Tanec na řece AnakondaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:270
Počet zobrazení:4 833

Po delší odmlce se s Robbym podíváme, jak se žije přírodovědcům v Brazílii, bez čeho někteří lidé nedokážou žít a jak správně prodávat elektroniku. Videa: - anakonda - obchoďák - prodavač

Přepis titulků

Robby, švihej, už musíme začít. Sorry, ale nedokážu to. Nemůžu! - Co nemůžeš? - Moderovat v tričku bez obrázku. Robby Motz rovná se zajímavé tričko. Dneska netočím. - Děláš si srandu? - Promiň. - A co chceš dělat? Něco, co se bude líbit fanouškům. Robby, fanoušci žerou jen jednu věc. První video se odehrává na jedné brazilské řece.

Říkám si, jak tam můžou lidi vůbec žít. Had jak prase! Ne! Co je to vůbec napadlo? Takhle přece začíná úplně každý horor! Včetně toho o anakondě. Je tam chlápek, který chce vidět víc, vyděšená ženská, třesoucí se kamera, cizí jazyk a podělaná anakonda!

Pak si všimnou, že před chvílí určitě snědla něco velkého. Ice Cube, to jsi ty? - Nee! - FANOUŠEK N.W.A. Když se anakonda rozhodne je nesníst, začnou ji honit. Což je v pohodě, protože si tenhle týpek opatřil patřičnou výstroj. Proč by někdo honil anakondu? Možná se jim rozbila loď a potřebovali svézt domů. Hyjé!

Přidej, žížalo! Mají štěstí, že měla plné břicho. Jinak... Zajímavost: anakondy žerou ryby, divoká prasata, jeleny, jaguáry a další tvory menší až střední velikosti. Jídlo tráví od tří měsíců do jednoho roku. Vrátím se za tři měsíce, blbečci, a pak bude po vás! Další video natočili v Torontu. Je v něm chlápek, který chce fakticky strašně moc nakupovat v obchoďáku The Eaton Centre.

Kanaďané jsou obyčejně fakt milí, ale tenhle muž je asi výjimka. Proč máte zavřeno?! Vysvětlete nám, proč máte zavřeno?! Proč, proč, proč máte zavřeno?! Chci jít nakupovat do Eaton Centre! Proč zamykáte před veřejností? Jaký k tomu máte důvod? Vysvětlete mi proč!

Proč tomuhle lidi vystavujete? Nejvtipnější na něm je, jak konkrétní je ohledně svého požadavku. Chci jít nakupovat do Eaton Centre! To už jsme pochopili z toho, jak jsi Eaton Centre bouchal na dveře. Proč tam potřebuje tak nutně jít? Drží igelitku, takže už očividně někde nakupovat byl. Možná potřebuje něco reklamovat, než mu vyprší záruka. Proč, proč, proč máte zavřeno?!

Místo, aby se věnoval lidem, co si z něj dělají srandu, začne probírat práva. Kdo vám k tomu dal právo? Na základě jakého zákona nepouštíte dovnitř lidi? Klídek, kámo, mají na to právo. Nic jim v tom nebrání. Zajímavost: video natočili v roce 2010, kdy lidé protestovali proti G20. A kvůli tomu byl market zavřený. Lidé protestovali například proti kapitalismu, což videu jen přidává na srandě, protože ten chlap protestoval proti tomu, že nemůže kapitalismus podpořit.

Nakonec to vzdá a zaměří se na nás. Což je paráda, protože vypadá stejně jako všechny naštvané postavičky na světě. Pro tebe je to jenom podívaná? Jenom legrace? Nechci být šťoural, ale máš na tričku znamení míru, tak se podle toho chovej. Já svoje tričko taky... Kdo mu domaloval toho kníra?

Kdy se to stalo? Poslední video pochází ze španělského velkoobchodu Sam's Club, má asi milion zhlédnutí a chce se mi z něj tančit. Ten chlap je parádní! Je poznat, že ho to v práci fakt baví, protože má vymyšlenou i choreografii. Úplně vidím, jak se svou prací všude chlubí. Jo, víte, já tančím v klubu. V Samově klubu. Nevypadají teď ty bedničky suprově?

Ostatní zaměstnanci rozdávají vzorky sýrů nebo mražené pizzy, zato tenhle chlap vám předvede vzorek života, jaký byste mohli mít s bednami od Phillipsu, trochou piva a plochou telkou. Je to pěkný život. Nebo je to jen oficiální uvaděč. Rozhodně lepší než ten z Walmartu. Vítejte ve Walmartu. Pěkný den přeju, mně už jich moc nezbývá. Zajímavost: Sam's Club a Walmart založil ten samý chlap.

Sam Walton. Nežertuju, fakt se tak jmenuje. - Co jeho prostřední jméno? Costco? - Ještě založil Walgreens. Mohl bys, prosím tě, držet klapačku, Dane? Nemůžu z toho, jak je ten chlap bezva. Ostatní si očividně myslí to samé. Další a další lidi chtějí vidět, jak tancuje. Dokonce i zaměstnanci si to užívají.

Rico zase prodává Phillips? Zbožňuju, jak u toho tančí! Miluju tě, propagátore Sam's Clubu! Takového potřebujeme i v Equals 3! Odkdy tam má to obočí? Tak jo, můj čas vypršel. Koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Lidi, kdo z vás na mě čmárá? Dane?

Děsíš mě, matko přírodo! Proč by někdo honil anakondu? Je to obří smrtonosné monstrum! Takhle se improvizuje. Neměl jsi jít na druhou stranu? Promiň, Rayi. Sam's Club? Moment.

Musíme si to někam pověsit.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To tričko by měli natisknout a prodávat :D

461

Odpovědět

První třetina videa 11/10, zbytek tak 8/10.

Ale už jsem si zvykl na Robbyho a musím uznat, že jsem mu na začátku křivdil. Je fakt dobrý :-)

471

Odpovědět

Robby je suprovej :) Tenhle díl byl zatim snad nejlepší, fakt jsem se zasmála, hlavně s tim Rayem :D

381

Odpovědět

Hýjé! Přidej, žížalo - nejlepší hláška :D (ale máte v ní hrubku ;) )

150

Odpovědět

Díky, opraveno.

20

Odpovědět

Ten chlap co se snaží dostat do toho obchodu mi připadá jako Sheldon :D

293