Tohle není aprílEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:105
Počet zobrazení:3 767

Dnes má pro nás Robby jedno požární video, neohrabanou fenku a lešení. Videa: - kontejner - límec - vítr - BONUS: příklad reklamy, ze které si Robby ve videu dělá legraci

Přepis titulků

Ano, rozcházím se s tebou. Jasně, uvidíme se, ty čubko. Každý den se na apríla rozcházím s přítelkyní. Je to prča. Robby, apríl je až zítra. První video je z města v Connecticutu, je z 15. března a má přes milion zhlédnutí. Je na něm požár kontejneru a chci vás všechny předem ujistit, že požár byl uhašen a nikdo nebyl zraněn.

Ohněm. Chci jen vidět, jak to uhasí. Vidíte. Je to divný způsob, jak... To máte za to, že při točení videa držíte telefon vertikálně. To chce rychlou poznámku. Pamatujte, děti, řekněte vertikálním videím ne!

Kdo mi pořád dává své děti? Proč měli vlastně potřebu být v tom videu vidět? Když hoří kontejner, ale váš obličej není na videu vidět, byl vůbec nějaký oheň? Je jen pár věcí, které jsou tak úžasné, že musíte dokázat, že jste u nich byli. Tohle není jedna z nich. Na začátku týpek říká, že je to požárové video, jako by to byla kategorie videí.

Je to požárové video. Hledat: požárová videa. Spíš to vypadá na selfíčko, zatímco na vás útočí požární hadice. Počkat, co chtěl na konci říct? Tohle je divný způsob, jak... Se koukat na oheň? Ano, to je. Proč se takhle koukáte na požár kontejneru?

Takový požár je jako zatmění. Když se díváte přímo, oslepnete. Máte-li rádi psy, co jsou zmatení z ochranného límce, tohle video se vám bude líbit. Je 3 týdny staré a fenka Haley má problém se normálně pohybovat. Podle popisku má Haley strach z podlah a myslí si, že když půjde co nejblíž zdi, bude v bezpečí. Ale zapomněla na tu věc okolo jejího krku.

Ta má fakt z podlah strach. Co jí asi běží hlavou? Dobře, blízko zdi, blízko zdi... Dobře, zůstaň tu, tady je to dobré. Ani se nepokouší dostat pryč. Haley, prostě jdi! Jde zrovna od veterináře, tak možná je prostě jen zdrogovaná. Odpověď na mnoho otázek, které v této show mám.

Je tohle realita? Necítím obličej. Cítím se jako kornout na zmrzlinu. Je roztomilá! Haley je ten typ psa, co by v divočině nikdy nepřežil. Zasekla by se. Ale proč má vlastně strach z podlah? Byla jako malá podlahou zneužívána? Já jo.

Bože, už je tu zas! Poslední video získalo během 1. týdne milion zhlédnutí a mám z něho pořádný vítr. Jasně, nejdřív to video musí vidět... To pochopíte. Je to jedno z videí, co vypadá jako film, ale je skutečné. Tohle je budova v Portlandu v Oregonu za velmi větrného dne.

Sakra, to je ale fičák. Teď už to chápete. Připomíná mi to ty reklamy... s tím chlápkem. Tamtím. Jsem stavební dělník, co svou práci nedělá dobře a používá sešívačku namísto kladiva. Kupte si pojištění auta!

Kupte si pojistku! Honem! Nikomu se nic nestalo, ale je jisté, že někoho vyhodí. Možná toho pojišťováka. Prý to lešení spadlo proto, že bylo moc větru, ale já myslím, že spíš dělníci měli moc. Jasně, pohoda. Pojďme už do fast foodu.

Měl jste jednu práci! Klíčové slovo: měl. Měl práci. Prý je obtížné zjistit viníka. Podle KATU News stavební firma vinila výrobce lešení, ti zase vinili malíře, že tam dali plast. A všichni vinili tyhle lidi za to, že točí videa vertikálně. Vidíte?

Vypadá to děsně. Hele, mám řešení. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Zmáčkni to znova. Díky. Řekněte ne vertikálním videím. Ne opravdu... Ne, to není ona.

Nemám povolené kamarády. To přece vím. Pardon. Opilý pes, to bude legrace. Proč máš dvě nohy výš? Mám kolem hlavy silové pole. Jsem dělník, co neumí postavit lešení. Kupte si pojištění!

Nechci je moc otravovat, co když jejich reklama poběží před tímhle videem. Běžívá. Tohle je naprosto normální způsob, jak dělat reklamu. Klidně to tak dělejte i dál. Jasně, tenhle kostým mám připravený. Fedora, brýle a vousy. Dělám si srandu z redditerů. Dobře, jasně.

Díky. Sakra. Safryš. Bůh chraň. Nechat si narůst vousy? A pak si je oholit a udělat zbytek show? Jasně, každý týden. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Teď jsem si uvědomil že ta zeď za ním je polepená Watchmanem.

10

Odpovědět

Teď jsem si uvědomil že je to množné číslo Watchmen. #Videaceskypotrebujetlacitkonaopravuprispevku

30

Odpovědět

Videa super, ale nejvíc mě dostaly ty nápisy u vertikálních videií :D OH WOW LOOK AT ALL THIS WASTED SPACE, YOU COULD WRITE A NOVEL IN THE SPACE :D

340

Odpovědět

Proč že to vlastně Robby skončil?

180

Odpovědět

To by mne taky zajímalo! Je dokonalej!

120

Odpovědět

možno preto lebo kým neoznámil koniec každí naňho nadával :D

07

Odpovědět

V posledním videu to vysvětloval tak, že bude kandidovat na prezidenta. Viz https://youtu.be/C8szCkSTdlg?t=7m42s ;-)
Řekl bych, že se krom toho chtěl věnovat dalším vlastním projektům a že =3 už mu dalo vše, co mohlo. A že zastává názor, že v nejlepším se má přestat :-)

280