Sranda s vidlákyEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:290
Počet zobrazení:4 946

Dnes se s Robbym koukneme na dva dělníky, roztomilé mimino a souboj dvou vozů. Videa: - dělníci - pejsek - Dodge Cummins vs. Chevrolet

Přepis titulků

Nerozčilujte mě. Rozčíleného mě nebudete mít rádi. První video je z Británie a jsou na něm dva dělníci, kteří rozhodně nepracují. Stavba se občas protáhne kvůli "nepředvídatelným okolnostem". Tohle jsou ty okolnosti. Tři, dva, jedna... Ta helma dopadne zcela obráceně a maximálně bolestivě.

A ani mě nepřekvapuje, že jim ten trik nevyšel, protože začíná odpočtem. Tři, dva, jedna... Mám pocit, že ve světě YouTube vše, co začíná odpočtem, končí nějakým zraněním. ÚSPĚCH Jde to vůbec udělat úspěšně?

Tomu druhému helma přistála správně a stejně to vypadalo bolestivě. Povedlo se! A stejně to bolí. Rýčům, které používají, se říká ostrostřelci. Což je ironie, protože ti dva rozhodně nejsou... ostrostřelci. A vlastně ani ostří.

Další video je z osmého října a rodiče se v něm skvěle starají o své miminko. To je tak roztomilé. Opravdové mimino? To teda ne! Psí mimino? To teda jo! Krmí ho jogurtem? Bílý jogurt je prý pro psy vhodný. A bílý jogurt většinou není růžový.

TO NENÍ BÍLÝ JOGURT! Psovi to ale zjevně chutná. A to hodně. Z očí mu kouká šílenství a otvírá tlamu, jako by říkal: "Naval ten jogurt s crackem. Jo, to je ono." Asi si myslíte, že tihle lidé jsou typu: "Já vím, že psi dovnitř nesmějí, ale tohle je můj syn!"

Jsou úplně praštění, že jo? Ale nevíte, že ten pes je ochrnutý. Máte dobrý pocit z toho, že jste se smáli? Invalidita je hrozně vtipná. Kreténi! Toho psa by utratili, ale je pořád naživu, protože má ty nejlepší a nejoddanější páníčky!

A vy jste se mu smáli! Tak o tom přemýšlejte... pokaždé, když budete jíst jogurt. Poslední video je z roku 2012 ale poslední dobou je zase populární. Takže ho Ray asi už okomentoval. Nevíme, kde se přesně natáčelo. Ale já si jen tak tipnu a řeknu, že ve Vidlákově. Na Floridě.

Cummins ten Chevrolet úplně zničí. Tito lidé se rozhodli spojit řetězem Chevrolet a Dodge Cummins, aby zjistili, který je silnější. Bezpečné. Zprvu to vypadá vyrovnaně a pak... To si děláš prdel?

To snad není pravda. Jacksone! Sakra fix. Jo. Pokud vám to přijde ostré, měli jste vidět, jak si poměřovali penisy. Něco jsme se ale naučili. Dodge je silnější a jeho řidič je kretén. Takovej ten, co se směje ochrnutým psům. ANO, VY!

Opravdu bylo nutné táhnout ho přes celé parkoviště kolem Walmartu a Applebee's? Předpokládám, že tam ty obchody jsou, co jiného by tam bylo? Zprvu mi přišlo divné, že na řidiče volají různými jmény. Jeremy! Jacksone! A pak jsem si vzpomněl, že je to Vidlákov. Na Floridě. Jmenuju se Jeremy.

Jeremy Parker Jackson Larry čtvrtý… junior. Libí se mi, jak chlápek z Chevroletu nechce přiznat porážku. Pojď znova! Na to budeš potřebovat nové gumy. Sakra fix. A co všechny ty nadávky.

Nadávají víc než námořník v epizodě =3. To si děláš prdel. Co to ku*va? To je pěkně ujetý. Panebože. - To je debil. - Do hajzlu. Možná je to skrytá virální kampaň, která má ukázat sílu Dodge Cummins. Dodge, popadněte život za rohy.

A pak tahejte Chevrolet po parkovišti. A taky se smějte ochrnutému psovi. Jste nechutní. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. ÚSPĚCH Bum. Hotovo. Což je ironie, protože ti dva rozhodně nejsou... ostrostřelci. Nebo jen chytří...

ostří! To je ten vtip. Dobře ty! Díky, Dane. Další! Sakra, je to tahle? Tahle, že? Která noha? Ne, máš pravdu, je to takhle.

Vždycky jsem věděl, jak se hází miminem. Myslel jsem, že ... trochu zpomalíme. Máte z toho dobrý pocit? Ne morálně, ale...

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zatím top =3 co tu bylo

02

Odpovědět

October 8th = 8. listopadu? :shock:

00

Odpovědět

+ je to Dodge Cummins vs Chevrolet, ne Dodge vs Cummins :mrgreen:

00

Odpovědět

+fireDíky, opraveno. Dneska se mi tam vloudilo nějak víc chyb :-)

10

Odpovědět

Robby mi přijde daleko lepší než Ray :)

265

Odpovědět

Ten pes musel mět slušnou sračku po tom jogurtu

160

Odpovědět

Tak to si zabil :-D

15

Odpovědět

No, myslím že toho psa to trápit vůbec nemuselo....

10

Odpovědět

první díl, co se mi fakt líbil :) snad už jsem se naladil na Robbyho.

72

Odpovědět

lol :D 10 hvězd jen za ty 2 blbce dělníky :DDD zbytek jdu teprv dokoukat :D

25

Odpovědět

Máte tam odkazy z minula :D

110

Odpovědět

Už jsem to opravil, díky za upozornění, nějak jsem to přehlédl :-)

40

Odpovědět

Heleďte... mám takovej pocit, že vám zůstaly odkazy na videa z předešlého dílu =3... :D

110

Odpovědět

Kliknu na video s pejskem a vybafne na mě nějaký zarostlý chlap, spravte to než někdo další přijde k duševní úhoně :D

340