Svědí mě kouleEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:230
Počet zobrazení:4 554

Dnes nám Robby ukáže jednoho pejska, koně s vyrážkou a moučnou apokalypsu. Poznámka: STDs neboli sexually transmitted diseases jsou pohlavně přenosné choroby. Videa: - pes za "zavřenými" dveřmi - kůň s vyrážkou - mouka

Přepis titulků

Ahoj, my jsme 4FANS a vy sledujete Equals Three! Jak je lidi? Tento týden jsme v Praze, takže budeme natáčet v hotelovém pokoji. První video vyšlo minulý týden a už má 4.5 milionů zhlédnutí, protože je to video se psem a lidi milují videa se psy. Hlavně ta, kde chytří pejsci dělají něco hustého.

Toto video není jedním z nich. Pokud to nevidíte, dvěře jsou doširoka otevřené, ale pes si myslí, že jsou zavřené. No tak pojď, pojď. Haf, haf. Kallisi, pojď. Pejsek asi do těch dveří naběhl víckrát, než je zdrávo. Mě neoblbnete, dveře, tentokrát na vás vyzraju!

Jsem totiž chytrej! Možná je jen dezorientovaný z propanových výparů. Všimli jste si, jak na něj panička volá dvěma různými jazyky? Jako by si nechtěla připustit, jak moc je hloupý. Kallisi, pojď. Pojď dovnitř. (Mluví francouzsky?) Nejprve jsem myslel, že se nemůže rozhodnout, jestli si má hrát venku, nebo jít dovnitř pro pamlsek.

Jako když musíte jít na bazénu na malou, ale nechce se vám ven, jste rozpolceni... však víte. TAKY TO DĚLÁTE! Ale pak tento profesionální mim otevře falešné dveře a pes vběhne dovnitř. Díky, však už bylo načase. Proč mě vždy necháte čekat? Psi jsou fakt pitomí.

Dane, můžeš mi pomoct s víčkem? Díky. Víte, jak je otravné, když vás svědí někde, kam si nedosáhnete? Kůň z tohoto videa to zná a přijde na kreativní způsob, jak si ulevit. Škrábání se? Tak se tomu dneska říká?

Však víte, škrábat se, hoblovat, ojíždět strom. Teď vážně, pokud se opravdu "škrábe", tak ho to svědí každou chvíli jinde. Užij si to, Dallasi. Dallasi, a je po stromě. Začne to na zadku a pak se přesune na místa, která nechci zmiňovat. Dallasi, možná už z toho stromu slez.

Párek se dvěma vejci, pořádnej had, koňské péro. A ta dáma si to vysloveně užívá. Směje se, i když jí kůň znásilňuje strom. Jejda, Dallasi, nezlom ten strom. To není strom, to je moje žena. Co toho koně vlastně svědí?

Zajímavost: svědění se u koní může projevit jako alergická reakce na muší kousnutí. Říká se tomu letní vyrážka a mezi symptomy patří: zarudnutí, léze a chuť milovat se se stromem. Poslední video je starší, ale kvalitní. Původně se objevilo v roce 2011, ale poslední dobou frčí na Facebooku.

Zapomeňte na 16 a těhotná, tohle video je ještě lepší antikoncepce. Co to děláte? Myslím, že je zřejmé, že ti chcou zničit život. A taky dělat andílky v mouce. Andílci, maminko, jako my dva. Musím smeknout před mamkou, že nezačala vyšilovat, jako by začal každý normální člověk.

Až tohle video ukážou porotě poté, co mamku zatknou za vraždu, porota řekne: "Neschvalujeme to, ale rozumíme." Možná ji ani nepřekvapuje, že její děti jsou sociopati, co se válejí v mouce. Jeden z nich už je do vězení oblečen.

Pak jde máma zhodnotit škody a je to zlé... Hodně zlé. Hotové místo činu. Proč byly vlastně ty děti o samotě s pytlíkem mouky? Podle novinového článku se máma Mary Napoli vrátila z nákupu, odložila tašky, šla se rychle vyčůrat a když se vrátila - BUM!

Tohle! Hele! - Hele! - No, vidím. Celé jste to vysypali. Ty děti jsou rychlé. A taky umí dobře dělat blbého. Jéje.

Copak se děje, maminko? Ále, maminka bude akorát muset ode dneška čůrat s otevřenými dveřmi. Video ještě chvíli pokračuje, ale tento moment ho celkem vystihuje. Co mám teď dělat? Panebože. Panebože. Asi budu zvracet. Měla by začít: zaprvé nezvracet a zadruhé dostat ty děcka z mouky.

Víte, co by byl vhodný trest? Bezlepková dieta. Protože bezlepkové sladkosti jsou pěkně odporné, úplně jako tenhle kůň. Tak jo, to je vše, díky obecenstvu 4FANS za pomoc. Koukněte na celá videa, odkazy jsou dole v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Tak jo, Robby.

Opravdu to dneska uděláme? Můžeme. Víte, že to děláte, nelžete mi. Co děláme v Praze, Robby? - My, no... - Nemluvíme o tom. Stromy... Objímáme stromy. Úplně jako tenhle kůň, to se mi líbí.

Hlas koně. To není strom, to je moje žena. Zní to jako Richard Nixon. To není strom, to je moje žena. Díky. Můžeš jít.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dneska ne

10

Odpovědět

Horse is having a treesome! Ba-dumm-tsss

331

Odpovědět

Už chápu komenty, že na 4FANS to vypadalo jako v mateřské školce. :D

390

Odpovědět

No jo, kdyby byl na jižní Moravě, tak neobjímá stromy, ale moravský zadečky moravských holek. Takový na světě nenajdete.

1123

Odpovědět

Vážně?

153

Odpovědět

+PéťaSarkasmus je těžká věc a ne nemyslím to vážně.

123

Odpovědět

ta moje vobluda to dělá taky
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t34.0-12/10819135_4674532836921_2119416710_n.jpg?oh=c0d0a8d41023ea9fbdb01b07c68d1aaf&oe=54E51C0D&__gda__=1424303062_9712b222043af72f4e6106733e9bee4a

a rozhodně netrpí muchařinou :) (letní vyrážka), prostě jen zbožňuje drbání a hlavně masáže

53

Odpovědět

já chci taky velblouda :(

270

Odpovědět

+LordKydno super, nejdřív mi někdo tvríd že vypadá jako lama teď že je to velbloud...

30

Odpovědět

„Mouka“ pokud si to pamatuju správně - Ray už dřív tohle video komentoval :)

160

Odpovědět

"Co děláme v Praze? Objímáme stromy."
Oni snad byli na audienci u Zemana.

536

Odpovědět

Naprostá většina mladejch Amíků v Praze objímá stromy...... a lampy, a zábradlí, a sloupy, a hajzlíky.
V průvodcích pro mladý Amíky by mělo být velikými písmeny napsáno: "Nesnažte se s místníma držet krok v hulení a chlastu! Nedáte to!"

1213

Odpovědět

To by měl místo té vody Becherovku

82

Odpovědět

Ne'On : - Zeman si ale nedrbe koule v parku o strom :D

30

Odpovědět

+cervacerva: a i kdyby, Ovčáček to popře: "Nikde se nedrbal a lípa to určitě nebyla."

20