Stromově přenosné nemociEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:169
Počet zobrazení:6 571

Dnes má pro nás Robby jedno české video, dítě, kterému nechutná, a nechráněný sex s dřevinou. Videa: - bernardýn - mimi - stromeček (původní verzi jsem bohužel nenašel)

Přepis titulků

První video je ze Snapchatu a má jedno zhlédnutí. Jak jako že je pryč? První video ukazuje náhodné setkání, na které se dobře kouká. Je ze země, kde se nejraději opíjím na veřejnosti, z České republiky. Tak jo, je to jediná země, kde jsem byl opilý na veřejnosti, ale stejně je super.

Týpek si jede po cestě a pak narazí... na tohle. To mi připomíná, jak jsem byl v České republice... To je celé, byl jsem v České republice. Proč kluk přecházel silnici? Protože ho táhl Bernardýn a ti jsou hrozně silní. Je to český vtip, to byste tam museli být. Jako já. Já tam byl.

A proč se mu v angličtině říká svatý Bernardýn? Svatoušek není. Však jste viděli. Kluk měl kliku, že chlápek za volantem zrovna nepsal SMSku. UŽ JEDU DOMŮ CESTY JSOU VOLNÉ MĚL BYCH... Nezabíjejte děti a psy, nepište SMSky za volantem.

Jako fakt. Volte mě! Tohle video bylo opakovaně staženo a znovunahráno, takže nevíme, ze kdy je. Aha, kontext. Přestože to vypadá jako potrhlá rodinná komedie, situace je asi pod kotrolou, protože tenhle týpek vůbec nevypadá vylekaně. Navíc týpek v autě se tomu jen zasmál a Češi by se nesmáli tomu, že je někdo zraněn.

Věřte mi. Vím to, byl jsem tam. My víme. Vrať se tam. Znáte ty starostlivé rodiče, co vás nenechají chvíli na pokoji? Tati? Dělám si legraci, tátu jsem roky neviděl. Je tam nahoře... Na Marsu.

Protože je to astronaut. A furt žije. Tohle mimino má rodiče, co ho nutí jíst nechutné jídlo. Říkala, že jí to nechutná, jasný? Řekla dětským jazykem. Je to nechutné. Doslova dělá, co může, aby řekla, že to jídlo nesnáší. Naštvané oči, jídlo odstrkává stranou, píše nápisy na zeď.

Člověk z toho má vztek. Aspoň můžete zachránit situaci svými poučnými komentáři. Ne, nemůžete, protože tohle video je pěkně staré. Jo, dneska tu máme 5 let staré video, měli jsme totiž slabý týden. Co naděláte. Rodiče ale určitě ví, co dělají, mimina brečí kvůli všemu.

Kvůli klaunům, kvůli duze, kvůli mně. Proč brečíš? Co by se stalo, kdyby rodiče nechali děti jíst, co se jim zachce? Krom toho, že bych po brambůrcích nabral pár kilo. A pak bych se nevlezl do skříněk, kam mě zavírali spolužáci. Možná by se ze mě stal i král plesu a líbal bych se s Melindou, protože kdo nemá rád buclatého outsidera.

Ale na tohle myslím pokaždé, když si něco představuju. Už se řítím, Melindo. Jsem na cestě. Vzrušují vás objímači stromů? Ne? A co ojížděči stromů? Tohle video je divné. Ale bude se vám divit. Tahle holka je na hudebním festivalu v Miami a rozhodně je pod vlivem něčeho.

Nechci říkat drogy, ale... Drogy. Proč byste jinak třeli své nahé tělo o strom? Beru to zpět, trefa, grafiku. Je to pěknej trapas, ať to natočil kdokoliv, měl aspoň rozmazat obličej. Díky.

Holky je mi ale líto, protože tolik lidí natáčí, jak se ztrapňuje. Neměly jí v tom další holky zabránit? Proto přece všechna moje rande nedopadnou. Jaké kamarádky má? Beztak protivný a sprostý. Jedna holka se ji pokusí odtáhnout, ale slečna ji akorát utiší.

Nene, tenhle je můj. Co mu může šeptat? Jak se dá nemravně mluvit se stromem? Kouká se? A teď? Klídek. Hele holka, pěkný větve. Nechceš se mnou dělat fotosyntézu? Pojďme se spolu větvit, můžu ti ukázat svůj klacek?

Jsem prý pro ni jen starý pařez. Je to hrozná štětka. Na rande nadřevo už nepůjdu. Musím se nechat otestovat. Jestli nemám jehličky nebo opar. Štětka. Až si budete příště chtít vzít drogy, zamyslete se, jak dlouho bude trvat, než vytaháte třísky z jazyka.

Třísky v puse? Horší než dětská strava. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Volte mě! Mám dítě! Hnus. Lamač ženských srdcí: Strom. Bude měsíc potních skvrn.

Ale neřeknu kdy. Dělá, co může, aby řekla, že to jídlo nesnáší. Tak jo. Jejda, obrátila se mu hlavička. Ježíš. Mám první morální krizi. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Naše zemička se dostane kamkoli :)

120

Odpovědět

Tak jsem to počítal a Robby tu bude ještě dalších 26 dílů, to je půl roku, takže o prázdninách se s ním budeme muset rozloučit :(

51

Odpovědět

Cítím obrovský pocit vlastenecké hrdosti, ČR se znovu objevila v =3 !!! :-D

373

Odpovědět

Lepší být hrdý na to, než například na Adama B. Bartoše nebo opičáka Konvičku, takže já souhlasím...

40

Odpovědět

By mě zajímalo, jestli byl i v jiných zemích, když tak pořád zmiňuje, že tady byl :)

191

Odpovědět

Řekl bych že tohle video už tady bylo.

016

Odpovědět

Taky mám ten pocit. Stejnej moderátor, 3 vtipný videa a to černý děcko. To už tu určitě někdy muselo být :D

431

Odpovědět

"Češi by se nesmáli tomu, že je někdo zraněn"....asi žiji v alternativní realitě.

482

Odpovědět

To bylo docela milé. Zdá se, že nemáme ve světě zas tak hroznou pověst :)

400

Odpovědět

Fuj to mimino bylo odporne, chtelo to nejake varovani predem. Malem jsem se udusil, protoze jsem zrovna pil kdyz prislo na scenu.

322

Odpovědět

nesnasim duplicitni komentare

518

Odpovědět

nesnasim duplicitni komentare

781

Odpovědět

Pro mě zatím nejlepší =3 :DD:D

418

Odpovědět

haha

214

Odpovědět

Pro mě zatím nejlepší =3 :DD

615

Odpovědět

ha

413

Odpovědět

Odpovědět

Go back ! :D

291

Odpovědět

Kdyby tak tušil, že v Čechách se od objímání stromů lze dostat na prezidentský post. Bez pomoci bernardýna.

885

Odpovědět

A hele, volič toho ospalýho rakušáka.

425

Odpovědět

+nevimjmeno2možná volil avatara :D

61