Všichni buďte zticha! Pořád mě něco rozptyluje. Nemůžu přijít na to, co to je. Jak mám mluvit, abych to... Když jsem se ráno probudil, nevěděl jsem, že budu muset dělat tohle. Dane, nemůžeš ty mimina takhle házet. Vtípky a videa, vtípky a videa. Boží! Proč máš to děcko, Robby?

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je to vážně smutný, ale nejvíc mě potěšila Rayova fotka :( . Vždycky se jednou za čas na nějakej novej díl podívám s nadějí, že tentokrát se zasměju a bude se mi to líbit, ale bohužel se to nestane.

06

Odpovědět

* Spider-Man

52

Odpovědět

Totoro :3

50

Odpovědět

Myslel jsem ,že se může už jenom zlepšovat...

415

Odpovědět

Ten konec :D

272

Odpovědět

Strašně mě těší vidět, jak se do toho Robby dostal :) Teď už je s přehledem skoro pokaždý 9-10hvězdičkovej. A mně se dokonce přestalo stýskat po Rayovi.

8711

Odpovědět

Robby je super. :) A ještě víc super jsou jeho trička. Speciálně tohleto!

445

Odpovědět

Jj totoro, taky sem koukal a přemejšlel jestli si toho někdo všimne. :D

110

Odpovědět

paráda :D

84

Odpovědět

epic :D ako vždy :D

175